0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

50/125

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
41 produktov
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.

6,30 EUR 

bez DPH

7,56 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.

6,69 EUR 

bez DPH

8,03 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.

6,88 EUR 

bez DPH

8,26 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.

7,43 EUR 

bez DPH

8,92 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-SC.

6,07 EUR 

bez DPH

7,28 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-SC.

6,44 EUR 

bez DPH

7,73 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-SC.

6,69 EUR 

bez DPH

8,03 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-SC.

7,24 EUR 

bez DPH

8,69 EUR 

s DPH

Optický patch kábel je určený na prepojenie aktívnych zariadení (switche). Kábel typu 50/125 disponuje dĺžkou 10 m. Na konci kábla nájdete konektor ST-SC.

9,47 EUR 

bez DPH

11,36 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory SC-SC M-M, 50/125, OM4, 1 m.

4,79 EUR 

bez DPH

5,75 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory SC-SC M-M, 50/125, OM4, 2 m.

4,88 EUR 

bez DPH

5,86 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory SC-SC M-M, 50/125, OM4, 3 m.

5,78 EUR 

bez DPH

6,94 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory SC-SC M-M, 50/125, OM4, 10 m.

17,67 EUR 

bez DPH

21,20 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory SC-SC.

7,04 EUR 

bez DPH

8,45 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory SC-SC.

7,38 EUR 

bez DPH

8,86 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory SC-SC.

7,70 EUR 

bez DPH

9,24 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory SC-SC.

6,69 EUR 

bez DPH

8,03 EUR 

s DPH

Optický patch kábel je určený na prepojenie aktívnych zariadení (switche). Kábel typu 50/125 disponuje dĺžkou 10 m. Na konci kábla nájdete konektor SC-SC.

8,86 EUR 

bez DPH

10,63 EUR 

s DPH