0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:00 - 17:00

Všetky kategórie

Gril G21 Kansas BBQ

Doprava zadarmo

Záruka 4 roky

 
Veľká udiareň s grilom na drevené uhlie vyrobená zo silného plechu s hrúbkou až 2,5 mm s čiernym ohňovzdorným náterom. S dômyselným systémom regulácie vzduchu, vstavaným teplomerom a pojazdom pre ľahké presúvanie je dokonalou kombináciou grilu a udiarne.
 
Výrobca
G21
Kód
6390294
Part No.
GA-KAS-SMK
DPH
20%
Vaša cena s DPH
422,90 EUR s DPH a s RP
Vaša cena bez DPH
352,42 EUR bez DPH
  
S účtom Penta Family ušetríte 9,74 €
Vytvoriť účet
Záruka spotrebiteľ
24 Měsíce
Záruka ostatné
24 Měsíce
other
Skladové číslo 6390294 Part No. GA-KAS-SMK EAN 8595627420710
Popis produktu

Popis produktu

Máte radi údené mäso, klobásy, ryby alebo syry? Kúpte si záhradnú udiareň G21 Kansas BBQ s grilom a získajte tak nepostrádateľného spoločníka pre údenie špecialít i rodinné grilovačky. Značkový gril G21 Kansas BBQ s veľkou udiarňou poteší všetkých milovníkov klasického grilovania a údenia na drevenom uhlí, na rozkúrenie môžete použiť aj drevo alebo brikety.

Veľká a kompletne vybavená udiareň

Objemná udiareň grilu G21 Kansas má 5 nerezových údiacich roštov s priemerom 42,5 cm a v hornej časti nájdete aj 6 háčikov pre zavesenie údenín. V spodnej časti udiarne je potom držiak pre misku s vodou. Udiareň je vyrobená z kvalitného plechu s čiernym ohňovzdorným náterom a vybavená veľkými dvierkami zo zosilneného plechu s hrúbkou 2,5 mm pre ľahký prístup k udiacim sa dobrotám.

Na zadnej strane udiarne sú malé dvierka, ktorými môžete pohodlne dopĺňať vodu v miske na vodu bez toho, že by došlo k prudkému zníženiu teploty v udiarni otvorením veľkých hlavných dvierok. Pod udiarňou nájdete ešte praktickú misku na odkvapkávajúci tuk.

Gril G21 Kansas s udiarňou na záhrade

Gril s vekom

Grilovacia plocha s veľkosťou 43 x 39 cm grilu s udiarňou G21 Kansas je vybavená vekom so zarážkami, vďaka ktorým je veko pri otvorení bezpečne fixované. V spodnej časti grilu je rošt na drevené uhlie a nad ním smaltovaný grilovací rošt. Bočné dvierka grilu umožňujú prístup k ohnisku, takže z grilu po grilovaní ľahko a pohodlne vyberiete popol.

Šikovný systém regulácie vzduchu

Gril s udiarňou G21 Kansas má dômyselný systém regulácie vzduchu a praktický vstavaný teplomer s vyznačením teplotných zón pre ľahkú orientáciu pri regulácii vzduchu aj pre zistenie optimálnej teploty údenia.

Kulinárske špeciality, neopakovateľná chuť i pečenie chleba

S týmto grilom a udiarňou sa stanete kráľom letných garden party, pretože s ním dokážete pripraviť vynikajúce kulinárske špeciality. Pochutnáte si na klasických grilovaných dobrotách aj na špecialitách s neopakovateľnou chuťou vďaka možnosti údenia ako studeným, tak teplým dymom. Môžete v ňom dokonca upiecť chleba alebo všetkými milovanú pizzu.

Gril G21 Kansas s udiarňou plnou údených dobrôt

Jednoduchá údržba, jednoduchá manipulácia

Záhradné grily G21 Kansas BBQ sú vyrobené z oceľového plechu, ktorý je ošetrený čiernou ohňovzdornou farbou. Vyčistenie grilu a odobratie popola je jednoduché vďaka bočným dvierkam, ktoré zabezpečujú ľahký prístup do priestoru pod grilovacím roštom.

Na miesto, kde chcete grilovať, gril Kansas s udiarňou presuniete ľahko vďaka madlu a dvom veľkým kolesám s priemerom 25 cm, stabilitu zase zabezpečujú dve masívne oporné nohy.

TIP: Pre dokonalý zážitok z údenia odporúčame použiť tvrdé drevo, napr. z duba, buka alebo brezy. Použiť môžete tiež drevené piliny alebo hobliny z tvrdého dreva, ideálne slivky, jablone alebo hrušky.

Hlavné prednosti

 • Široká možnosť využitia – grilovanie, údenie studeným aj teplým dymom, doúdenie, pečenie (chlieb, pizza), varenie a ohrievanie, udržiavanie teploty
 • Pevnosť – masívna konštrukcia, stabilné prevedenie
 • Udiareň a gril – možnosť využiť všetky funkcie súčasne alebo samostatne
 • Vstavaný teplomer, kvalitné rošty, pojazd a madlo pre ľahkú manipuláciu

Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohto grilu na drevené uhlie ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registraciou na webe http://g21-warranty.com predĺženie záruky o ďalšie 2 roky.Záruka sa nevzťahuje na mechanické poškodenie grilu alebo závady, spôsobené nesprávnym ukladaním grilu alebo nedostatočnou starostlivosťou oň (prehrdzavenie).Využite predĺženie záruky 2 + 2 roky zadarmo a po kúpe sa zaregistrujte. Záruka 4 roky na kvalitu sa oplatí!

Špecifikácie

 • Materiál: oceľový plech s ohňovzdorným náterom
 • Materiál grilovacieho roštu: smaltovaný
 • Materiál plat a háčikov v udiarni: nerezová oceľ
 • Počet plat v udiarni: 5
 • Počet závesných háčikov v udiarni: 6
 • Farba grilu: čierna

Rozmery a hmotnosť

 • Ohnisko / gril (dĺžka x priemer): 48 x 40 cm
 • Rošt grilu (Š x H): 43 x 39 cm
 • Priemer plat v udiarni: 42,5 cm
 • Udiareň (priemer x výška): 47 x 104 cm
 • Dvierka udiarne (Š x V): 44 x 96 cm
 • Priemer koliesok: 25 cm
 • Celkové rozmery grilu (Š x V x H): 98 x 142 x 65 cm
 • Hmotnosť grilu: 57 kg
 • Rozmery balenia: 108 x 51 x 52 cm
 • Hmotnosť balenia: 60 kg

Parametre

Parametre

Hmotnosť (kg)
57
Veľkosť grilovacej plochy (cm2)
1677
Rošt
Smaltový
Teploměr
Áno
Pojazdný
Áno
Rozmery š x v x h (cm)
98 x 142 x 65
Materiál
Ocelový plech
Rozdelenie
Gril s udiarňou
Na stiahnutie

Na stiahnutie

Manuál
kansas

Príslušenstvo

Podobné produkty