0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Brašny na bicykel

Brašny na bicykel

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
10 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Praktická taška na bicykel, umiestnite ju pod sedlo, uchytenie pomocou nastaviteľných praciek, vrecko s objemom 0,5 l, reflexná páska a LED svetlo na zadnej časti tašky, 2 režimy svetla - blikanie a svietenie.

7,44 EUR 

bez DPH

8,93 EUR 

s DPH

Obojstranná taška na bicykel, umiestnite ju na hornú časť rámu pred riadidlá, uchytenie pomocou suchého zipsu, dve vrecká s objemom 0,75 l, oddeliteľné vrecko na mobil s fóliou, cez ktorú môžete ovládať dotykový telefón, čierna.

7,90 EUR 

bez DPH

9,48 EUR 

s DPH

Cyklistická taška na krátke výlety a vychádzky, uchytenie na hornú rámovú rúrku pomocou suchého zipsu, 1l vnútorný priestor s uzatváraním na zips, pojme fotoaparát, chytrý telefón či ďalšie cennosti a drobnosti. Kvalitné textílie. Čierna a modrá farba.

5,83 EUR 

bez DPH

7,00 EUR 

s DPH

Cyklotaška nad predný rám vidlice, uchytenie suchým zipsom, 1,2l vnútorný priestor s uzatváraním na zips, horné vrecko na 5” cyklocomputer, GPS alebo smartfón, podpora dotykového ovládania, otvor na slúchadlá. Vodoodpudivá textília. Čierna a šedá

8,90 EUR 

bez DPH

10,68 EUR 

s DPH

Cyklotaška na krátke výlety a vychádzky, uchytenie pod hornú rámovú rúrku pomocou suchých zipsov, 1,5l vnútorný priestor s uzatváraním na zips, pojme fotoaparát, telefón či ďalšie drobnosti, reflexné prúžky. Vodoodpudivá textília. Čierna a modrá farba.

6,18 EUR 

bez DPH

7,42 EUR 

s DPH

Podsedadlová taška, uchytenie pomocou dodávaného držiaka, 1,5l vnútorný priestor je možné rozšíriť až na 2,25 l, pojme náradie, náhradné diely, desiatu či telefón, 2 popruhy pre ďalšie drobnosti, reflexné prvky. Vodoodpudivá textília. Čierna a šedá.

8,59 EUR 

bez DPH

10,31 EUR 

s DPH

Uzatvárateľné puzdro s multifunkčnou súpravou cyklistického náradia – rozličné kľúče, skrutkovače, záplata či lepidlo, vhodné na rýchlu opravu či výmenu duší, nastaviteľné pásky na uchytenie na bicykel. Kvalitný textil. Čierna farba.

6,87 EUR 

bez DPH

8,24 EUR 

s DPH

35l cyklotaška na zadný nosič rôznych rozmerov, nastaviteľné pracky, prevedenie 3 v 1 – 11l odnímateľná taška a dve 12l postranné vrecká, uzatváranie na zips, sieťkované vrecká na pitnú fľašu a ďalšie doplnky. Odolný a ľahko umývateľný materiál. Čierna.

28,95 EUR 

bez DPH

34,74 EUR 

s DPH

Cyklotaška na zadný nosič rôznych rozmerov, nastaviteľné pracky, odnímateľný popruh, 8l hlavné vrecko, dve 1l postranné vrecká, uzatváranie na špirálový zips, priestor na fľašu, reflexné prvky. Čierna farba, karbónový vzor. Ľahko umývateľný materiál.

18,95 EUR 

bez DPH

22,74 EUR 

s DPH

Cyklotaška pred riadidlá, uchytenie suchým zipsom, 3,5 l vnútorný priestor s uzatváraním na zips, 2 postranné sieťkové vrecká, horné vrecko na cyklocomputer, GPS, smartphone, podpora dotyk. ovládania, reflexný prúžok. Vodoodpudivá textília. Čierna a šedá.

7,42 EUR 

bez DPH

8,90 EUR 

s DPH