0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Boby, sánky, lopaty

Boby, sánky, lopaty

Nič nenahradí radostné plamienky v detských očiach, akonáhle napadne prvý sneh, preto sa v našom sortimente nachádzajú starostlivo vybrané plastové i drevené hračky pre zimné radovánky. Detské lopaty a hrabla na sneh poslúžia pri stavbe a tvarovaní snehuliaka, iglu či iných ľadových sôch a prístreškov. Sú navyše vhodné pre všetkých malých pomocníkov, pretože povzbudia chlapcov aj dievčatá k záhradným prácam, čo zaručene poteší všetkých rodičov bez rozdielu.

Ďalej tu nechýbajú tiež klasické boby aj tradičné sane, s ktorými môžete bezstarostne šantiť na zasnežených kopcoch v okolí vášho bydliska či na oficiálnych sánkarských dráhach vo väčšine lyžiarskych areálov po celej SR. Medzi rozhodujúce faktory patrí dĺžka a celková nosnosť snehového vozítka, ktorá určí, koľko detí či dospelých osôb sa môže naraz zviesť.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
11 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Výrobník ideálny pre jednoduchú a rýchlu tvorbu snehových gulí, praktický dizajn, ruky vás pri výrobe nechladí, plast, farba zelená.

2,34 EUR 

bez DPH

2,81 EUR 

s DPH

Výrobník ideálny pre jednoduchú a rýchlu tvorbu snehových gulí, praktický dizajn, ruky vás pri výrobe nechladí, plast, farba modrá.

2,34 EUR 

bez DPH

2,81 EUR 

s DPH

Boby českej výroby s volantom Stratos. Unikátna a masívna konštrukcia, zátačenie pomocou diferenciálu, automatický navíjací mechanizmus ťažného lana a dve sedátka. Nosnosť 90 kg, masívna brzda s pružinou a certifikácia bezpečnosti pre deti.

60,58 EUR 

bez DPH

72,70 EUR 

s DPH

Užite si zimné radovánky s krásnymi saňami značky Rolly Toys v modernej zelenej farbe s motívom John Deere. Dvojplášťová konštrukcia izoluje dieťa od mrazu zo spoda. Šnúra na ťahanie. Nosnosť 100 kg.

44,61 EUR 

bez DPH

53,53 EUR 

s DPH

Užite si zimné radovánky s krásnymi bobmi značky Rolly Toys v modernej červenej farbe. Boby majú kovové riadiace páky s gumovou rukoväťou. Dvojplášťová konštrukcia izoluje dieťa od mrazu zo spoda. Šnúra na ťahanie. Nosnosť 100 kg.

40,04 EUR 

bez DPH

48,05 EUR 

s DPH

Boby českej výroby s brzdou Twister - najúspešnejší model na trhu, kvalitný plast, výborné jazdné vlastnosti a veľmi spoľahlivé brzdy. Boby majú nosnosť až 50 kg. Farebné varianty sú dodávané náhodne.

9,47 EUR 

bez DPH

11,36 EUR 

s DPH

Užite si zimné radovánky s krásnymi saňami značky Rolly Toys v modernej žltej farbe. Rozšíriteľné o detské bezpečnostné sedátko 200719 (nie je súčasťou). Šnúra na ťahanie.

45,08 EUR 

bez DPH

54,10 EUR 

s DPH

Užite si zimné radovánky s krásnymi saňami značky Rolly Toys v modernej červenej farbe. Dvojplášťová konštrukcia izoluje dieťa od mrazu zo spoda. Šnúra na ťahanie. Nosnosť 100 kg.

44,05 EUR 

bez DPH

52,86 EUR 

s DPH

Užite si zimné radovánky s krásnymi bobmi značky Rolly Toys v modernej modrej farbe. Boby majú kovové riadiace páky s gumovou rukoväťou. Dvojplášťová konštrukcia izoluje dieťa od mrazu zo spoda. Šnúra na ťahanie. Nosnosť 100 kg.

40,39 EUR 

bez DPH

48,47 EUR 

s DPH

Červené hrablo značky Rolly Toys je vyrobené z kvalitného plastu. Detské hrablo slúži na odpratávanie snehovej nádielky všetkým malým pracantom. Hračka je vhodná pre deti od 2,5 rokov.

5,16 EUR 

bez DPH

6,19 EUR 

s DPH

Užite si zimné radovánky s krásnymi bobmi značky Rolly Toys v modernej červenej farbe. Boby majú kovové brzdiace páky s gumovou rukoväťou. Iste oceníte aj praktickú šnúru na ťahanie bobov.

23,34 EUR 

bez DPH

28,01 EUR 

s DPH