0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Drevené hry

Drevené hry

Drevo je nadčasovým materiálom, preto sú drevené hry také obľúbené. V ponuke hier z dreva máme piškvorky aj stavebnice, didaktické drevené hry aj hračky z dreva pre najmenších.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
15 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Domino s obľúbenými motívmi Disney postavičiek je uložené v krásnom a zároveň praktickom drevenom boxe. Zábavná hra je určená pre deti od 24 mesiacov.

6,36 EUR 

bez DPH

7,63 EUR 

s DPH

Piškvorky pre najmenších na záhradu či do detskej izbičky od značky Woody. Hracia plocha je tvorená šnúrkovou sieťou s drevenými guličkami. Cieľom je vytvoriť rad svojich troch symbolov za sebou – vodorovne, zvisle alebo šikmo.

10,35 EUR 

bez DPH

12,42 EUR 

s DPH

VELKÝ SOUBOR HER WOODY nabízí 8 her - šachy, dáma, člověče nezlob se, vrhcáby, backgammon, mlýn, kameny pro domino a karty. Samozřejmou sučástí balení jsou návody ke hrám. Vše je uloženo v pevné dřevěné krabici.

16,76 EUR 

bez DPH

20,11 EUR 

s DPH

Klasická strategická hra v prenosnom drevenom kufríku, s motívmi francúzskeho námorníctva môže deťom pomôcť zábavnou formou rozvíjať poznávacie schopnosti. Kufrík s herným plánom, 10 lodí, 40 tyčiniek, 2 vrecká a 2 kriedy.

26,00 EUR 

bez DPH

31,20 EUR 

s DPH

Motorická hra pre najmenších. Dieťa vyťahuje z kmeňa stromu magnetických červíkov, a to pomocou ďatľa s magnetickým koncom zobáčika. Veľmi zábavná hra rozvíjajúca jemnú motoriku, zručnosť a trpezlivosť.

10,87 EUR 

bez DPH

13,04 EUR 

s DPH

Často kopírovaný, ale neprekonaný bestseller Vilac sa originálnym spôsobom snaží rozvíjať často zabúdaný zmysel detí, hmat. Hra je tvorená najmä drevenými figúrkami ukrytými vo vedierku vybavenom vo vnútri jemným látkovým vreckom.

20,79 EUR 

bez DPH

24,95 EUR 

s DPH

Inteligentné myslenie a stratégie sú zaťažkávacou skúškou v tejto klasickej hre menom Logik. Hra rozvíjajúca motoriku detí a koordináciu pohybov. Naučia deti rozlišovať tvary, farby a čísla. Dodávané v pevnej kartónovej krabičke.

11,25 EUR 

bez DPH

13,50 EUR 

s DPH

Obľúbená zmyslová hra. "Do môjho kufra som vložil ...". Hra sa dá hrať v tíme alebo samostatne. Prehlbuje pamäťové a zmyslové zručnosti. Precvičuje komunikačné schopnosti a spoluprácu. Vhodné pre deti od 4 rokov.

15,05 EUR 

bez DPH

18,06 EUR 

s DPH

Nádherná krabice, v ktorej nájdete 5 prepracovaných hier pre deti. V balení je hra rybárčenie, bingo, hmataj a nájdi a 2 doskové hry – husí hra a hady a rebríky. Vhodné pre deti od 2 rokov.

23,45 EUR 

bez DPH

28,14 EUR 

s DPH

Didaktická drevená hra Hmataj a nájdi značky Vilac je určená pre deti vo veku od 2-6 rokov. Deti si budú trénovať slov. zásobu, pamäť, hmatové schopnosti a jemnú motoriku. Obsahuje nepriehľadné vrecúško, 21 rôznych predmetov, 20 kartičiek. Český variant.

20,79 EUR 

bez DPH

24,95 EUR 

s DPH

Stolná hra Vilac Zlož do minúty, cez 200 dielikov farebných geometrických tvarov z dreva, 100 kartičiek so slovami všetkého druhu. Precvičí jemnú motoriku, vnímanie farieb, rozlišovanie písmen a čísel. Pekné ilustrácie pastel. farbami, prírodné materiály.

23,45 EUR 

bez DPH

28,14 EUR 

s DPH

Stolný futbal Small Foot s počítadlom gólov a 2 loptičky. Hra zlepší postreh, obratnosť, zručnosť, trpezlivosť i sústredenie. Rozvíja tímovú spoluprácu a naučí rešpektu k súperovi. Certifikát CE, podľa európskej normy. Drevo, kov, plast. Mix farieb.

41,73 EUR 

bez DPH

50,08 EUR 

s DPH

Klasická stolová hra Človeče, nehnevaj sa! obsahuje sadu figúrok, kocku a hraciu dosku. Drevené figúrky sú v tvare zajaca, pandy, medveďa a líšky. Spoločenská hra vhodná pre 2 až 4 hráčov od 4 rokov. Prírodný materiál, jemné pastelové farby.

9,80 EUR 

bez DPH

11,76 EUR 

s DPH

Hra Woody - házení kroužků poslouží vašim ratolestem jako zdroj výborné zábavy. Zároveň při hraní budou trénovat motoriku, obratnost a soustředění. Cílem této hry je naházet 5 pletených provazových kroužků na dřevěný kříž s tyčkami a získávat tak body.

8,38 EUR 

bez DPH

10,06 EUR 

s DPH

Sada hier 4v1 v drevenom puzdre so silnou rukoväťou a posuvným vekom od Bigjigs Toys. Tradičná anglická hra Blchy / Tiddly Winks, Piškvorky, Dáma alebo Hady & Rebríky. Vrátane pravidiel hry. Vyrobené z kvalitnej borovice a buka, lak. povrch, mix farieb.

6,93 EUR 

bez DPH

8,32 EUR 

s DPH