0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Čítačky čipových kariet

Čítačky čipových kariet

Čítačky čipových kariet sa skvele hodia pre online bankovníctvo a elektronické peňaženky, digitálne podpisy, načítanie občianskych preukazov aj pre ďalšie aplikácie vo veľmi náročnom prostredí, kde je požadovaná vysoká úroveň ochrany dát a súkromia. Kryptografický protokol totiž dôsledne chráni výmenu informácií medzi čipovou kartou a autentizačným zariadením. Karty s čipmi potom tiež obsahujú hologram a iné bezpečnostné prvky sťažujúce ich falšovanie, takže výrazne znižujú riziko prípadného odcudzenia financií a sabotáže firemných i osobných dát.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
6 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Skladacia čítačka na čipové karty s USB rozhraním a miniatúrnymi rozmermi. Vhodná na čítanie elektronických občianskych preukazov a identifikačných kariet. Kompaktný dizajn do vrecka.

25,80 EUR 

bez DPH

30,96 EUR 

s DPH

MobilnÁ čítačka elektronických kariet ACS ACR39 PocketMate II s konektorom USB-C je tiež vhodná pre prihlásenie do aplikácie eIdentita pomocou občianskeho preukazu s čipom.

16,74 EUR 

bez DPH

20,09 EUR 

s DPH

Čierna externá čítačka čipových kariet ponúka prevedenie plug-and-play, USB pripojenie a nevšedný dizajn. Navyše je veľmi ľahko prenosná vďaka svojim malým rozmerom.

9,53 EUR 

bez DPH

11,44 EUR 

s DPH

USB čítačka elektronických kariet ideálna pre kombináciu rôznych typov čítania zo zariadenia – čipové karty, bezkontaktné karty a NFC technológie.

68,98 EUR 

bez DPH

82,78 EUR 

s DPH

Kvalitná čítačka na čipové karty s kompaktnými rozmermi do vrecka a rozhraním USB 2.0. Zariadenie je pripravené pre čítanie elektronických občianskych preukazov.

20,98 EUR 

bez DPH

25,18 EUR 

s DPH

Skladacia čítačka na čipové karty s USB rozhraním a miniatúrnymi rozmermi. Vhodná pre čítanie elektronických občianskych preukazov a identifikačných kariet. Kompaktný dizajn do vrecka.

18,37 EUR 

bez DPH

22,04 EUR 

s DPH