0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Clementoni

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Clementoni

Ďalšie podkategórie Clementoni

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
20 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Nádherný kolotoč Clementoni so zvieratkami. Hračka pre rozvoj manuálnych schopností, porozumenia príčiny a následku. Vhodné pre deti od 9 mesiacov.

11,66 EUR 

bez DPH

13,99 EUR 

s DPH

Dizajnové Clementoni chodítko vo vintage štýle zo 100 % recyklovaného materiálu. Stimuluje rozvoj motoriky, koordinácie a priestorového vnímania detí. Odporúčaný vek 10-36 mesiacov.

25,35 EUR 

bez DPH

30,42 EUR 

s DPH

Krásny kýblik v tvare domčeka Peppa Pig obsahuje 6 mäkkých Clemmy kociek a postava Peppa Pig. Stimulujú manuálnu zručnosť a motorickú koordináciu. Vyrobené z kvalitného a bezpečného materiálu.

10,65 EUR 

bez DPH

12,78 EUR 

s DPH

Sladký plyšový zajačik Benny je vyrobený z rôznych druhov látok. Mrkva zajačika je ideálna na zlepšenie hmatového a sluchového vývoja. Hračku môžete vyprať v práčke. Nádherné darčekové balenie. Vhodné pre deti od narodenia.

11,66 EUR 

bez DPH

13,99 EUR 

s DPH

Zábavná Clementoni Baby veľká guľôčková dráha so zvieratkami. Dráhu môžete zložiť na viac spôsobov. Rozvíja manuálne zručnosti a rozpoznanie vzťahu medzi príčinou a následkom. Súčasťou balenia sú 2 guľôčky a samolepky. Vhodné od 18 mesiacov.

16,33 EUR 

bez DPH

19,60 EUR 

s DPH

Úžasná sada Clementoni Detské laboratórium - ľudské telo sa deti jednoducho a ľahko dozvedia zaujímavé informácie o ľudskej anatómii. Užite si zábavu pri zostavovaní DNA. Súprava pomáha rozvíjať manuálnu zručnosť a kreativitu.

14,06 EUR 

bez DPH

16,87 EUR 

s DPH

Hracia deka Clementoni s hrazdičkou a melódiami ponúka až 7 aktivít pre našich najmenších. Rozvíja manuálne, vizuálne a sluchové schopnosti. Deka aj hračky sú umývateľné pre jednoduchú údržbu.

27,83 EUR 

bez DPH

33,40 EUR 

s DPH

Clementoni interaktívny tancujúci hroch Filip. Hroch tlieska svojimi mäkkými labkami. S bohatým vzdelávacím obsahom sa deti naučia prvé čísla, zvieratká, mnoho piesní a riekaniek. Môžete si vybrať český alebo slovenského jazyk.

18,88 EUR 

bez DPH

22,66 EUR 

s DPH

Plyšová mačička Katy je vyrobená z rôznych druhov látok, teda umožňuje rozvíjať hmatové vnímanie. Hračku môžete vyprať v práčke. Nádherné darčekové balenie. Hryzátko pomáha od bolesti pri prerezávaní zúbkov. Vhodné pre deti od narodenia.

12,55 EUR 

bez DPH

15,06 EUR 

s DPH

Sada vědeckých pokusů s vodou a vzduchem pro děti, ilustrovaný manuál, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností, probuzení zvědavosti, pro děti od 8 let.

6,85 EUR 

bez DPH

8,22 EUR 

s DPH

Nežný plyšový medvedík Bob. Plyšová hračka je vyrobená z rôznych druhov látok, teda umožňuje rozvíjať hmatové vnímanie. Hračku môžete vyprať v práčke. Nádherné darčekové balenie. Vhodné pre deti od narodenia.

11,02 EUR 

bez DPH

13,22 EUR 

s DPH

Sada Země a vulkány, 25 karet s nejznámějšími sopkami, puzzle mapy světa, 3D model sopky pro simulaci sopečných erupcí, ilustrovaný návod, velké množství pomůcek, pro děti od 8 let, použití pod dohledem dospělé osoby.

13,86 EUR 

bez DPH

16,63 EUR 

s DPH

Interaktívny bubienok hrá mnoho zábavných zvukov i melódií a pomáha deťom spoznávať svet hudby a zmysel pre rytmus. Hračka stimuluje manuálne zručnosti, zrak a hudobný sluch. Vhodné pre deti od 10 mesiacov.

16,64 EUR 

bez DPH

19,97 EUR 

s DPH

Hebučké plyšové šteniatko s prikrývkou. Plyšová hračka je vyrobená z rôznych druhov látok, teda umožňuje rozvíjať hmatové vnímanie. Hračku môžete vyprať v práčke. Nádherné darčekové balenie. Vhodné pre deti od narodenia.

10,95 EUR 

bez DPH

13,14 EUR 

s DPH

Sada Planety a komety pro děti od 8 let, pro zkoumání komet, sluneční soustavy a fází měsíce, ilustrovaný manuál, učení se promění v zábavu, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností.

6,85 EUR 

bez DPH

8,22 EUR 

s DPH

Interaktívna hračka psík Kuk je veľmi roztomilý. Hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Učia deti číslice, farby a zvieracie zvuky. S dvoma mäkkými interaktívnymi uškami sa hrá na schovávačku.

17,64 EUR 

bez DPH

21,17 EUR 

s DPH

Sada Malý detektiv pro děti od 7 let, možnost snímat otisky prstů, učit se tajné kódy a sestavovat portrét podezřelého, velké množství příslušenství, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností.

7,53 EUR 

bez DPH

9,04 EUR 

s DPH

Didaktický mnohojazyčný plyšový medvídek pro děti od 6 měsíců, podpora chytré aplikace Sandy Cuddles and Words a rozšířené reality, podněcuje myšlení a rozvíjí koordinaci i smyslové vnímání, naučí vaše dítko tvary, barvy, číslice i písmena. Veselé barvy.

16,68 EUR 

bez DPH

20,02 EUR 

s DPH