0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Detský záhradný nábytok

Detský záhradný nábytok

Je čas na piknik alebo na poriadnu detskú párty! Kúpte deťom záhradný nábytok, aby mali svoj vlastný priestor na hranie. Obľúbené sú aj multifunkčné detské hracie stolčeky, u ktorých sa deti zabavia s vodou, pieskom alebo skladaním kociek. Záhradný nábytok pre deti je ľahký, odolný, veselý a deti budú mať svoj obľúbený kútik na záhrade, na terase alebo na balkóne.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
5 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Hrací stolík 4v1 Dolu budú vaše deti milovať. Stolík je vhodný na vnútorné i vonkajšie použitie. Zložením vrchnej dosky, ktorá slúži na písanie a kreslenie, vznikne hracia plocha na hru s vodou alebo pieskom alebo na vytvorenie vlastnej záhradky.

38,85 EUR 

bez DPH

46,62 EUR 

s DPH

Drevený piknikový stôl 3v1 je ideálny pre stavanie hradov z piesku, púšťanie lodičiek vo vode alebo výrobu umeleckých diel. Vyrobené z robustného dreva s certifikáciou FSC®. Maximálna nosnosť až 50 kg.

82,23 EUR 

bez DPH

98,68 EUR 

s DPH

Z jednej strany kuchynka s dvoma varičmi, z druhej výdajňa jedál - to je záhradná kuchynka Rosalie. Súčasťou kuchynky je zásobník na vodu. Drez pod kohútikom je vyberateľný. Pod drezom je priestor na uskladnenie zásob na prípravu pokrmov.

53,99 EUR 

bez DPH

64,79 EUR 

s DPH

Překrásně barevný nábytek ihned připravený pro vaše děti je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Vysoká kvalita použitých materiálů, bez nutnosti montáže.

16,42 EUR 

bez DPH

19,70 EUR 

s DPH

Drevené stolčeky na piesok a vodu Plum®. Vyrobené z robustnej čínskej jedle. Ochranný kryt súčasťou balenia. Stolčeky môžete naplniť pieskom a vodou. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

100,85 EUR 

bez DPH

121,02 EUR 

s DPH