0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Agro

Ďalšie podkategórie Agro

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
95 produktov
6 stránok
 

Položek na stránku:

 
 

Hnojivo pre muškáty aj ďalšie druhy balkónových rastlín. Mikroprvky v hnojive (bór, molybdén, meď, železo, mangán a zinok).

2,81 EUR 

bez DPH

3,37 EUR 

s DPH

Substrát Agro na paradajky a papriky obsahuje biele a čiernej rašeliny, kokosové vlákna a perlit. Hydratačná zložka AQUA Cell® a Bentonit. Možné použiť aj pre pestovanie v nádobách alebo voľnej pôde, zabezpečuje rastlinám skvelú starostlivosť.

7,03 EUR 

bez DPH

8,44 EUR 

s DPH

Agro mulčovací černá textilie o rozměru 1,6 x 5 m je speciálně porézní a velice pevná tkanina s životností až 30 let. Propouští vodu, vzduch, živiny, snižuje odpařování vody, udržuje teplotu půdy, zabraňuje prorůstání plevelů, je odolná vůči plísním.

8,38 EUR 

bez DPH

10,06 EUR 

s DPH

Agro Kráľ Trávnikov je najlepšia trávna zmes namiešaná z kvalitných odrôd tráv. Je ideálny ako pre dosev poškodených miest napr. po zime, tak pre založenie nového trávnika. Balenie obsahuje 10 kg a vystačí na 500 m2 plochy.

87,50 EUR 

bez DPH

96,25 EUR 

s DPH

Záhradnícke hnojivo Agro s unikátnou českou receptúrou, obsahuje 2,5 kg bezchloridového granulovaného organominerálného substrátu. Poskytuje vysoké dávky živín, ktoré pôsobia až 2 mesiace a dobu použiteľnosti od dátumu výroby 5 rokov.

3,99 EUR 

bez DPH

4,79 EUR 

s DPH

Špeciálny substrát s vylepšenou receptúrou určený pre presádzanie a pestovanie väčšiny izbových orchideí. Je pripravený z kvalitnej píniovej kôry a kokosových chipsov, ktoré dobre sajú vodu a udržujú v blízkosti koreňov ideálnu vlhkosť.

2,61 EUR 

bez DPH

3,13 EUR 

s DPH

Agro mulčovací černá textilie o rozměru 1,6 x 10 m je speciálně porézní a velice pevná tkanina s životností až 30 let. Propouští vodu, vzduch, živiny, snižuje odpařování vody, udržuje teplotu půdy, zabraňuje prorůstání plevelů, je odolná vůči plísním.

13,45 EUR 

bez DPH

16,14 EUR 

s DPH

Agro Kráľ Trávnikov je najlepšia trávna zmes namiešaná z kvalitných odrôd tráv. Je ideálny ako pre dosev poškodených miest napr. po zime, tak pre založenie nového trávnika. Balenie obsahuje 25 kg a vystačí na 750 m2 plochy.

162,90 EUR 

bez DPH

179,19 EUR 

s DPH

Záhradnícke hnojivo Agro s unikátnou českou receptúrou, obsahuje 5 kg bezchloridového granulovaného organominerálného substrátu. Poskytuje vysoké dávky živín, ktoré pôsobia až 2 mesiace a dobu použiteľnosti od dátumu výroby 5 rokov.

8,04 EUR 

bez DPH

9,65 EUR 

s DPH

Obsahuje biele a čierne rašeliny, kokosové vlákna a perlit. Hydratačná zložka AQUA Cell® spomaľuje vysychanie substrátu a zaisťuje rovnomerný rozvod vody celým koreňovým balom. Ílová zložka Bentonit poskytuje rastlinám dlhodobo vyrovnaný príjem živín.

15,75 EUR 

bez DPH

18,90 EUR 

s DPH

Agro mulčovací černá textilie o rozměru 2 x 5 m je speciálně porézní a velice pevná tkanina s životností až 30 let. Propouští vodu, vzduch, živiny, snižuje odpařování vody, udržuje teplotu půdy, zabraňuje prorůstání plevelů, je odolná vůči plísním.

11,05 EUR 

bez DPH

13,26 EUR 

s DPH

Trávna zmes Agro TS park v 5 kg taške je pripravená z kvalitných trávnych odrôd. Tvorí krásny a hustý trávnik s nižším vzrastom, ktorý ale nie je vhodný pre trvalú záťaž. Možno ho teda vypestovať na miestach, ktoré nebudú trvale a silne zaťažované.

34,53 EUR 

bez DPH

37,98 EUR 

s DPH

Záhradnícke hnojivo Agro s unikátnou českou receptúrou, obsahuje 10 kg bezchloridového granulovaného organominerálného substrátu. Poskytuje vysoké dávky živín, ktoré pôsobia až 2 mesiace a dobu použiteľnosti od dátumu výroby 5 rokov.

13,65 EUR 

bez DPH

16,38 EUR 

s DPH

Tkané mulčovacej textílie sa pokladajú do svahov a tam, kde sa nepočíta s prikrytím. Vhodné sú aj ako podklad pre chodníky v záhrade, ktoré budú zasypané štrkom. Textílie je vhodná pre pestovanie zeleniny a ovocia, pod mulčovacie a dekoračné materiály

21,18 EUR 

bez DPH

25,42 EUR 

s DPH

Trávna zmes Agro UNIVERZAL je pripravená z kvalitných trávnych odrôd. Tvorí krásny a hustý trávnik s nižším vzrastom, ktorý ale nie je vhodný pre trvalú záťaž. Možno ho teda vypestovať na miestach, ktoré nebudú trvale a silne zaťažované.

3,49 EUR 

bez DPH

3,84 EUR 

s DPH

POZNÁTE Z TV z Receptáre prima nápadov. Vyživuje trávnik po dobu 1 mesiaca. Aromatické látky obsiahnuté v zeolitu odpudzujú krtkov z trávnatej plochy. Zeolitový zložka prevzdušňuje pôdu a púta živiny. Zeolit potláča výskyt mechů.

7,88 EUR 

bez DPH

9,46 EUR 

s DPH

10l balenie záhradníckeho substrátu pre výsev, presádzanie a pestovanie byliniek v nádobách aj vo voľnej pôde, posilní korene a urýchli rast, unikátne zloženie = rašelina, kokosové vlákna, íl, prírodný vápenec a BIO hnojivo, neobsahuje škodlivé chemikálie

2,66 EUR 

bez DPH

3,19 EUR 

s DPH

Prepúšťa vodu, vzduch, živiny. Znižuje odparovanie vody, udržuje teplotu pôdy a tým prospieva koreňom. Zabraňuje prerastaniu burín a je odolná voči plesniam a baktériám. Mulčovacej textílie výrazne minimalizuje čas potrebný na údržbu záhonov, umožňu

33,44 EUR 

bez DPH

40,13 EUR 

s DPH