0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Aróma difuzéry

Aróma difuzéry

Príjemnú domácu atmosféru i prostredie, plné pokoja a pohody, vám pomôžu navodiť domáce aróma difuzéry. V ponuke máme aróma difuzéry so zvlhčovačom vzduchu, lampičky s aróma difuzérom aj aromaterapeutické difuzéry s rozprašovaním. Vyberte si aróma difuzér podľa vzhľadu a funkcií, s výberom aróma difuzéra vám radi pomôžeme.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
16 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Ultrazvukový aróma difuzér, možno použiť ako zvlhčovač vzduchu, farebné podsvietenie – máte na výber zo 7 farieb, vonná para príjemne prevonia miestnosť, po odparení vody sa automaticky vypne, krásny dizajn.

37,81 EUR 

bez DPH

45,37 EUR 

s DPH

Prevoňajte si domov so sonickým difuzérom Heart and Home od Albi. Vonné esenciálne oleje prevoňajú každý kút vášho domova. Oleje pomáhajú uľavovať pri dýchacích problémoch, strese a navodzujú príjemnú atmosféru v každej izbe.

23,71 EUR 

bez DPH

28,45 EUR 

s DPH

Aróma difuzér s funkciou prírodnej ionizácie pomocou kryštálov z himalájskej soli. Kombinácia zvlhčovania vzduchu a aromaterapie, pre miestnosti do 15 m2. 5 stupňov intenzity osvetlenia soľnej lampy. Vhodné použitie v kombinácii s i esenciálnymi olejmi.

55,59 EUR 

bez DPH

66,71 EUR 

s DPH

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu pre miestnosti do 30 m2 s funkciou aromaterapie. Až 16 hodín tichej nepretržitej prevádzky a farebné podsvietenie. Vhodný na použitie v kombinácii s prírodnými esenciálnymi olejmi.

42,17 EUR 

bez DPH

50,60 EUR 

s DPH

Difuzér s 400ml nádobou na 100% prírodný éterický olej, aromatizuje a zvlhčuje vzduch, vhodný pre aromaterapiu, chromoterapiu aj pre ďalšie zdravotné procedúry, skvele poslúži aj pri bežnej relaxáciu a odpočinku, 7barevné LED osvetlenie. Biela.

29,72 EUR 

bez DPH

35,66 EUR 

s DPH

Aróma difuzér TrueLife Air Diffuser D9 Smart so zabudovaným reproduktorom. Bluetooth pripojenie. Krásne prevedenie v imitácii dreva. Ohrev vody pomocou ultrazvuku. Až 10 hodín nepretržitej prevádzky. Pomáha znížiť fyzické i psychické napätie.

37,92 EUR 

bez DPH

45,50 EUR 

s DPH

Aróma difuzér TrueLife Air Diffuser D5 Light pre zvlhčenie vzduchu a aromaterapiu. Krásne prevedenie v imitácii dreva. Ohrev vody pomocou ultrazvuku. Až 10 hodín nepretržitej prevádzky. Pomáha znížiť fyzické i psychické napätie. OilFlow® technológia.

28,07 EUR 

bez DPH

33,68 EUR 

s DPH

Aróma difuzér TrueLife Air Diffuser D5 Dark pre zvlhčenie vzduchu a aromaterapiu. Krásne prevedenie v imitácii dreva. Ohrev vody pomocou ultrazvuku. Až 10 hodín nepretržitej prevádzky. Pomáha znížiť fyzické i psychické napätie. OilFlow® technológia.

24,32 EUR 

bez DPH

29,18 EUR 

s DPH

Aróma difuzér TrueLife Air Diffuser D3 Light pre zvlhčenie vzduchu a príjemnú aromaterapiu. Krásne prevedenie v imitácii dreva. Ohrev vody pomocou ultrazvuku. Až 5 hodín nepretržitej prevádzky. Pomáha znížiť fyzické i psychické napätie.

17,17 EUR 

bez DPH

20,60 EUR 

s DPH

Aróma difuzér ETA Aria kombinuje účinky zvlhčovania vzduchu a aromaterapie pomocou ultrazvukovej technológie rozprašovania. Pomáha s uvoľnením upchaných dýchacích ciest. Meniace sa farebné osvetlenie pre príjemnú relaxačnú atmosféru. Až 8 hodín prevádzky.

35,13 EUR 

bez DPH

42,16 EUR 

s DPH

Difuzér s 400ml nádobou na 100 % prírodný éterický olej, aromatizuje a zvlhčuje vzduch, vhodný pre aromaterapiu, chromoterapiu a ďalšie zdravotné procedúry, skvelý aj pre bežnú relaxáciu a odpočinok, 7farebné LED osvetlenie. Biela / imitácia dreva.

29,72 EUR 

bez DPH

35,66 EUR 

s DPH

Aróma difuzér Beurer LA 40 v krásnom prevedení porcelánu a pravého bambusu. Ultrazvuková technológia – dva stupne rozprašovania. Meniace sa farebné LED osvetlenie. Automatické vypnutie po vyčerpaní zásobníka. Tichý a úsporný.

45,37 EUR 

bez DPH

54,44 EUR 

s DPH

Aróma difuzér ETA Sento kombinuje účinky zvlhčovania vzduchu a aromaterapie pomocou ultrazvukovej technológie rozprašovania. Pomáha s uvoľnením upchaných dýchacích ciest. Meniace sa farebné osvetlenie pre príjemnú relaxačnú atmosféru. Až 8 hod. prevádzky.

45,69 EUR 

bez DPH

54,83 EUR 

s DPH

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu pre miestnosti do 30 m2 s funkciou aromaterapie. Až 16 hodín tichej nepretržitej prevádzky a farebné podsvietenie. Vonná para prispieva k zvlhčeniu vzduchu a príjemne prevonia miestnosť.

26,88 EUR 

bez DPH

32,26 EUR 

s DPH

Aróma difuzér TrueLife Air Diffuser D7 Bamboo pre zvlhčenie vzduchu a príjemnú aromaterapiu. Krásne prevedenie z pravého bambusového dreva. Ohrev vody pomocou ultrazvuku. Až 9 hodín nepretržitej prevádzky. OilFlow® technológia a 14 LED farieb.

24,34 EUR 

bez DPH

29,21 EUR 

s DPH

Aróma difuzér Essenco ETA pre zvlhčenie vzduchu a príjemnú aromaterapiu. Ultrazvuk. technológia rozprašovania. Pomáha s uvoľnením upchaných dýchacích ciest. Meniace sa farebné osvetlenie pre príjemnú relaxačnú atmosféru. Až 8 hod. nepretržitej prevádzky.

31,40 EUR 

bez DPH

37,68 EUR 

s DPH