0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Bezdrôtové nabíjačky

Bezdrôtové nabíjačky

Nabíjajte svoj mobil alebo ďalšie zariadenia pohodlne vďaka bezdrôtovej nabíjačke. Už žiadne hľadanie správnej nabíjacej dierky alebo vhodného konektora, bezdrôtové nabíjanie je oveľa pohodlnejšie a jednoduchšie.

Vďaka elektromagnetickej indukcii, ktorú bezdrôtové nabíjačky využívajú, svoj mobil len položíte na podložku alebo nabíjacie pole bezdrôtovej nabíjačky a na dobitie nepotrebujete kábel. Vyberte si najlepšiu bezdrôtovú nabíjačku z bezkáblových nabíjačiek pre mobilné telefóny, ktoré máme skladom a za skvelú cenu.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
8 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Bezdrôtové nabíjanie, kompatibilita s iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 alebo iPhone 12 Pro, možnosť nabíjať iPhone 8 a novšie verzie a tiež AirPodov s bezdrôtovým nabíjacím puzdrom, kompatibilita s nabíjaním Qi.

44,81 EUR 

bez DPH

53,77 EUR 

s DPH

Praktický nabíjací stojan v bielej farbe pre až 3 zariadenia. Dve nabíjacie plochy a otvor na umiestnenie a nabíjanie Apple Watch. Možnosť bezdrôtovo nabíjať bezdrôtové slúchadlá Air Pods a iné.

42,98 EUR 

bez DPH

51,58 EUR 

s DPH

Praktický nabíjací stojan pre až 3 zariadenia. Dve nabíjacie plochy a otvor na umiestnenie a nabíjanie Apple Watch. Možnosť bezdrôtovo nabíjať bezdrôtové slúchadlá Air Pods a iné.

42,98 EUR 

bez DPH

51,58 EUR 

s DPH

Univerzálna nabíjačka pre bezdrôtové nabíjanie s výkonom až 10 W. Atraktívne prevedenie s tenkým dizajnom, protišmykový povrch. Micro USB kábel súčasťou. Ochrana pred skratom a prepätím. Biela farba.

10,50 EUR 

bez DPH

12,60 EUR 

s DPH

Biely stojanček pre nabíjanie telefónu, slúchadiel aj chytrých hodiniek Apple Watch naraz. Bezdrôtové dobíjanie s výkonom až 15 W. Jemný silikónový povrch stojančeka. LED indikácia stavu nabíjania.

29,61 EUR 

bez DPH

35,53 EUR 

s DPH

Praktický nabíjací stojan pre až 3 zariadenia. Dve nabíjacie plochy a otvor pre umiestnenie a nabíjanie Apple Watch. Možnosť bezdrôtovo nabíjať bezdrôtové slúchadlá Air Pods a iné.

33,89 EUR 

bez DPH

40,67 EUR 

s DPH

Biela bezdrôtová nabíjačka s podporou rýchleho nabíjania a stojan v jednom. K telefónu už nemusíte pripájať káble, stačí ho umiestniť na nabíjací stojan. Pre zariadenia s podporou Qi štandardu. Napájací adaptér nutné dokúpiť.

14,86 EUR 

bez DPH

17,83 EUR 

s DPH

Univerzálna nabíjačka pre bezdrôtové nabíjanie s výkonom až 10 W. Atraktívne prevedenie s tenkým dizajnom, protišmykový povrch. Micro USB kábel súčasťou. Ochrana pred skratom a prepätím. Čierna farba.

10,55 EUR 

bez DPH

12,66 EUR 

s DPH