0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Albi

Albi

Značku Albi milujú deti aj rodičia. Obľúbené Albi kúzelné čítanie aj ďalšie Albi hračky vám dodáme rýchlo, spoľahlivo a za výborné ceny.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
73 produktov
5 stránok
 

Položek na stránku:

 
 

V kreatívnej sade Neónové obrázky z radu Albi Crafts nájdete všetko potrebné na výrobu neónov alebo lampičky. Podporuje fantáziu, ale aj manuálnu zručnosť a jemnú motoriku. Vhodné pre deti od 8 rokov.

27,99 EUR 

bez DPH

33,59 EUR 

s DPH

Chemické laboratórium z edície Albi Science - skvelý štart pre každého začínajúceho chemika. Obsahuje viac ako 50 experimentov. Vhodné pre deti od 8 rokov.

22,55 EUR 

bez DPH

27,06 EUR 

s DPH

S touto experimentálnou sadou od Albi si môžeš vytvoriť skutočné luxusné mydlá. Experimentujte a pripravte nové, úžasné mydlá, ktoré môžu byť nevšedným darčekom pre vašich kamarátov, mamičky alebo babičky. Vhodné pre deti od 8 rokov.

15,53 EUR 

bez DPH

18,64 EUR 

s DPH

Misia na Mars z edície Albi Science nie je len hračka. Je to skutočná veda o vesmíre. Naučte sa, ako vyrobiť kyslík z jedovatého plynu. Vyčistite vodu od znečistenia. Čakajú vás hodiny až mesiace experimentovania a nekonečnej zábavy. Vhodné pre deti 8+.

21,02 EUR 

bez DPH

25,22 EUR 

s DPH

Prenosný šijací stroj z kolekcie Albi Crafts je určený pre malé návrhárky od 6 rokov. Vybavený chráničom prstov. Zvládne 7 rôznych stehov a oceníte aj možnosť voľby 2 rýchlostí šitia.

36,76 EUR 

bez DPH

44,11 EUR 

s DPH

Kúzelné čítanie od značky Albi je unikátny výukový systém, ktorý vašim deťom prinesie veľa zábavy a nových informácií. Kniha Vesmír je pre malých objaviteľov, ktorí so záujmom vzhliadajú na hviezdne nebo. Vhodné pre deti od 6 rokov.

15,76 EUR 

bez DPH

18,91 EUR 

s DPH

Vybrané slová sú vhodné pre deti od 8 rokov. Edícia Kúzelné čítanie od značky Albi je unikátny výukový systém, ktorý vašim deťom prinesie veľa zábavy a nových informácií. Naučte svoje deti gramatiku hravou formou.

15,76 EUR 

bez DPH

18,91 EUR 

s DPH

Dinosaury sú vhodní pre deti od 6 rokov. Edícia Kúzelné čítanie od značky Albi je unikátny výukový systém, ktorý vašim deťom prinesie veľa zábavy a nových informácií. Naučte svoje deti históriu hravou formou.

12,84 EUR 

bez DPH

15,41 EUR 

s DPH

Svet zvierat je vhodný pre deti od 5 rokov. Edícia Kúzelné čítanie od značky Albi je unikátny výukový systém, ktorý vašim deťom prinesie veľa zábavy a nových informácií. Naučte svoje deti informácie o svete hravou formou.

13,35 EUR 

bez DPH

16,02 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca detská kniha Ľudské telo s elektronickou Albi ceruzkou z edície Kúzelné čítanie zoznámi deti od 5 rokov s naším telom. Knihou Ľudské telo sprevádza malý ufon Prokouk.

52,88 EUR 

bez DPH

63,46 EUR 

s DPH

Angličtina pre samoukov je prvou knihou z unikátneho zábavno-vzdelávacieho konceptu Tolki. Nahovorená rodenými hovorcami a obsahuje aj český preklad. Kniha má 9 kapitol, každá z nich je rozdelená do 4 častí.

17,10 EUR 

bez DPH

20,52 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca kniha Angličtina pre samoukov z edície Tolki v sade s novou elektronickou ceruzkou zoznámi dospelých jedincov či staršie deti s anglickými slovíčkami a frázami užitočnými pri cestovaní. Verzia elektronickej Albi ceruzky 2.0.

55,96 EUR 

bez DPH

67,15 EUR 

s DPH

Reedícia populárnej interaktívnej hovoriacej knihy Spievánky 1 z edície Kúzelné čítanie, teraz s novými ilustráciami, novým hudobným aranžmánom a spevom. Spievenky obsahujú 12 ľudových piesní vrátane nôt.

8,26 EUR 

bez DPH

9,91 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca detská kniha Rozprávky na dobrú noc z edície Kúzelné čítanie obsahuje 8 rozprávok pre najmenšie deti od 2 do 6 rokov. Započúvajte sa s deťmi do rozprávok rozprávaných Zlatou Adamovskou a Petrom Štěpánkom.

14,24 EUR 

bez DPH

17,09 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca detská kniha Zvieratká v ZOO z edície Kúzelné čítanie zavedie deti od 2 rokov do jednej malej zoologickej záhrady, kde na vrátnici pracuje pán Votýpka. Zábavné kvízy v 2 obtiažnostiach.

14,24 EUR 

bez DPH

17,09 EUR 

s DPH

Interaktívna logopedická kniha Keď myšky šepkajú obsahuje hravé úlohy, ktoré podnecujú deti k rozprávaniu, a tým aj k precvičovaniu problematických jazykových javov. Pokračovaním logopedickej knihy Keď roboti brebentí.

14,24 EUR 

bez DPH

17,09 EUR 

s DPH

Vzdelávacia kniha Moje prvé farby a tvary edície Kúzelné čítanie. Unikátny výukový systém, ktorý vám prináša veľa informácií a zábavy. Stačí, keď sa ľahko dotknete ceruzkou obrázka alebo textu, ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba.

13,91 EUR 

bez DPH

16,69 EUR 

s DPH

Vzdelávacia kniha Hravé písmenká z edície Kúzelné čítanie. Kúzelné čítanie je unikátny výukový systém, ktorý vám prináša veľa informácií a zábavy. Stačí, keď sa ľahko dotknete ceruzkou obrázka alebo textu, ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba.

13,56 EUR 

bez DPH

16,27 EUR 

s DPH