0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Čistiace prostriedky

Čistiace prostriedky

Čistiace prostriedky pre upratovanie všetkého druhu nájdete na Penta SK. Účinné prostriedky na čistenie podlahy, čistiace prostriedky do kúpeľne a na WC alebo čistiace prostriedky na upratovanie kuchyne či pre veľké upratovanie domácnosti pre tú nájdete za nízke ceny.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
34 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Čisticí prostředek XAVAX o objemu 500 ml je speciálně vyvinutý pro pravidelné odstraňování vodního kamene v kávovarech a automatech na přípravu espressa všech běžných značek. Během odvápnění se vodní kámen rozpustí a vyplave pryč. 4 vysoce účinné složky.

6,23 EUR 

bez DPH

7,48 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok Xavax s objemom 500 ml pre čistenie všetkých druhov parných trysiek na dávkovanie mlieka. Pri čistení trysiek sa odstráni mastnota a usadeniny bielkovín, ktoré vznikajú pri výrobe mliečnej peny. Hadička a tryska vydržia dlhšie čisté.

8,26 EUR 

bez DPH

9,91 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok Xavax Coffee Clean 250 ml je špeciálne vyvinutý na čistenie kávovarov. Prostriedok čistí a chráni všetky časti kávovaru, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s kávou. Vďaka špeciálnemu zloženiu ľahko odstraňuje tiež kávovú mastnotu.

8,04 EUR 

bez DPH

9,65 EUR 

s DPH

Odstraňovač vodného kameňa vhodný pre žehličky a rýchlovarné kanvice, objem 0,5 l, pri pravidelnom čistení spotrebičov predĺžite ich životnosť.

4,78 EUR 

bez DPH

5,74 EUR 

s DPH

Dezinfekčný sprej na povrchy, účinne ničí široké spektrum baktérií, koronavírusu, vírusov a kvasiniek, zloženie zo 100% rastlinného pôvodu - kyselina mliečna, použitie ako sprej alebo ako pena, objem 500 ml.

4,32 EUR 

bez DPH

5,18 EUR 

s DPH

Vlhčené obrúsky na dezinfekciu tvrdých povrchov a predmetov, ničia až 99,99 % vírusov, vrátane koronavírusu, kvasiniek a baktérií, znovuuzatvárateľné viečko, 60 kusov v balení.

4,00 EUR 

bez DPH

4,80 EUR 

s DPH

Set na čistenie a údržbu sklokeramických a indukčných varných dosiek, 3 ks - čistič, utierka z mikrovlákna, škrabka, objem čističa 100 ml, ideálny pre väčší lesk a odstránenie odolných nečistôt.

10,05 EUR 

bez DPH

12,06 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok na odstránenie vodného kameňa u práčok, rozpúšťa usadeniny z výhrevného telesa, hadíc a ventilov, chráni plastové a gumové časti práčky, zlepšuje výsledok prania, bezpečnostný uzáver, objem 250 ml.

3,67 EUR 

bez DPH

4,40 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok na rúry na pečenie a grily, bez zápachu, jednoduché a rýchle použitie, upratovanie bez drhnutia, na rúry, grily, mikrovlnky, plechy, formy a ďalšie podobné kuchynské pomôcky, objem 300 ml.

6,36 EUR 

bez DPH

7,63 EUR 

s DPH

Univerzálny odvápňovač, odstraňuje vodný kameň, predlžuje životnosť prístroja, ideálny pre rýchlovarné kanvice, kávovary, žehličky a podobné spotrebiče, 250 g.

4,32 EUR 

bez DPH

5,18 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok na upratovanie rúry, sporáka, grilu, roštu, plechu a ďalších podobných vecí, ochranná vrstva proti usadzovaniu nečistôt, rozpúšťa mastnotu a odstraňuje pripálené zvyšky, objem 300 ml.

4,32 EUR 

bez DPH

5,18 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok pre práčky a umývačky, odstraňuje odstraňuje usadený vodný kameň, odmasťuje a čistí, optimalizuje výkon spotrebičov, znižuje spotrebu energie, hmotnosť 250 g.

4,32 EUR 

bez DPH

5,18 EUR 

s DPH

Krémový a konzervačný čistiaci prostriedok na všetky nerezové povrchy, vytvára vodeodolný film proti usadzovaniu nečistôt, odstraňuje škvrny a odtlačky, objem 300 ml.

4,32 EUR 

bez DPH

5,18 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok na odstránenie nečistôt a nepríjemného pachu z chladničky a mrazničky. Ideálne aj pre mikrovlnné rúry, odpadkové koše, kúpeľne a toalety. Objem 500 ml. Vyrobené v Českej republike.

6,03 EUR 

bez DPH

7,24 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok Xavax s objemom 500 ml ľahko a rýchlo odstraňuje vápenné usadeniny z rôznych typov domácich spotrebičov. Aditívne látky zaisťujú účinné odstránenie vodného kameňa a chránia pred koróziou kovových častí.

6,87 EUR 

bez DPH

8,24 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok Xavax s objemom 500 ml čistí, konzervuje a dodáva lesk. Na čistenie rôznych povrchov v kuchyni, dome, dielni a pod. Vhodný pre sklo, keramiku, plasty, chróm. Obzvlášť účinný na čistenie nerezových povrchov v domácnosti.

7,72 EUR 

bez DPH

9,26 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok Xavax s objemom 250 ml ľahko a rýchlo odvápní naparovacie žehličky. Hotový roztok na okamžité použitie. Odstraňuje vodný kameň a zároveň pôsobí ako prevencia nových usadenín vodného kameňa.

3,67 EUR 

bez DPH

4,40 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok účinne odstraňuje mastnotu a pripálené nečistoty. Ideálne na použitie na sporáky, rúry, grily a kuchynské obklady. Objem 500 ml. Nesteká zo zvislých plôch. Bezpečný otočný uzáver. Šetrný k čisteným povrch. Vyrobené v Českej republike

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH