0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Elektrické deky

Elektrické deky

Elektrické deky pre zmiernenie zdravotných ťažkostí alebo príjemnejší odpočinok sú jedným z produktov, ktorých sa po vyskúšaní už nechceme vzdať. Vyhrievané deky na elektrinu od známych značiek, ako napríklad Sencor, ECG, Domo, ETA a ďalších, majú niekoľko úrovní ohrevu, takže blahodarne pôsobia na boľavý chrbát alebo ramená, pomáhajú zmierniť bolesť pri menštruácii alebo vás zahrejú, keď sa vrátite zmrznutí domov. Elektrická hrejivá deka je obľúbená medzi seniormi, ale nie je len doménou starších ľudí, teplo prináša úľavu a príjemný relax všetkým generáciám.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
18 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Velmi jemný a příjemný oboustranný vyhřívaný polštář, 3 teploty na výběr, praktická velikost 40 x 30 cm, rychlé nahřátí, možno využít i jako obyčejný polštář, ochranný systém BSS, inovativní ovládací panel, šedý.

41,88 EUR 

bez DPH

50,26 EUR 

s DPH

Velmi jemná elektrická deka, 6 teplotních stupňů, praktická velikost 60 x 40 cm, rychlé nahřátí deky, možno využít i jako obyčejnou přikrývku, ochranný systém BSS, přesná elektronická regulace, inovativní LED panel, šedá.

57,23 EUR 

bez DPH

68,68 EUR 

s DPH

Pratelná elektrická vyhřívací deka potlačuje zimomřivost a uvolňuje svaly a šlachy po fyzické zátěži, příkon 2x 60 W, 3 úrovně nastavení teploty, mimořádná hebkost a šetrnost k holé pokožce. Polyesterová flísová látka s molitanovým prošitím. Bílá barva.

40,24 EUR 

bez DPH

48,29 EUR 

s DPH

Vyhrievacia dečka SUB 2001B značky Sencor je vyrobená z extra mäkkého našuchoreného baránka. Teplotu nastavíte v 9 stupňoch intenzity. Automatické vypnutie po 3 hodinách. Prateľná vďaka odnímateľnému káblu s ovládačom. Veľkosť XL.

50,30 EUR 

bez DPH

60,36 EUR 

s DPH

Vyhrievacia dečka SUB 2000G značky Sencor je vyrobená z extra mäkkého našuchoreného baránka. Teplotu nastavíte v 9 stupňoch intenzity. Automatické vypnutie po 3 hodinách. Prateľná vďaka odnímateľnému káblu s ovládačom. Veľkosť XL.

49,59 EUR 

bez DPH

59,51 EUR 

s DPH

Nahrievacia dečka TrueLife je ideálna pre chladné dni. Vyrobená z hebkého microfleecu. Časovač a funkcia automatického vypnutia. Deku môžete bez obáv prať v práčke. Vďaka funkcii Fast Heat sa dečka rýchlo a rovnomerne nahreje. Rozmery 180 x 130 cm

53,49 EUR 

bez DPH

64,19 EUR 

s DPH

Nahrievacia dečka TrueLife je ideálna pre chladné dni. Vyrobená z hebkého microfleecu. Časovač a funkcia automatického vypnutia. Deku aj povlak môžete bez obáv prať v práčke. Funkcia Fast Heat. Ochranný povlak a gumové úchyty. Rozmery 150 x 80 cm

40,03 EUR 

bez DPH

48,04 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia deka ECG na dvojposteľ z príjemného materiálu super polar fleece. Teplo, ktoré produkuje, pomáha zaistiť úľavu od svalových, menštruačných, ischiatických, kĺbových a reumatických bolestí. Pútka pre pripevnenie na posteľ.

33,25 EUR 

bez DPH

39,90 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia topánka Gallet má univerzálnu veľkosť a je vhodná pre každú bežnú veľkosť nohy. Vhodná pre jedincov trpiacich nedostatočným prekrvením končatín (tzv. Syndrómom studených nôh). 6 stupňov regulácie teploty. Časovač.

21,45 EUR 

bez DPH

25,74 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia spodná deka ETA Shawn obliečky z príjemného materiálu microfleece. Teplo, ktoré produkuje, pomáha zaistiť úľavu od svalových, menštruačných, ischiatických, kĺbových a reumatických bolestí. Diaľkové ovládanie. Regulácia teploty.

40,34 EUR 

bez DPH

48,41 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia deka Sencor z príjemného materiálu. Diaľkové ovládanie pre nastavenie teploty s možnosťou odpojenia od deky. Dva samostatne ovládateľné hrejúce obvody.

33,50 EUR 

bez DPH

40,20 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia deka Sencor z mäkkej flísovej látky s prešitím Stamp Welding pre dlhšiu životnosť. Japonská technológia zaisťuje vysokú spoľahlivosť. Diaľkové ovládanie s možnosťou odpojenia od deky. 3 podsvietené stupne nastavenia teploty.

23,56 EUR 

bez DPH

28,27 EUR 

s DPH

Výhrevná dečka so super jemným filcovým povrchom bez problému prekryje manželskú posteľ a s pomocou pútok ju môžete prichytiť k jej konštrukcii. Dĺžka odpojiteľného napájacieho kábla je 2 m.

33,50 EUR 

bez DPH

40,20 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia deka Sencor z príjemného materiálu. Možno využiť ako spodná podložku na dvojposteľ. Diaľkové ovládanie pre nastavenie teploty s možnosťou odpojenia od deky. Dva samostatne ovládateľné hrejúce obvody.

33,50 EUR 

bez DPH

40,20 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia deka SENCOR SUB 190 v béžovej farbe vás zahreje pri televízii alebo predhreje posteľ pred spaním a navyše je prateľná. 100% polyesteru (umelé ovčie rúno). 2 stupňov regulácie teploty pre optimálne nastavenie.

23,48 EUR 

bez DPH

28,18 EUR 

s DPH

Nahrievacia dečka TrueLife je ideálna pre chladné dni. Vyrobená z hebkého microfleecu. Časovač a funkcia automatického vypnutia. Deku aj povlak môžete bez obáv prať v práčke. Vďaka funkcii Fast Heat sa dečka rýchlo a rovnomerne nahreje. Rozmery 30 x 40 cm

23,18 EUR 

bez DPH

27,82 EUR 

s DPH

Vyhrievacia elektrická deka Sencor SUB 180BL je vyrobená zo syntetického materiálu Polar Fleece s prateľnou podšívkou. Umožňuje výber z 2 stupňov nastavenia teploty a je vybavená ochranou proti prehriatiu.

20,09 EUR 

bez DPH

24,11 EUR 

s DPH

Vyhrievacia elektrická deka SENCOR SUB 181b je vyrobená zo syntetického materiálu Polar Fleece s prateľnú podšívkou a disponuje 2 stupňami nastavenia teploty a ochranou proti prehriatiu.

21,41 EUR 

bez DPH

25,69 EUR 

s DPH