0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Detské teepee

Detské teepee

Pořiďte dětem kouzelné teepee a už vám nebudou brát prostěradla a deky na stavění bunkrů ze židlí. Dětské stany a teepee jsou místem pro první dětská dobrodružství, soukromým ostrůvkem v bytě i domě, kde mohou děti snít i hrát si.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
7 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Teepee G21 Hviezdne sny je nádherný detský stan s okienkom a vnútorným vreckom – jedinečné látky v šedom odtieni s ružovými doplnkami a bielymi hviezdami. Montážne tyče z prírodného dreva, v balení podlaha a tri vankúšiky.

42,08 EUR 

bez DPH

50,50 EUR 

s DPH

Detský stan G21 teepee Modrá obloha je spoľahlivým ochrancom detských snov a tajomstiev. Stan je vyrobený z kvalitného materiálu, tyče sú z prírodného dreva. Súčasťou balenia je podlaha a dva vankúšiky. Na stene teepee je umiestnené okienko.

48,75 EUR 

bez DPH

58,50 EUR 

s DPH

Šesťstranný detský stan G21 Teepee ZigZag je spoľahlivým ochrancom detských snov a tajomstiev. Teepee je z kvalitného materiálu, montážne tyče sú z prírodného dreva. Súčasťou balenia je podlaha a tri vankúšiky. Na stene teepee je umiestnené okienko.

55,75 EUR 

bez DPH

66,90 EUR 

s DPH

Teepee G21 Hviezdne sny je nádherný detský stan s okienkom a vnútorným vreckom, zo špeciálneho materiálu – jedinečnej látky ponžé v šedom odtieni s ružovými doplnkami a bielymi hviezdami. Montážne tyče z prírod. dreva, v balení podlážka a tri vankúšiky.

48,75 EUR 

bez DPH

58,50 EUR 

s DPH

Teepee G21 je spoľahlivým ochrancom detských snov a tajomstiev. Stan s okienkom je vyrobený zo špeciálneho materiálu - jedinečnej látky ponžé. Montážne tyče sú z prírodného dreva. Súčasťou balenia je podlaha a tri vankúšiky.

48,75 EUR 

bez DPH

58,50 EUR 

s DPH

Stan pre deti G21 teepee Jarná lúka je spoľahlivým ochrancom detských snov a tajomstiev. Stan je vyrobený z kvalitného polyesteru, montážne tyče sú z prírodného dreva. Na jednu stenu teepee sme umiestnili okienko.

26,25 EUR 

bez DPH

31,50 EUR 

s DPH

Luxusný stan pre deti G21 teepee Letné nebo je spoľahlivým ochrancom detských snov a tajomstiev. Stan je vyrobený z kvalitnej bavlny, montážne tyče sú z prírodného dreva. Súčasťou balenia je podlaha a dva vankúšiky. Na stene teepee je umiestnené okienko.

48,75 EUR 

bez DPH

58,50 EUR 

s DPH