0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Digitálne záznamníky

Digitálne záznamníky

Potrebujete si nahrať prednášku, školenia, poradu alebo akýkoľvek rozhovor? Ideálnym riešením pre vás je kúpa digitálneho záznamníka. Záznamníky sú malé, skladné, ľahko prenosné a dajú sa využiť aj mimo zdroj napájania zo zásuvky. Tieto zariadenia sú tak kompaktné, že ich môžete mať neustále pri sebe, nech sa chystáte kamkoľvek. Vo vrecku vám nezaberú viac miesta, než váš mobilný telefón. Ich ovládanie je veľmi jednoduché, takže sa s nimi naučia aj menej skúsení užívatelia a vo väčšine prípadov sú opatrené aj prehľadným LCD displejom. Digitálny záznamník je skrátka ideálnym spoločníkom, či už ste manažér, prednášajúci alebo študent.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
2 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Interní paměť 4 GB, maximální délka záznamu cca 1040 hodin, formát záznamu MP3. Slot pro microSD karty s kapacitou paměti až 32 GB. Kvalitní stereo mikrofony s90° orientací, vysoký odstup S/Š. Nízkofrekvenční filtr během nahrávání.

44,70 EUR 

bez DPH

53,64 EUR 

s DPH

Biely digitálny záznamník s veľkosťou zvýrazňovacej fixy, pamäť 8 GB, filter šelestov, prepínač REC na hornej strane prístroja, všesmerové stereofónne mikrofóny, vysoko kvalitný stereo mikrofón, konektor slúchadiel / mikrofónu.

90,84 EUR 

bez DPH

109,00 EUR 

s DPH