0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Agro

Ďalšie podkategórie Agro

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
107 produktov
6 stránok
 

Položek na stránku:

 
 

Piesok do detských pieskovísk je vhodný na vytváranie bábovičiek alebo stavanie hradov. Využijete ho ale aj na športových plochách. Piesok balený v plastovom vreci. Hmotnosť 25 kg.

3,45 EUR 

bez DPH

4,14 EUR 

s DPH

Hnojivo pre muškáty aj ďalšie druhy balkónových rastlín. Mikroprvky v hnojive (bór, molybdén, meď, železo, mangán a zinok).

2,96 EUR 

bez DPH

3,55 EUR 

s DPH

Substrát Agro na paradajky a papriky obsahuje biele a čiernej rašeliny, kokosové vlákna a perlit. Hydratačná zložka AQUA Cell® a Bentonit. Možné použiť aj pre pestovanie v nádobách alebo voľnej pôde, zabezpečuje rastlinám skvelú starostlivosť.

6,83 EUR 

bez DPH

8,20 EUR 

s DPH

Vhodné sú aj ako podklad pre chodníky v záhrade, ktoré budú zasypané štrkom. Textílie je vhodná pre pestovanie zeleniny a ovocia, pod mulčovacie a dekoračné materiály, v sadoch, škôlkach. Zelené značiace štvorca 15x15 cm na textíliu uľahčujú vysádzani

8,72 EUR 

bez DPH

10,46 EUR 

s DPH

Agro Kráľ Trávnikov je najlepšia trávna zmes namiešaná z kvalitných odrôd tráv. Je ideálny ako pre dosev poškodených miest napr. po zime, tak pre založenie nového trávnika. Balenie obsahuje 10 kg a vystačí na 500 m2 plochy.

90,05 EUR 

bez DPH

108,06 EUR 

s DPH

Záhradnícke hnojivo Agro s unikátnou českou receptúrou, obsahuje 2,5 kg bezchloridového granulovaného organominerálného substrátu. Poskytuje vysoké dávky živín, ktoré pôsobia až 2 mesiace a dobu použiteľnosti od dátumu výroby 5 rokov.

4,18 EUR 

bez DPH

5,02 EUR 

s DPH

Unikátna bylinná zmes na báze prírodných látok proti roztočcom, pre okrasné rastliny, zeleninu i ovocie, kompostovateľné vrecká, protipožerový a repelentný efekt, 100% prírodný produkt, český patent.

6,47 EUR 

bez DPH

7,76 EUR 

s DPH

Špeciálny substrát s vylepšenou receptúrou určený pre presádzanie a pestovanie väčšiny izbových orchideí. Je pripravený z kvalitnej píniovej kôry a kokosových chipsov, ktoré dobre sajú vodu a udržujú v blízkosti koreňov ideálnu vlhkosť.

2,72 EUR 

bez DPH

3,26 EUR 

s DPH

Agro mulčovacia čierna textília o rozmere 1,6 x 10 m je špeciálne porézna a veľmi pevná tkanina so životnosťou až 30 rokov. Prepúšťa vodu, vzduch, živiny, znižuje odparovanie vody, udržuje teplotu pôdy, zabraňuje prerastaniu burín, odolná voči plesniam.

13,56 EUR 

bez DPH

16,27 EUR 

s DPH

Záhradnícke hnojivo Agro s unikátnou českou receptúrou, obsahuje 5 kg bezchloridového granulovaného organominerálného substrátu. Poskytuje vysoké dávky živín, ktoré pôsobia až 2 mesiace a dobu použiteľnosti od dátumu výroby 5 rokov.

8,35 EUR 

bez DPH

10,02 EUR 

s DPH

Obsahuje biele a čierne rašeliny, kokosové vlákna a perlit. Hydratačná zložka AQUA Cell® spomaľuje vysychanie substrátu a zaisťuje rovnomerný rozvod vody celým koreňovým balom. Ílová zložka Bentonit poskytuje rastlinám dlhodobo vyrovnaný príjem živín.

16,39 EUR 

bez DPH

19,67 EUR 

s DPH

Prepúšťa vodu, vzduch, živiny. Znižuje odparovanie vody, udržuje teplotu pôdy a tým prospieva koreňom. Zabraňuje prerastaniu burín a je odolná voči plesniam a baktériám. Mulčovacej textílie výrazne minimalizuje čas potrebný na údržbu záhonov, umožňu

10,40 EUR 

bez DPH

12,48 EUR 

s DPH

Trávna zmes Agro TS park v 5 kg taške je pripravená z kvalitných trávnych odrôd. Tvorí krásny a hustý trávnik s nižším vzrastom, ktorý ale nie je vhodný pre trvalú záťaž. Možno ho teda vypestovať na miestach, ktoré nebudú trvale a silne zaťažované.

36,00 EUR 

bez DPH

43,20 EUR 

s DPH

Záhradnícke hnojivo Agro s unikátnou českou receptúrou, obsahuje 10 kg bezchloridového granulovaného organominerálného substrátu. Poskytuje vysoké dávky živín, ktoré pôsobia až 2 mesiace a dobu použiteľnosti od dátumu výroby 5 rokov.

17,47 EUR 

bez DPH

20,96 EUR 

s DPH

Tkané mulčovacej textílie sa pokladajú do svahov a tam, kde sa nepočíta s prikrytím. Vhodné sú aj ako podklad pre chodníky v záhrade, ktoré budú zasypané štrkom. Textílie je vhodná pre pestovanie zeleniny a ovocia, pod mulčovacie a dekoračné materiály

22,68 EUR 

bez DPH

27,22 EUR 

s DPH

Trávna zmes Agro UNIVERZAL je pripravená z kvalitných trávnych odrôd. Tvorí krásny a hustý trávnik s nižším vzrastom, ktorý ale nie je vhodný pre trvalú záťaž. Možno ho teda vypestovať na miestach, ktoré nebudú trvale a silne zaťažované.

3,68 EUR 

bez DPH

4,42 EUR 

s DPH

POZNÁTE Z TV z Receptáre prima nápadov. Vyživuje trávnik po dobu 1 mesiaca. Aromatické látky obsiahnuté v zeolitu odpudzujú krtkov z trávnatej plochy. Zeolitový zložka prevzdušňuje pôdu a púta živiny. Zeolit potláča výskyt mechů.

7,97 EUR 

bez DPH

9,56 EUR 

s DPH

Prepúšťa vodu, vzduch, živiny. Znižuje odparovanie vody, udržuje teplotu pôdy a tým prospieva koreňom. Zabraňuje prerastaniu burín a je odolná voči plesniam a baktériám. Mulčovacej textílie výrazne minimalizuje čas potrebný na údržbu záhonov, umožňu

34,74 EUR 

bez DPH

41,69 EUR 

s DPH