0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Chodítka a odrážadlá

Chodítka a odrážadlá

Podnikajú prvé prieskumné výpravy, ale ich nožičky si ešte nie sú také isté? Kúpte deťom a batoľatám chodítko, ktoré im dodá potrebnú oporu, aby sa pri prvých krôčikoch nezranili. Chodítka sú zároveň zábavné a deti sa s nimi môžu hrať. Chytrým darčekom sú tiež odrážadlá, ktoré deti naučia balansovať a držať rovnováhu, takže ich pripravia pre jazdu na bicykli.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
12 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Krásne odrážadlo značky Buddy Toys má design amerického výrobcu poľnohospodárskych strojov New Holland. Odrážadlo je vybavené LED svetlami, zvukmi a melódiami na volante a úložným priestorom pod sedadlom. Odpojiteľná vlečka s hrabličkami a lopatkou.

36,13 EUR 

bez DPH

43,36 EUR 

s DPH

Originálne drevené chodítko s motívom Mickey Mouse. Obsahuje malé motorické prvky na trénovanie motoriky. Rozmery chodítka 32 x 30 x 48 cm, vyrobené z dreva. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

54,98 EUR 

bez DPH

65,98 EUR 

s DPH

LIMITOVANÁ SÉRIA – Odrážadlo TATRA Phoenix President. Vyrobené v špičkovej kvalite z organického plastu. Pneumatiky nerobia hluk a nezanechávajú škrabance na podlahe. Integrovaný jednoduchý klaksón. Pre deti od 1,5 roka do 4 rokov.

63,03 EUR 

bez DPH

75,64 EUR 

s DPH

Detské odrážadlo od Vilac rozvíja motorické zručnosti. Napodobenina historického pretekárskeho auta. Sedadlo z plastu s polstrovanou sedačkou. Pogumované kolesá. Vhodné na doma i von. Odolná oceľová konštrukcia s pochrómovanou mriežkou. Krémová farba.

102,01 EUR 

bez DPH

122,41 EUR 

s DPH

Detské odrážadlo od Vilac rozvíja motorické zručnosti. Napodobenina historického pretekárskeho auta. Sedadlo z plastu s polstrovanou sedačkou. Pogumované kolesá. Vhodné na doma i von. Odolná oceľová konštrukcia s pochrómovanou mriežkou. Modrá farba.

101,00 EUR 

bez DPH

121,20 EUR 

s DPH

Chodítko VTech – hračka vyvinutá tak, aby rástla s deťmi od doby, kedy začnú sedieť až do doby stabilnej chôdze. Interaktívny panel chodítka ponúka 2 varianty hry. Učí poznávať farby a čísla. Správny vývoj hrubej aj jemnej motoriky.

44,91 EUR 

bez DPH

53,89 EUR 

s DPH

Dizajnové Clementoni chodítko vo vintage štýle zo 100 % recyklovaného materiálu. Stimuluje rozvoj motoriky, koordinácie a priestorového vnímania detí. Odporúčaný vek 10-36 mesiacov.

25,44 EUR 

bez DPH

30,53 EUR 

s DPH

Drevené multifunkčné vozítko od Vilac vhodné pre deti od 12 mesiacov. Priezory na stranách, otočné farebné valce na ľavej strane, pod operadlom farebné otočné trojuholníky. Veľké gumové kolesá zaručia perfektnú stabilitu. Z masívneho dreva. Mix farieb.

56,02 EUR 

bez DPH

67,22 EUR 

s DPH

Multifunkčné chodítko deťom ponúka oporu pri objavovaní sveta a precvičovaní rôznych zručností - vkladačka, bludisko, otáčavé kocky a tabuľka na kreslenie kriedou. Praktický úložný priestor, tichý chod a odolné drevené prevedenie.

66,71 EUR 

bez DPH

80,05 EUR 

s DPH

Chodítko VTech – hračka vyvinutá tak, aby rástla s deťmi od doby, kedy začnú sedieť až do doby stabilnej chôdze. Interaktívny panel chodítka ponúka 2 varianty hry. Učí poznávať farby, podvedome učí počítať, čísla. Správny vývoj hrubej aj jemnej motoriky.

49,64 EUR 

bez DPH

59,57 EUR 

s DPH

Drevené chodítko Záhrada značky Bigjigs Toys, podpora pri doposiaľ neistej chôdzi. Vhodné pre batoľatá od 12 mesiacov. Vybavené zrkadlom, labyrintom a ďalším zábavným príslušenstvom chodítka. Vyrobené z kvalitného dreva.

53,79 EUR 

bez DPH

64,55 EUR 

s DPH

Ručne maľované odrážadlo Le Toy Van Petilou v tvare srnčeka. Ideálne prvé odrážadlo, výhradne pre vnútorné použitie. 4 kolesá odrážadla sú opatrené gumou. Úložný priestor pod sedadlom. Z vysoko kvalitného dreva. Zdravotne nezávadné farby.

87,53 EUR 

bez DPH

105,04 EUR 

s DPH