0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Držiaky pre solárne panely

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Držiaky pre solárne panely

Držiaky pre solárne panely

Súčasťou našej ponuky je široká škála montážneho príslušenstva pre fotovoltaiku. Zahŕňa držiaky solárnych panelov, strešné priechodky, plastové úchyty aj ďalšie komponenty pre trvalé a mobilné inštalácie FV systémov na ľubovoľné objekty a zariadenia.

Vyberte si konzolu na pripevnenie na stožiar, rúrku, stĺp či iný oválny predmet. Zvoľte držiaky pre autá, karavany, lode aj ďalšie dopravné prostriedky, ktoré tak budú energeticky sebestačné. Príslušenstvo pre solárne systémy je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré odolajú mechanickému opotrebovaniu aj všetkým atmosférickým vplyvom.

Ďalšie podkategórie Držiaky pre solárne panely

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
46 produktov
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Konzola na pripevnenie väčšieho solárneho panelu na ľubovoľný rovný povrch – plochá strecha domu, karavanu alebo obytného prívesu, nastavenie náklonu v rozmedzí od 10 až do 60° = vyššia efektivita a samočinné čistenie panelu. Eloxovaný hliník.

30,30 EUR 

bez DPH

36,36 EUR 

s DPH

Konzola na pripevnenie solárneho panelu na ľubovoľný oválny predmet s priemerom 70 až 85 mm – rúrka, stožiar, stĺp alebo plot, maximálna odolnosť voči atmosférickým vplyvom, zvýšená oteruvzdornosť. Galvanizovaná oceľ, eloxovaný hliník. Strieborná farba.

22,83 EUR 

bez DPH

27,40 EUR 

s DPH

Univerzální sada 2 plastových úchytů pro spolehlivé a naprosto bezpečné připevnění solárního panelu na dopravní prostředky i budovy, fixace panelu v optimální výšce = vyšší účinnost konverze a lepší proudění vzduchu ze spodní části. ABS plast. Černá barva

22,51 EUR 

bez DPH

27,01 EUR 

s DPH

Univerzální sada 4 plastových úchytů pro spolehlivé a naprosto bezpečné připevnění solárního panelu na dopravní prostředky i budovy, fixace panelu v optimální výšce = vyšší účinnost konverze a lepší proudění vzduchu ze spodní části. ABS plast. Černá barva

14,97 EUR 

bez DPH

17,96 EUR 

s DPH

Plastový držiak na uchytenie solárnych panelov, hmotnosť 0,8 kg, materiál ABS, rozmery 180 x 118 x 60 mm, čierna farba, 2 kusy v balení.

7,09 EUR 

bez DPH

8,51 EUR 

s DPH

Univerzálna sada 2 plastových úchytov pre spoľahlivé a úplne bezpečné pripevnenie solárneho panelu na dopravné prostriedky aj budovy, fixácia panelu v optimálnej výške = vyššia účinnosť konverzie a lepšie prúdenie vzduchu zo spodnej časti. ABS plast.

22,51 EUR 

bez DPH

27,01 EUR 

s DPH

Univerzálna sada 4 plastových úchytov pre spoľahlivé a úplne bezpečné pripevnenie solárneho panelu na dopravné prostriedky aj budovy, fixácia panelu v optimálnej výške = vyššia účinnosť konverzie a lepšie prúdenie vzduchu zo spodnej časti. ABS plast.

14,97 EUR 

bez DPH

17,96 EUR 

s DPH

Univerzální sada 2 plastových úchytů pro spolehlivé a naprosto bezpečné připevnění solárního panelu na dopravní prostředky i budovy, fixace panelu v optimální výšce = vyšší účinnost konverze a lepší proudění vzduchu ze spodní části. ABS plast. Bílošedá.

7,09 EUR 

bez DPH

8,51 EUR 

s DPH

Konzola na pripevnenie 2 solárnych panelov s výkonom 60 až 150 W na ľubovoľný oválny predmet s priemerom 70 až 85 mm – rúrka, stožiar, stĺp alebo plot, nastavenie náklonu od 30 až do 60° = vyššia účinnosť konverzie. Galvanizovaná oceľ, eloxovaný hliník.

63,29 EUR 

bez DPH

75,95 EUR 

s DPH

Veľká konzola na pripevnenie väčšieho solárneho panelu na ľubovoľný rovný povrch – plochá strecha domu, karavanu alebo obytného prívesu, nastavenie náklonu v rozmedzí od 30 až do 60° = vyššia účinnosť energetickej konverzie. Eloxovaný hliník. Strieborná.

52,60 EUR 

bez DPH

63,12 EUR 

s DPH

Konzola na pripevnenie menšieho solárneho panelu na ľubovoľný oválny a drahý predmet s priemerom 59 až 82 mm – rúrka, stožiar, stĺp alebo plot, nastavenie náklonu 15/35/45/65° = vyššia efektivita a samočinné čistenie panelu. Eloxovaný hliník. Strieborná.

22,15 EUR 

bez DPH

26,58 EUR 

s DPH

Upevňovací systém pre solárne panely a palubné batérie, umožní pripevnenie fotovoltaiky na ľubovoľný dopravný prostriedok - auto, karavan, čln alebo jachta, montáž bez veľkých zásahov do karosérie auta či paluby lode. Eloxovaný hliník. Strieborná farba.

7,59 EUR 

bez DPH

9,11 EUR 

s DPH

Konzola na pripevnenie väčšieho solárneho panelu na ľubovoľný rovný povrch – plochá strecha domu, karavanu alebo obytného prívesu, nastavenie náklonu v rozmedzí od 30 až do 60° = vyššia účinnosť energetickej konverzie. Eloxovaný hliník. Šedá a strieborná.

38,02 EUR 

bez DPH

45,62 EUR 

s DPH

Kábel na vonkajšie aj vnútorné použitie pri fotovoltaických zariadeniach, možno ho využiť pre mobilné inštalácie, fixovať ho alebo pri montáži, odolnosť voči oderu, roztrhnutiu, UV žiareniu, vode a poveternostným vplyvom, cena za 1 m.

2,33 EUR 

bez DPH

2,80 EUR 

s DPH

Kábel na vonkajšie aj vnútorné použitie pri fotovoltaických zariadeniach, možno ho využiť pre mobilné inštalácie, fixovať ho alebo pri montáži, odolnosť voči oderu, roztrhnutiu, UV žiareniu, vode a poveternostným vplyvom, cena za 1 m.

2,33 EUR 

bez DPH

2,80 EUR 

s DPH

Dvojžilový kábel na pripojenie solárneho panelu k istiacim prvkom, regulátorom a ďalším zariadeniam, XLPE plášť chráni proti UV žiareniu a vode, vhodný pre napätie do 1500 V a pre prúd do 45 A, cena za 1 m.

6,42 EUR 

bez DPH

7,70 EUR 

s DPH

Dvojžilový kábel na pripojenie solárneho panelu k istiacim prvkom, regulátorom a ďalším zariadeniam, XLPE plášť chráni proti UV žiareniu a vode, vhodný pre napätie do 1500 V a pre prúd do 32 A, cena za 1 m.

3,46 EUR 

bez DPH

4,15 EUR 

s DPH

Lepidlo na tvorbu elastických a veľmi pevných spojov, ideálne na použitie na karavanoch, rekreačných vozidlách a obytných vozidlách, základný materiál: MS polymér, odolnosť voči UV žiareniu, balenie 290 ml.

14,53 EUR 

bez DPH

17,44 EUR 

s DPH