0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:00 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Elektroinštalačný materiál

Elektroinštalačný materiál

Hľadáte elektroinštalačný materiál pre vedenie kabeláže? Súpravy pre organizáciu káblov, silové rozvádzače alebo zásuvky a ďalšie elektropríslušenstvo? Vyberte si z ponuky elektromateriálu v e-shope Penta SK, s výberom vám radi poradíme.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
76 produktov
5 stránok
 

Položek na stránku:

 
 

Chytrá zásuvka pro váš domov i pro kancelář, miniaturní kompaktní provedení, funkce časovač pro automatické zapnutí a vypnutí zásuvky, režim v nepřítomnosti, možnost hlasového ovládání, aplikace Tapo usnadňuje ovládání a správu zásuvek, podpora Wi-Fi.

14,85 EUR 

bez DPH

17,82 EUR 

s DPH

Inteligentná zásuvka napája zariadenie do 2 300 W, podpora Bluetooth verzie 4.2. a Wi-FI 4, vzdialené ovládanie, funkcia Časovača, monitoring spotreby energie, režim V neprítomnosti, hlasové ovládanie Google Assistant a Amazon Alexa, nehorľavé materiály.

12,34 EUR 

bez DPH

14,81 EUR 

s DPH

Stmievač svetla S200D s napájaním pomocou batérie CR2032. Farba biela. Súčasťou balenia je aj batéria a všetko potrebné na upevnenie chytrého tlačidla na akýkoľvek povrch.

18,64 EUR 

bez DPH

22,37 EUR 

s DPH

Múdra zásuvka, IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2, vzdialená správa cez mobilnú aplikáciu, hlasové ovládanie Google Assistant a Amazon Alexa, funkcia časovač, monitoring spotreby energie, režim pre simuláciu vašej prítomnosti, nehorľavé materiály. Biela.

30,33 EUR 

bez DPH

36,40 EUR 

s DPH

Múdra zásuvka typu E/F, vzdialená správa až 240V spotrebičov cez aplikáciu ION, monitoring aktuálnej aj historickej spotreby energie, funkcia Časovača pre tvorbu týždenných rozvrhov, bezpečnostný kryt proti úrazu elektrickým prúdom. Nehorľavý plast. Biela

15,78 EUR 

bez DPH

18,94 EUR 

s DPH

2 inteligentné zásuvky, podpora Bluetooth verzie 4.2. a Wi-FI 4, vzdialená správa cez mobilnú aplikáciu, hlasové ovládanie Google Assistant a Amazon Alexa, funkcia časovača, monitoring spotreby energie, režim pre simuláciu vašej prítomnosti.

19,51 EUR 

bez DPH

23,41 EUR 

s DPH

Múdra zásuvka pre váš domov aj pre kanceláriu, kompaktné prevedenie, funkcia časovač pre automatické zapnutie a vypnutie zásuvky, režim v neprítomnosti, možnosť hlasového ovládania, aplikácia Tapo uľahčuje ovládanie a správu zásuviek, podpora Wi-Fi.

10,15 EUR 

bez DPH

12,18 EUR 

s DPH

Inteligentná zásuvka, podpora Bluetooth verzie 4.2. a Wi-FI 4, vzdialená správa cez mobilnú aplikáciu, hlasové ovládanie Google Assistant a Amazon Alexa, funkcia časovača, monitoring spotreby energie, režim pre simuláciu vašej prítomnosti.

15,47 EUR 

bez DPH

18,56 EUR 

s DPH

Múdra zásuvka – 3x german socket (EU), 2x USB-A a 1x USB-C, časovač pre automatické zapnutie/vypnutie vybraných prístrojov, režim pre simuláciu vašej prítomnosti, hlasové ovládanie, mobilná aplikácia, bezdrôtové rozhranie Wi-Fi a BLT.

39,33 EUR 

bez DPH

47,20 EUR 

s DPH

Múdra zásuvka – 3x francúzsky typ E, 2x USB-A a 1x USB-C, časovač pre automatické zapnutie/vypnutie vybraných prístrojov, režim pre simuláciu vašej prítomnosti, hlasové ovládanie, mobilné aplikácie pre jednoduchú správu, bezdrôtové rozhranie Wi-Fi a BL.

39,33 EUR 

bez DPH

47,20 EUR 

s DPH

1pólový jednosmerný šikovný svetelný vypínač, možné vzdialené ovládanie pomocou aplikácie Tapo alebo hlasové ovládanie prostredníctvom Amazon Alexy alebo Asistenta Google, režim neprítomnosti, ľahké zapojenie aj výmena batérie.

20,33 EUR 

bez DPH

24,40 EUR 

s DPH

2pólový jednosmerný šikovný svetelný vypínač, možné vzdialené ovládanie pomocou aplikácie Tapo alebo hlasové ovládanie prostredníctvom Amazon Alexy alebo Asistenta Google, režim neprítomnosti, ľahké zapojenie aj výmena batérie.

23,64 EUR 

bez DPH

28,37 EUR 

s DPH

Chytré bezdrátové tlačítko pro ovládání smart osvětlení, elektroniky a zařízení Tapo, 3 způsoby nastavení - jedno kliknutí, dvojklik a otáčení, alarm pro přivolání nouzové pomoci, dlouhá výdrž baterie.

17,45 EUR 

bez DPH

20,94 EUR 

s DPH

Múdra zásuvka pre váš domov aj pre kanceláriu, miniatúrne kompaktné prevedenie, funkcia časovač pre automatické zapnutie a vypnutie zásuvky, režim v neprítomnosti, možnosť hlasového ovládania, aplikácia Tapo uľahčuje ovládanie a správu zásuviek, Wi-Fi.

18,64 EUR 

bez DPH

22,37 EUR 

s DPH

Múdra zásuvka pre váš domov aj pre kanceláriu, kompaktné prevedenie, funkcia časovač pre automatické zapnutie a vypnutie zásuvky, režim v neprítomnosti, možnosť hlasového ovládania, aplikácia Tapo uľahčuje ovládanie a správu zásuviek, podpora Wi-Fi.

36,95 EUR 

bez DPH

44,34 EUR 

s DPH

Rohový predlžovací prívod na použitie v interiéri, lomená zástrčka unischuko typu E/F, celkom 3 zásuvky s 230V napätím a 10A prúdom, 2 porty USB s podporou PowerDelivery, integrovaný držiak na smartphone, detská poistka proti úrazom elektrickým prúdom.

23,03 EUR 

bez DPH

27,64 EUR 

s DPH

Chytrá zásuvka napája zariadenie do 2300 W, podpora Wi-Fi 4, vzdialený manažment cez mobilnú aplikáciu, hlasové ovládanie Google Assistant a Amazon Alexa, funkcia Časovača, monitoring spotreby energie, nehorľavý ABS-FR plast = vyššia bezpečnosť. Biela.

9,54 EUR 

bez DPH

11,45 EUR 

s DPH

Chytrá zásuvka premení bežné spotrebiče s európskou koncovkou na inteligentné zariadenia, neblokuje susedné zásuvky, podpora Bluetooth, vzdialená správa cez aplikáciu Hue, hlasové ovládanie, funkcia časovača, režim V neprítomnosti. Biela.

27,89 EUR 

bez DPH

33,47 EUR 

s DPH