0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Elektrické deky

Elektrické deky

Elektrické deky pre zmiernenie zdravotných ťažkostí alebo príjemnejší odpočinok sú jedným z produktov, ktorých sa po vyskúšaní už nechceme vzdať. Vyhrievané deky na elektrinu od známych značiek, ako napríklad Sencor, ECG, Domo, ETA a ďalších, majú niekoľko úrovní ohrevu, takže blahodarne pôsobia na boľavý chrbát alebo ramená, pomáhajú zmierniť bolesť pri menštruácii alebo vás zahrejú, keď sa vrátite zmrznutí domov. Elektrická hrejivá deka je obľúbená medzi seniormi, ale nie je len doménou starších ľudí, teplo prináša úľavu a príjemný relax všetkým generáciám.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
15 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Vyhrievacia dečka SUB 2001B značky Sencor je vyrobená z extra mäkkého našuchoreného baránka. Teplotu nastavíte v 9 stupňoch intenzity. Automatické vypnutie po 3 hodinách. Prateľná vďaka odnímateľnému káblu s ovládačom. Veľkosť XL.

50,39 EUR 

bez DPH

60,47 EUR 

s DPH

Vyhrievacia dečka SUB 2000G značky Sencor je vyrobená z extra mäkkého našuchoreného baránka. Teplotu nastavíte v 9 stupňoch intenzity. Automatické vypnutie po 3 hodinách. Prateľná vďaka odnímateľnému káblu s ovládačom. Veľkosť XL.

50,39 EUR 

bez DPH

60,47 EUR 

s DPH

Nahrievacia dečka TrueLife je ideálna pre chladné dni. Vyrobená z hebkého microfleecu. Časovač a funkcia automatického vypnutia. Deku môžete bez obáv prať v práčke. Vďaka funkcii Fast Heat sa dečka rýchlo a rovnomerne nahreje. Rozmery 180 x 130 cm

46,73 EUR 

bez DPH

56,08 EUR 

s DPH

Nahrievacia dečka TrueLife je ideálna pre chladné dni. Vyrobená z hebkého microfleecu. Časovač a funkcia automatického vypnutia. Deku aj povlak môžete bez obáv prať v práčke. Funkcia Fast Heat. Ochranný povlak a gumové úchyty. Rozmery 150 x 80 cm

33,22 EUR 

bez DPH

39,86 EUR 

s DPH

Nahrievacia dečka TrueLife je ideálna pre chladné dni. Vyrobená z hebkého microfleecu. Časovač a funkcia automatického vypnutia. Deku aj povlak môžete bez obáv prať v práčke. Vďaka funkcii Fast Heat sa dečka rýchlo a rovnomerne nahreje. Rozmery 30 x 40 cm

19,85 EUR 

bez DPH

23,82 EUR 

s DPH

Elektrická vyhřívací deka Sencor z příjemného materiálu polar fleece. Lze využít jako spodní podložku na jednolůžko. Dálkové ovládání pro nastavení teploty s možností odpojení od deky.

15,55 EUR 

bez DPH

18,66 EUR 

s DPH

Zľava

Rozbalené

24,08 EUR

-23%

 

Elektrická vyhrievacia deka ECG na dvojposteľ z príjemného materiálu super polar fleece. Teplo, ktoré produkuje, pomáha zaistiť úľavu od svalových, menštruačných, ischiatických, kĺbových a reumatických bolestí. Pútka pre pripevnenie na posteľ.

33,25 EUR 

bez DPH

39,90 EUR 

s DPH

Hebká a pohodlná vyhrievacia topánka s vyberateľnou podšívkou zo syntetickej vlny značky Domo. Vonkajšia časť topánky potom na dotyk pôsobí veľmi hebkým dojmom a perfektne tak doplňuje moderný vzhľad topánky a komfort pri používaní.

29,72 EUR 

bez DPH

35,66 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia deka Domo z príjemného materiálu. Určená ako spodná podložka. Teplo, ktoré produkuje, pomáha zaistiť úľavu od svalových, menštruačných, ischiatických, kĺbových a reumatických bolestí.

26,53 EUR 

bez DPH

31,84 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia spodná deka ETA Shawn obliečky z príjemného materiálu microfleece. Teplo, ktoré produkuje, pomáha zaistiť úľavu od svalových, menštruačných, ischiatických, kĺbových a reumatických bolestí. Diaľkové ovládanie. Regulácia teploty.

40,07 EUR 

bez DPH

48,08 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia prikrývka ETA Shaggy na jednolôžko z príjemného materiálu polar fleece. Teplo, ktoré produkuje, pomáha zaistiť úľavu od svalových, menštruačných, ischiatických, kĺbových a reumatických bolestí. Diaľkové ovládanie. Regulácia teploty.

53,75 EUR 

bez DPH

64,50 EUR 

s DPH

Vyhrievacia elektrická deka Sencor SUB 180BL je vyrobená zo syntetického materiálu Polar Fleece s prateľnou podšívkou. Umožňuje výber z 2 stupňov nastavenia teploty a je vybavená ochranou proti prehriatiu.

20,15 EUR 

bez DPH

24,18 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia topánka Sencor je vhodná pre jedincov trpiacich nedostatočným prekrvením končatín. 3 podsvietené stupne nastavenia teploty. Funkcia automatického vypnutia po 90 minútach. Pokročilý systém bezpečnosti.

26,87 EUR 

bez DPH

32,24 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia deka Sencor z príjemného materiálu. Možno využiť ako spodná podložku na dvojposteľ. Diaľkové ovládanie pre nastavenie teploty s možnosťou odpojenia od deky. Dva samostatne ovládateľné hrejúce obvody.

33,52 EUR 

bez DPH

40,22 EUR 

s DPH

Vyhrievacia elektrická deka SENCOR SUB 181b je vyrobená zo syntetického materiálu Polar Fleece s prateľnú podšívkou a disponuje 2 stupňami nastavenia teploty a ochranou proti prehriatiu.

21,44 EUR 

bez DPH

25,73 EUR 

s DPH