0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Cyklotrenažéry

Cyklotrenažéry

Chcete športovať a trénovať aj pri zlom počasí? Alebo zaradiť do tréningu aj športovanie doma? Zaobstarajte si cyklotrenažér, ktorý vám pomôže nahradiť intenzívny tréning na bicykli. Posilňovací stroj, ktorý simuluje jazdu na horskom alebo cestnom bicykli. Veľkou prednosťou cyklistických trenažérov je možnosť jazdy v stoji ako na skutočnom bicykli, čo si napríklad na rotopede neužijete. Výbornou funkciou je aj nastavenie záťaže, meranie tepovky, zobrazenie najazdených kilometrov a ďalších hodnôt. Odpružené cyklotrenažéry alebo trenažéry so vzhľadom bicykla sú navyše vybavené bezpečnou rýchlobrzdou. S výberom najlepšieho cyklotrenažéra vám radi pomôžeme.

 

TIP: Prihláste sa k zákazníckemu účtu a získajte lepšiu nákupnú cenu aj odmenu za objednávku!

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
5 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Cyklotrenažér so stálym pohonom, veľká nosnosť až 130 kg, klinový remeň, tichý chod, konštrukcia z pevných oceľových profilov pre väčšiu stabilitu, odolné hliníkové pedále, rýchlobrzda na okamžité zastavenie.

236,30 EUR 

bez DPH

283,56 EUR 

s DPH

Odpružený cyklotrenažér so stálym pohonom, veľká nosnosť až 130 kg, nastaviteľná tuhosť pružiny podľa hmotnosti, plochý remeň, tichý chod, stabilná konštrukcia, odolné hliníkové pedále, rýchlobrzda na okamžité zastavenie, držiak a nerezová fľaša.

275,85 EUR 

bez DPH

331,02 EUR 

s DPH

Odpružený cyklotrenažér so stálym pohonom, veľká nosnosť až 110 kg, nastaviteľná tuhosť pružiny podľa hmotnosti, plochý remeň, tichý chod, stabilná konštrukcia, odolné hliníkové pedále, rýchlobrzda na okamžité zastavenie, držiak na mobil alebo na tablet.

214,69 EUR 

bez DPH

257,63 EUR 

s DPH

Cyklotrenažér so stálym pohonom, veľká nosnosť až 130 kg, plochý remeň, tichý chod, stabilná konštrukcia, design cestného bicykla, odolné hliníkové pedále, pomocná brzda pre rýchle zastavenie.

246,70 EUR 

bez DPH

296,04 EUR 

s DPH

Podložka pro posilovací stroje, v balení 4 díly, které složíte dohromady pomocí upínacích zámků, vznikne jednolitá plocha o rozměrech 120 x 120 cm, materiál polyetylenová pěnová hmota, je lehká, odolná a má izolační vlastnosti.

10,57 EUR 

bez DPH

12,68 EUR 

s DPH