0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pá: 8:30 - 17:30

Všetky kategórie

Dron DJI Mavic 2 ZOOM, 4K kamera

Doprava zadarmo

Darček

 
DJI Mavic 2 Zoom je kompaktný dron s 1 / 2.3" CMOS čipom a objektívom s dvojnásobným optickým zoomom 24 - 48 mm, ktorý umožňuje fotografovať v rozlíšení 12 Mpix a nahrávať v kvalite 4K (30 fps).
 
Výrobca
DJI
Kód
705005
Part No.
DJIM0256
DPH
20%
Vaša cena s DPH
1 249,00 EUR s DPH a s RP
Vaša cena bez DPH
1 040,83 EUR bez DPH
  
Iba za 1 149,99 EUR po prihlásení
Recyklačný poplatok
0,07 EUR , DPH:  20%  (Videokamery, fotoaparáty, GPS, prenosné rádiomagne)
Autorský fond
10,30 EUR, DPH:  20%  (KAMERA)
Vaša cena  s RP* + AF*
1 040,83 EUR
Záruka
24 Měsíce
Pamäťová karta pro DJI SANDISK Ultra microSDHC 64GB 100 MB/s A1 Class 10 UHS-I, Android, Adaptér

+ Pamäťová karta pro DJI SANDISK Ultra microSDHC 64GB 100 MB/s A1 Class 10 UHS-I, Android, Adaptér v hodnote 15,67 EUR Zadarmo

Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
other
Skladové číslo 705005 Part No. DJIM0256 EAN 6958265174452
Popis produktu

Popis produktu

DJI Mavic 2 Zoom je kompaktný dron s 1 / 2.3" CMOS čipom a objektívom s dvojnásobným optickým zoomom 24 - 48 mm, ktorý umožňuje fotografovať v rozlíšení 12 Mpix a nahrávať v kvalite 4K (30 fps)).10-bit Dlog-M farebný profil

Mavic 2 Pro podporuje 10-bit Dlog-M farebný profil s vyšším dynamickým rozsahom pre väčšiu flexibilitu pri postprodukcii. Systém rozoznáva rekordný 1 miliardu farieb (oproti 16 miliónom farieb zachytených tradičnými 8-bitovými profilmi) a uchováva viac detailov vo svetlách a tieňoch. Teraz môžete zachytiť aj tie najjemnejšie prechody počas východu či západu slnka a zároveň máte väčší priestor pri postprodukcii.

Mavic 2 Zoom

Dynamické perspektívy, o tom je Mavic 2 Zoom. Je poháňaný 1 / 2.3 palcovým, 12Mpix, 2x optickým zoomom (24 - 48 mm). (Pozn. 4) Zachytáva všetko od širokouhlých po stredne dlhé zábery a ponúka tak ešte viac kreatívnych možností.Expresívnejšie stredne dlhé zábery

48 mm teleobjektív oproti 24 mm širokouhlému objektívu komprimuje perspektívu a zdôrazňuje efekt paralaxy pre dosiahnutie filmového vzhľadu. (Pozn. 4) Teraz sa otvára úplne nový svet leteckej fotografie, ktorý ponúka ešte veľkolepejšie zábery.

Bezstarostná cesta za záberom

Počas natáčania FullHD videa vám 4x bezstratový zoom (vrátane 2x optického zoomu) umožňuje bližší pohľad na vzdialenejšie subjekty. Unikátne zábery tak môžete kúpiť z väčšej vzdialenosti. Táto možnosť pomáha udržať bezpečnú vzdialenosť od budov, vozidiel, zvierat a ľudí.Rýchle a presné ostrenie

Hybridné automatické zaostrovanie Mavic 2 Zoom kombinuje fázovú a kontrastnú detekciu pre vyššiu presnosť ostrenia a o 40% zvýšenú rýchlosť ostrenia oproti predchádzajúcemu modelu. Sledovací systém automatického ostrenia zabezpečuje, že sú subjekty jasné a ostré pri zvyšovaní a znižovaní ohniskovej vzdialenosti.

Zoomovanie behom letu

Dolly Zoom (koľajnicový zoom) je novou funkciou QuickShot Mavic 2 Zoom a ponúka úplne novú perspektívu plne zabudovanou v Drone. Dolly Zoom automaticky ostrí za letu. Dodáva tak vášmu videu intenzívny efekt deformácie. Pri manuálnom riadení môžete sami nastaviť vhodnú rýchlosť ostrenia pre dosiahnutie ešte kreatívnejšieho záberu.

Fotografie Super resolution


Mavic 2 Zoom je vybavený úplne novou funkciou Super Resolution - prednosť ktorú si krajinná fotografia s živými detailmi zaslúži. Počas fotografovania s ekvivalentnou ohniskovou vzdialenosťou 24 mm, (pozn. 4) kamera svojim teleobjektív zachytí a zloží deväť fotografií. Výsledkom je 48Mpix fotografie s vysokým rozlíšením. V porovnaní s bežnými panorámami si fotografie Super Resolution zachovávajú pôvodný vzhľad subjektov s presnejšou kompozíciou.Kamerový systém

Natáčajte ako profesionál:
Kamera Mavic 2 využíva najnovšiu technológiu trojosej stabilizácie DJI, (pozn. 4) ktorá zabezpečuje plynulé, stabilné zábery takmer za akýchkoľvek podmienok.

Hyperlapse:
Rozlúčte sa komplikovane postprodukciou. S funkciou Hyperlapse lietadlo automaticky natáča a postprodukuje stabilné letecké zábery a umožňuje vám tak vytvárať profesionálne časozberné videá, ktoré môžete okamžite zdieľať na sociálnych sieťach. Všetko pomocou jednoduchého stlačenia tlačidla. Letovú trasu si uložte v Task Library (knižnica úloh) (pozn. 7), Mavic 2 po nej môže letieť kedykoľvek budete chcieť. Fotografie je možné súčasne ukladať vo formátoch JPEG a RAW, máte tak viac priestoru pre postprodukciu.

HyperLight:
Rozjasnite svoj svet s funkciou Hyperlight, ktorá vylepšuje fotografie zhotovené za znížených svetelných podmienok a zároveň výrazne znižuje šum.

Kodek H.265 pre vyššiu kvalitu obrazu:
Kamera natáča 4K video s vyšším dátovým tokom pomocou pokročilej kompresie H.265. (Pozn. 8) Videá kódované v H.265 / HEVC tak zachytávajú o 50% viac informácií ako videá kódované v H.264 / AVC, videá tak majú vyššiu kvalitu a zachovávajú viac detailov..OcuSync 2.0 systém prenosu videa:
Výkon technológie prenosu videa OcuSync 2.0 je výrazne navýšený vďaka zlepšeniu prenosovej vzdialenosti, kvality videa a vďaka ochrane proti rušeniu a ponúka vám tak nevídanú kontrolu.

Vznášajte sa s jasným výhľadom

Úplne nový OcuSync 2.0 poskytuje 1080p video prenos až na neuveriteľných 8 kilometrov (pozn. 1), umožňuje vám lietať ďalej a bez obmedzenia. Editujte a nahrávajte Full HD videá na sociálne siete priamo z cache. Pôvodné súbory urobené za letu možno automaticky uložiť na vaše mobilné zariadenie bez potreby manuálneho sťahovania..

2.4 až 5.8 GHz

Automatické prepínanie v reálnom čase (pozn. 9). Mavic Pro spolieha na prenos na frekvencii 2.4 GHz - frekvenciou bežne rušenou celým radom bezdrôtových zariadení. Mavic 2 je však vďaka automatickému prepínanie medzi pásmami 2.4 GHz a 5.8 GHz schopný vysielať ten najkvalitnejší signál. To je nevyhnutná funkcia pre let v prostredí s vysokým rušením. (Pozn. 9)

Rýchle sťahovanie, nízka oneskorenie:
OcuSync 2.0 ponúka teoretickú rýchlosť sťahovania až 40 Mbps a minimálne oneskorenie 120 ms. Prenos videa je tak plynulejší a zážitok z pilotáže je celkovo lepší.Letová bezpečnosť

Výkonný, ale bezpečný:
Po nespočetných hodinách vývoja a testovania bol Mavic 2 optimálne prestavaný a dosahuje tak vyššej rýchlosti, nižšej spotreby a hluku. Tieto jemné, ale významné úpravy spoločne so systémom FlightAutonomy zaručujú plynulejší a tichší rokov s vyššou bezpečnosťou.

Rýchlejší:
Maximálna rýchlosť až 72 km / h. (Pozn. 10) Prepracované telo letúna má vylepšenú aerodynamiku. Činiteľ odporu Mavica 2 je pri plnej rýchlosti o 19% nižšia ako u Mavica Pro.

Dlhšie:
Maximálny letový čas až 31 minút. Dlhší letový čas ponúka viac kreatívnych možností.

Tichšie:
Sínusoidné FOC pohonné regulátory a tiché vrtule neuveriteľne stíšia váš let a zbavia vás obáv z rušenia vášho okolia..Všesmerové vnímanie prekážok

Systém FlightAutonomy bol vylepšený a teraz zahŕňa všesmerové vnímanie prekážok. Prvýkrát sa tak na Drone DJI vyskytujú prekážkové čidlá na všetkých stranách lietadla pre zvýšenie bezpečnosti letu.

Poznámka: Systém FlightAutonomy poskytuje iba určitú ochranu v špecifických prostrediach a nie je schopný kompenzovať chybný úsudok pilota počas letu. Z bezpečnostných dôvodov preto dávajte počas letu s MAVIC 2 pozor na vaše okolie a dbajte na pokyny a upozornenia aplikácie.

Dopredu:
Duálne obrazové čidlá umožňujú presné meranie vzdialenosti až na 20 metrov. Detekovateľný rozsah je 20 - 40 metrov (o 33% širší ako Mavic Pro). Duálne obrazové čidlá sú tiež schopná detekovať prekážky a lietadlo včas zastaviť pri lete do 50.4 km / h (o 40% efektívnejšie ako Mavic Pro)).

Nadol:
Duálne obrazové čidlá umožňujú presné meranie vzdialenosti až na 11 metrov. Detekovateľný rozsah je 11 - 22 metrov. Infračervený systém pre vnímanie umožňuje presné meranie vzdialenosti až na 8 metrov. Lietadlo presne visí do výšky 50 metrov a bezpečne pristane na detekovanú zem. K čidlám boli doplnené prídavné svetlá, ktoré pomáhajú pristáť za zhoršených svetelných podmienok.

Doľava a doprava:
Systém vnímania prekážok je schopný detekovať prekážky v rýchlosti do 28.8 km / h. Zvyšuje tak bezpečnosť letu ako v režime ActiveTrack tak aj v Tripod.

Dozadu:
Duálny systém vnímania prekážok je schopný presne merať vzdialenosť až na 16 metrov a je schopný detekovať prekážky a lietadlo včas zastaviť pri lete do 43.2 km / h.

Nahor:
Infračervený systém pre vnímanie prekážok. Presné meranie na vzdialenosť až 8 metrov.Ľahké ovládanie

S výkonnými kamerami a jednoduchými inteligentnými režimami pre natáčanie je Mavic 2 schopný vytvárať kreatívne letecké zábery a je dostupný užívateľom všetkých úrovní.

ActiveTrack 2.0

Vďaka vylepšeniam v oblasti hardvéru a softvéru ActiveTrack 2.0 sa posunie váš zážitok zo sledovania na úplne novú úroveň.

Presné rozoznávanie

Predtým sa ActiveTrack primárne spoliehal na 2D obrazy z hlavnej kamery, aby mohol sledovať subjekt. Mavic 2 teraz s ActiveTrack 2.0 mapuje trojrozmerný obraz okolitého prostredia pomocou hlavnej kamery a predných duálnych obrazových snímačov, zvyšuje tak presnosť rozoznávania.

Predikcia trajektórie

Algoritmy pre predikciu trajektórie pomáhajú subjekt sledovať, aj keď je prechodne skrytý za prekážkou.

Sledovanie vo vysokej rýchlosti

V otvorených priestoroch bez prekážok môže Mavic 2 sledovať rýchlo sa pohybujúce subjekty, ako sú napríklad autá alebo lode, do rýchlosti 72 km / h. (Pozn. 11)

Vnímanie prekážok

Počas sledovania subjektu si Mavic 2 plánuje cestu vo svojej 3D mape okolitého prostredia. Zatiaľ čo Mavic 2 bez prerušenia natáča, vníma, rozoznáva a vyhýba sa prekážkam pred a za sebou.

Panoráma

Mavic 2 podporuje štyri panoramatické režimy Sphere, 180 °, Horizontal a Vertical.

Letecká fotografia jednoducho

K dispozícii je rad intuitívnych režimov pre viac kreatívnych možností.POI 2.0

Point of Interest (POI) 2.0:
Vďaka technológiám pre meranie vzdialenosti pomocou obrazu a GPS, je prelet do stredu kruhu pred natáčaním po kružnici minulosťou. POI 2.0 zvyšuje efektivitu workflowu ako nikdy predtým a umožňuje vám subjekty obletieť a natáčať ľahko a jednoducho.

Waypoint 2.0 (pozn. 7):
Vďaka Waypoint 2.0 lietadlo nepotrebuje lietať na presný bod natáčania pre označenie bodov. Zvolením požadovaných bodov na mape si môžete naplánovať letovú trasu a uložiť si ju pre ďalší let.

Štandardný diaľkový ovládač

Štandardný diaľkový ovládač ponúka až 135 minút prevádzky na jedno nabitie. Má ergonomickú skladaciu konštrukciu s odnímateľnými páčkami, možno ho tak pohodlne prenášať a ľahko skladovať. Nová konštrukcia je vhodnejšia pre obľúbené chytré telefóny a ponúka príjemnejšie ovládanie.Rad DJI Goggles

Okuliare radu DJI Goggles (pozn. 13) sa s Mavic 2 prepájajú bezdrôtovo pomocou OcuSync. Používatelia si teraz môžu vychutnať vylepšený zážitok s nižším oneskorením a čistejším 1080p prenosom na vzdialenosť až 8 km. (Pozn. 1) V režime Head Tracking je ovládateľný rozsah osi otáčania stabilizovaného závesu kamery -75 ° až + 75 ° pre ešte viac pohlcujúci zážitok z lietania.Poznámky:

1. Bez prekážok a okolitého rušenia, v súlade s FCC. Špecifikácie maximálneho dosahu je orientačná hodnota sily signálu. S dronom vždy udržujte očný kontakt, ak to predpisy nepovoľujú inak.
2. Zaznamenané pri konštantnej rýchlosti 25 km/h v bezvetrí. Letový čas sa môže líšiť podľa poveternostných podmienok a podľa použitých letových režimov.
3. Všesmerové vnímanie prekážok zahŕňa vnímanie vpravo / vľavo, hore / dole a vpred / vzad. Vnímanie vľavo / vpravo je dostupné iba v režimoch ActiveTrack a Tripod.
4. Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť k 35 mm.
5. HNCS bolo vyvinuté, aby ponúklo jediný farebný profil, ktorý optimalizuje obraz tak, aby podal širší rozsah farieb a lepší kontrast celej rady subjektov. Štandardné farebné profily väčšinou nezvládajú zachytiť všetky jemné nuansy prírodných farieb rôznych subjektov a aplikujú silný alebo slabý efekt na zvýraznenie tónov.
6. Kameru môžete po zakúpení vymeniť. Táto služba nie je v tento moment dostupná. Detaily budú čoskoro zverejnené.
7. Čoskoro dostupné.
8. Maximálny dátový tok pre 3840 x 2160 pri 30 fps.
9. Kvôli miestnym nariadeniam nie je v niektorých krajinách povolený prenos v pásme 5.8 GHz.
10. Zaznamenané v režime Sport v bezvetrí pri hladine mora..
11. Mavic 2 nevníma prekážky pri lete vo vysokej rýchlosti (sledovanie vo vysokej rýchlosti a Sport režim).
12. Dostupné iba u Mavic 2 Zoom.
13. DJI Goggles podporujú iba pásmo 2.4 GHz, DJI Goggles RE podporujú ako pásmo 2.8 GHz, tak aj pásmo 5.8 GHz a prepínanie pásiem v reálnom čase pre lepšiu funkcionalitu. Asistencia ďalšej osoby, ktorá stráži lietadlo, je nevyhnutná. Lietadlo by nemalo letieť mimo očného dosahu tejto osoby.

Vlastnosti:

Mavic 2 Zoom kamera s 2x optickým zoomom
8 km 1080p video prenos (pozn. 1)
31-min max. letový čas (pozn. 2)
Všesmerové vnímanie prekážok (pozn. 3)
Hyperlapse

24 - 48 mm kamera s optickým zoomom
maximálna flexibilita
12 MP 1 / 2.3 "CMOS snímač
48 MP Super resolution fotografie
4x bezstratové zoom FHD video
Koľajnicový zoom

Špecifikácie:

Mavic 2 Zoom kamera:

Senzor: 1 / 2.3 "CMOS
Počet efektívnych pixelov: 12 miliónov
Objektív FOV: cca 83 ° (24 mm); cca 48 ° (48 mm)
Ekvivalent 35 mm: 24 - 48 mm
Clona: f / 2.8 (24 mm) - f / 3.8 (48 mm)
Rozsah ostrenia: 0,5 m - nekonečno
ISO: Video: 100 - 3 200, Foto: 100 - 1 600 (auto) 100 - 3 200 (manuál)
Závierka elektronická: 8 - 1/8000 s
Veľkosť obrazu: 4 000 × 3 000
Fotografické módy:
Jedna snímka, Sériové snímanie: 3/5/7 snímok
Auto Bracketing (AEB): 3/5 snímky s odstupom 0,7 EV Bias Interval (JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s, RAW: 5/7/10/15 / 20/30/60 s)

Video rozlíšenie:
4K: 3840 × 2160, 24/25 / 30p
2.7km: 2688 × 1512, 24/25/30/48/50 / 60p
FHD: 1920 × 1080, 24/25/30/48/50/60 / 120P

Maximálny dátový tok videa: 100 Mbps
Farebné profily: D-Clinelike
Podporované systémy súborov: FAT32, exFAT
Fotografické formáty: JPEG / DNG (RAW)
Video formáty: MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)

Dron DJI Mavic 2 Zoom:

Hmotnosť: 905 g

Rozmery:
Zložený model: 214 × 91 × 84 mm (dĺžka x šírka x výška)
Rozložený model: 322 × 242 × 84 mm (dĺžka x šírka x výška)

Uhlopriečna veľkosť: 354 mm
Maximálna rýchlosť stúpania: 5 m / s (S-mode), 4 m / s (P-mode)
Maximálna rýchlosť klesania: 3 m / s (S-mode), 3 m / s (P-mode)
Maximálna rýchlosť: (pri hladine mora, bezvetrie) 72 km / h (S-mode)
Maximálna prevádzková výška nad hladinou mora: 6 000 m
Maximálny letový čas (bezvetrie): 31 minút (pri stálej rýchlosti 25 km / h)
Maximálny čas visenia (bezvetrie): 29 minút
Maximálny dolet (bezvetrie): 18 km (pri stálej rýchlosti 50 km / h)
Maximálny odpor vzduchu: 29 - 38 km / h
Maximálny uhol klopenia: 35 ° (S-mode, s diaľkovým ovládačom), 25 ° (P-mode)
Maximálna uhlová rýchlosť: 200 ° / s
Rozsah prevádzkovej teploty: -10 ° C - 40 ° C
Prevádzkové frekvencie: 2.400 - 2.483 GHz, 5.725 - 5.850 GHz

Rozsah presnosti visenia:
Vertikálne: ± 0.1 m (keď je aktívne vizuálne pozicovanie), ± 0.5 m (s GPS pozicovaním)
Horizontálne: ± 0.3 m (keď je aktívne vizuálne pozicovanie), ± 1.5 m (s GPS pozicovaním)

Vnútorné úložisko: 8 GB

Výkyvný záves:
Mechanický rozsah klopenie: -135 - 45 °, Pan: -100 - 100 °
Ovládateľný rozsah klopenie: -90 - 30 °, stúpanie: -75 - 75 °
Stabilizácia: 3-osová (klopenie, klonenie, otáčanie)
Maximálna ovládateľná rýchlosť (nakláňanie): 120 ° / s
Uhlový rozsah vibrácií: ± 0.01 ° (Mavic 2 Pro) ± 0.005 ° (Mavic 2 Zoom)

Diaľkový ovládač:

Prevádzkové frekvencie 2.400 - 2.483 GHz, 5.725 - 5.850 GHz
Maximálna vzdialenosť prenosu (bez prekážok a okolitého rušenia) 2.400 - 2.483 GHz, 5.725 - 5.850 GHz
Rozsah prevádzkovej teploty: 0 - 40 ° C
Výkon vysielača (EIRP): 2.400 - 2.483 GHz
Batéria: 3 950 mAh
Prevádzkový prúd / napätie: 1800 mA = 3.83 V

Veľkosť podporovaných mobilných zariadení:
Maximálna dĺžka: 160 mm
Maximálna hrúbka: 6,5 - 8,5 mm

Podporované typy USB portov: Lightning, Micro USB (Type-B), USB-C

Inteligentný pohonný akumulátor:

Kapacita: 3 850 mAh
Napätie: 15,4 V
Maximálne nabíjacie napätie: 17,6 V
Typ: LiPo 4S
Energia: 59,29 Wh
Hmotnosť: 297 g
Rozsah nabíjacích teplôt: 5 - 40 ° C
Maximálny nabíjací výkon: 80 W

Nabíjač:

Vstup: 100 - 240 V, 50/60 Hz, 1.8 A

Výstup:
Hlavný: 17.6 V = 3.41 A, alebo 17.0 V = 3.53 A
USB: 5 V = 2 A

Napätie: 17.6 ± 0.1 V
Menovitý výkon: 60 W

Požadované operačné systémy: iOS 9.0 alebo novší a Android 4.4 alebo novší
Podporované sú karty Micro SD do kapacity 128 GB a rýchlosti načítania / zápisu do UHS-I Speed Grade 3

Poznámka:

Všesmerové snímanie prekážok zahŕňa snímanie prekážky vľavo / vpravo, hore / dole a dopredu / dozadu.
Snímanie smeru doľava / doprava je k dispozícii len v režime ActiveTrack alebo Tripod.
Všesmerové snímanie prekážok nepokrýva celý obvod 360 °. Systém ľavého a pravého snímanie prekážok funguje iba v určitých režimoch a prostrediach. Záruka DJI sa tak nevzťahuje na nárazy spôsobené nárazom pri lete vpravo alebo vľavo, aj keď je aktivovaný režim ActiveTrack alebo Tripod.
Aby ste zaistili bezpečnosť, vždy venujte pozornosť svojmu okoliu a všetkým upozornením v ovládacej aplikácii.
Technické špecifikácie produktu sú založené na testoch vykonaných s najnovším firmware. Aktualizácia firmvéru môžu zvýšiť výkon, preto sa odporúča vždy aktualizovať na najnovší firmware.


Parametre

Parametre

Spôsob ovládania
Vysílač
Max. rozlíšenie videa
4K
Maximálna výdrž batérie po nabití (min.)
31
Maximálna rýchlosť [m/s]
20
Maximálny dosah diaľkového ovládania (m)
5000
S kamerou
Áno
Farba
šedá
Hmotnosť (kg)
0,905
Rozmery š x v x h (cm)
322×242×84
Obsah balení
Mavic 2 Zoom, 1x baterie Li-Ion 3850mAh/15,4V, Nabíječ 220V, Napájecí kabel 220V, 3x sada (1pár) vrtulí, Kabel na propojení telefonu Lightning, Kabel na propojení telefonu Micro USB, Kabel na propojení telefonu typ-C, Kryt gimbalu, Kabel USB/typ-C, USB adaptér, Náhradní kniply (1pár), CZ manuál

Príslušenstvo

Podobné produkty

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...