0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Detský záhradný nábytok

Detský záhradný nábytok

Je čas na piknik alebo na poriadnu detskú párty! Kúpte deťom záhradný nábytok, aby mali svoj vlastný priestor na hranie. Obľúbené sú aj multifunkčné detské hracie stolčeky, u ktorých sa deti zabavia s vodou, pieskom alebo skladaním kociek. Záhradný nábytok pre deti je ľahký, odolný, veselý a deti budú mať svoj obľúbený kútik na záhrade, na terase alebo na balkóne.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
9 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Hrací stolek 4v1 Dolu budou vaše děti milovat. Stolek je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Sundáním vrchní desky, která slouží k psaní a kreslení, vznikne hrací plocha pro hru s vodou nebo pískem nebo pro vytvoření vlastní zahrádky.

40,10 EUR 

bez DPH

48,12 EUR 

s DPH

Drevený piknikový stôl 3v1 je ideálny pre stavanie hradov z piesku, púšťanie lodičiek vo vode alebo výrobu umeleckých diel. Vyrobené z robustného dreva s certifikáciou FSC®. Maximálna nosnosť až 50 kg.

82,97 EUR 

bez DPH

99,56 EUR 

s DPH

Dievčenský hrací stolík s potlačou jednorožca, vhodné od 2 rokov, rozvoj cenných zručností a koordinácie, vrchná doska poslúži pre písanie a kreslenie, zložením tejto dosky vznikne hracia plocha, 100 veľkých kociek pre stavbu hradov a ďalších budov.

33,57 EUR 

bez DPH

40,28 EUR 

s DPH

Kreatívny stolík pre tvorivé aktivity, rozvoj cenných zručností a koordinácie, poslúži pre písanie a kreslenie, zložením vrchnej dosky vznikne hracia plocha pre vodné radovánky a stavby z piesku, veža s vodným kolesom, tégliky, loďky a bábovky. Ružový.

35,92 EUR 

bez DPH

43,10 EUR 

s DPH

Kreatívny stolík pre detskú hru a tvorivé aktivity, rozvoj cenných zručností a koordinácie, vrchná doska poslúži pre písanie a kreslenie, zložením vrchnej dosky vznikne hracia plocha, 100 veľkých kociek pre stavbu hradov a ďalších budov. Mix farieb.

33,57 EUR 

bez DPH

40,28 EUR 

s DPH

Kreatívny stolík pre tvorivé aktivity, rozvoj zručností a koordinácie, poslúži pre písanie a kreslenie, zložením vrchnej dosky vznikne hracia plocha pre vodné radovánky a stavby z piesku, veža s vodným kolesom, tégliky, loďky a bábovky. Mix farieb.

34,58 EUR 

bez DPH

41,50 EUR 

s DPH

Překrásně barevný nábytek ihned připravený pro vaše děti je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Vysoká kvalita použitých materiálů, bez nutnosti montáže.

16,33 EUR 

bez DPH

19,60 EUR 

s DPH

Z jedné strany kuchyňka se dvěma vařiči, z druhé výdejna jídel – to je zahradní kuchyňka Rosalie. Součástí kuchyňky je zásobník na vodu. Dřez pod kohoutkem je vyjímatelný. Pod dřezem je prostor pro uskladnění zásob na přípravu pokrmů.

53,57 EUR 

bez DPH

64,28 EUR 

s DPH

Zľava

Novinka

86,26 EUR

-25%

 

Detský piknikový stôl s lavicami značky Dolu vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vyrobený z kvalitného a odolného plastu a ponúka pohodlné sedenie až pre 4 deti. Vhodné pre deti od 2 rokov.

32,90 EUR 

bez DPH

39,48 EUR 

s DPH