0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Elektrické deky

Elektrické deky

Elektrické deky pre zmiernenie zdravotných ťažkostí alebo príjemnejší odpočinok sú jedným z produktov, ktorých sa po vyskúšaní už nechceme vzdať. Vyhrievané deky na elektrinu od známych značiek, ako napríklad Sencor, ECG, Domo, ETA a ďalších, majú niekoľko úrovní ohrevu, takže blahodarne pôsobia na boľavý chrbát alebo ramená, pomáhajú zmierniť bolesť pri menštruácii alebo vás zahrejú, keď sa vrátite zmrznutí domov. Elektrická hrejivá deka je obľúbená medzi seniormi, ale nie je len doménou starších ľudí, teplo prináša úľavu a príjemný relax všetkým generáciám.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
17 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Veľmi jemný a príjemný obojstranný vyhrievaný vankúš, 3 teploty na výber, praktická veľkosť 40 x 30 cm, rýchle nahriatie, možno využiť aj ako obyčajný vankúš, ochranný systém BSS, inovatívny ovládací panel, šedý.

41,88 EUR 

bez DPH

50,26 EUR 

s DPH

Veľmi jemná elektrická deka, 6 teplotných stupňov, praktická veľkosť 180 x 130 cm, rýchle nahriatie deky, možno využiť aj ako obyčajnú prikrývku, ochranný systém BSS, inovatívny ovládací panel, šedá.

67,79 EUR 

bez DPH

81,35 EUR 

s DPH

Prateľná elektrická vyhrievacia deka potláča zimomrivosť a uvoľňuje svaly a šľachy po fyzickej záťaži, príkon 2x 60 W, 3 úrovne nastavenia teploty, mimoriadna hebkosť a šetrnosť k holej pokožke. Polyesterová flísová látka s molitanovým prešitím. Biela

34,50 EUR 

bez DPH

41,40 EUR 

s DPH

Vyhrievacia dečka SUB 2001B značky Sencor je vyrobená z extra mäkkého našuchoreného baránka. Teplotu nastavíte v 9 stupňoch intenzity. Automatické vypnutie po 3 hodinách. Prateľná vďaka odnímateľnému káblu s ovládačom. Veľkosť XL.

51,89 EUR 

bez DPH

62,27 EUR 

s DPH

Vyhrievacia dečka SUB 2000G značky Sencor je vyrobená z extra mäkkého našuchoreného baránka. Teplotu nastavíte v 9 stupňoch intenzity. Automatické vypnutie po 3 hodinách. Prateľná vďaka odnímateľnému káblu s ovládačom. Veľkosť XL.

51,89 EUR 

bez DPH

62,27 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia deka ECG na dvojposteľ z príjemného materiálu super polar fleece. Teplo, ktoré produkuje, pomáha zaistiť úľavu od svalových, menštruačných, ischiatických, kĺbových a reumatických bolestí. Pútka pre pripevnenie na posteľ.

33,25 EUR 

bez DPH

39,90 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia spodná deka ETA Shawn obliečky z príjemného materiálu microfleece. Teplo, ktoré produkuje, pomáha zaistiť úľavu od svalových, menštruačných, ischiatických, kĺbových a reumatických bolestí. Diaľkové ovládanie. Regulácia teploty.

40,34 EUR 

bez DPH

48,41 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia prikrývka ETA Shaggy na jednolôžko z príjemného materiálu polar fleece. Teplo, ktoré produkuje, pomáha zaistiť úľavu od svalových, menštruačných, ischiatických, kĺbových a reumatických bolestí. Diaľkové ovládanie. Regulácia teploty.

54,55 EUR 

bez DPH

65,46 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia deka Sencor z príjemného materiálu. Diaľkové ovládanie pre nastavenie teploty s možnosťou odpojenia od deky. Dva samostatne ovládateľné hrejúce obvody.

34,70 EUR 

bez DPH

41,64 EUR 

s DPH

Vyhrievacia elektrická deka Sencor SUB 180BL je vyrobená zo syntetického materiálu Polar Fleece s prateľnou podšívkou. Umožňuje výber z 2 stupňov nastavenia teploty a je vybavená ochranou proti prehriatiu.

17,63 EUR 

bez DPH

21,16 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia topánka Sencor je vhodná pre jedincov trpiacich nedostatočným prekrvením končatín. 3 podsvietené stupne nastavenia teploty. Funkcia automatického vypnutia po 90 minútach. Pokročilý systém bezpečnosti.

23,93 EUR 

bez DPH

28,72 EUR 

s DPH

Výhrevná dečka so super jemným filcovým povrchom bez problému prekryje manželskú posteľ a s pomocou pútok ju môžete prichytiť k jej konštrukcii. Dĺžka odpojiteľného napájacieho kábla je 2 m.

34,53 EUR 

bez DPH

41,44 EUR 

s DPH

Elektrická vyhrievacia deka Sencor z príjemného materiálu. Možno využiť ako spodná podložku na dvojposteľ. Diaľkové ovládanie pre nastavenie teploty s možnosťou odpojenia od deky. Dva samostatne ovládateľné hrejúce obvody.

34,53 EUR 

bez DPH

41,44 EUR 

s DPH

Elektrická vyhřívací deka Sencor z příjemného materiálu polar fleece. Lze využít jako spodní podložku na jednolůžko. Dálkové ovládání pro nastavení teploty s možností odpojení od deky.

19,94 EUR 

bez DPH

23,93 EUR 

s DPH

Nahrievacia dečka TrueLife je ideálna pre chladné dni. Vyrobená z hebkého microfleecu. Časovač a funkcia automatického vypnutia. Deku môžete bez obáv prať v práčke. Vďaka funkcii Fast Heat sa dečka rýchlo a rovnomerne nahreje. Rozmery 180 x 130 cm

53,49 EUR 

bez DPH

64,19 EUR 

s DPH

Nahrievacia dečka TrueLife je ideálna pre chladné dni. Vyrobená z hebkého microfleecu. Časovač a funkcia automatického vypnutia. Deku aj povlak môžete bez obáv prať v práčke. Funkcia Fast Heat. Ochranný povlak a gumové úchyty. Rozmery 150 x 80 cm

40,03 EUR 

bez DPH

48,04 EUR 

s DPH

Nahrievacia dečka TrueLife je ideálna pre chladné dni. Vyrobená z hebkého microfleecu. Časovač a funkcia automatického vypnutia. Deku aj povlak môžete bez obáv prať v práčke. Vďaka funkcii Fast Heat sa dečka rýchlo a rovnomerne nahreje. Rozmery 30 x 40 cm

23,18 EUR 

bez DPH

27,82 EUR 

s DPH