0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
 

Tovar bol vyradený z ponuky

Ak máte o produkt záujem, kontaktujte prosím emailom manažéra:Nicola Bodnárová

Blender G21 Perfect smoothie Vitality red

Doprava zadarmo

Záruka 4 roky

 
4 roky záruky! Samostatnosť pri práci. Výkon. Spoľahlivosť. Perfektné prevedenie. Chytré ovládanie. Jednoduchá manipulácia. Neobmedzené možnosti.
 
Výrobca
G21
Kód
6008123
Part No.
PS-1680NGR
Popis produktu

Popis produktu

Výkonný, spoľahlivý, bez komplikácií, s neuveriteľne jednoduchou údržbou i ovládaním a so zárukou 4 roky. Taký je nový mixér G21 Perfect Smoothie Vitality. Presne ho opisujú dve slová: vylepšená dokonalosť.

Splnili sme vaše priania

... a vylepšili váš najobľúbenejší mixér. Áno, ten, ktorým začal príbeh G21 Vitality. Zdokonalili sme chladenie ložísk, takže sa už nemusíte báť prehriatiu pri dlhšom mixovaní. Vylepšenia sa dočkali všetky diely! A vo všetkých mixéroch G21 sú najnamáhanejšie súčiastky z kovu, takže majú oveľa dlhšiu životnosť. G21 Perfect Smoothie Vitality rozdrví väčšinu tvrdých surovín do minúty.

G21 Perfect Smoothie Vitality se skvěle hodí pro přípravu dezertů

Úžasný i v detailoch

Držadlo nádoby krásne sadne do vašej ruky. Otvor pre vkladanie surovín je tak veľký, že sa nemusíte zdržiavať s krájaním na menšie kúsky. Ovládanie je jednoduché a pohodlné vďaka tlačidlám, prispôsobeným tvaru ruky. Výška nádoby je presne prepočítaná na ľahké miešanie a drvenie rôznych druhov potravín. Pučidlom bezpečne posuniete vložené prísady až na dno s malou, špeciálne vytvarované vlnkou pre lepší pohyb surovín.

A zoznam výhod pokračuje...

Steny nádoby sú vyrobené z tritanu, špeciálneho odľahčeného zdravotne nezávadného (BPA free) a hlavne vysoko odolného materiálu. Riziko poškriabania je skutočne minimálne. Tichší chod sme poistili odhlučnením motorovej jednotky. Nádoba hladko dosadá do stojana a šestica nožov zo super kvalitného materiálu a v ideálnom tvare dokáže jemne nadrviť skutočne všetko. Potrebujete doliať trochu vody počas mixovania? Žiadny problém! Vďaka malému viečku sa vám to podarí bezpečne aj za chodu.

G21 Perfect Smoothie Vitality se skvěle hodí pro přípravu dezertů

Nádoba a telo mixéra

Základná nádoba, dodávaná s mixérom, má objem 2,5 litra. Veľký vkladací otvor vám zaručuje úplné pohodlie pri príprave jedál i nápojov. Všetko ovocie aj zeleninu do nej vsuniete vcelku, bez krájania. Banánový dezert pre väčšiu spoločnosť nemusíte pripravovať na etapy, pretože pojme aj desať banánov naraz. Vďaka šikovne tvarovanej výlevke ľahko rozdelíte hotový nápoj do pripravených pohárov.

TIP: Objednajte si k mixéru zároveň aj nádobu s objemom 0,9 l, ktorá je vhodnejšia na prípravu nátierok, krémov alebo jedál či nápojov pre menšie množstvo stravníkov.

Nože si poradia i s hokejovým pukom

Štyri nože hladké a dva so zúbkovaním tvoria dokonalú šesticu. Najemno rozdrvia všetko ovocie i zeleninu. Áno, aj najtvrdší suroviny, ako je napríklad mrkvu alebo zeler, zvládnu do minúty. Dokonca aj svoje obľúbené kokosové mlieko pripravíte za chvíľku. Z iPhonu vyšľahali nože hladký krém, ich dôkladnosť potvrdil aj test s hokejovým pukom. Ale aj keďže tieto suroviny nemajú žiadne kalórie, na večeru ich veľmi neodporúčame ;-)

Stolné mixéry G21 Perfect Smoothie Vitality

Telo s predĺženou zárukou 4 roky

Na telo mixéra, kde sú tie najdôležitejšie časti vrátane motora, máte dokonca záruku 2 + 2 roky! Vďaka prvotriednym materiálom a premysleného spracovania trupu Blenderu sme si kvalitou istí.

Jednoduché používanie i čistenie

Skutočne. Nádobu bez akéhokoľvek skrutkovania alebo zložitého usadzovania jednoducho položíte na telo mixéra, vložíte do nej suroviny a počas mixovania ich môžete pritláčať k nožom ergonomicky tvarovaným pučidlom. Ovládacie prvky sú len tri a ovládanie je tak veľmi jednoduché. Po skončení mixovania nádobu len vypláchnite, dolejte vodu, niekoľkokrát stlačte tlačidlo PULSE a zase vypláchnite. Áno, takto ľahko vyčistíte mixér aj od tuhých zmesí. Nože potom už stačí len jemne utrieť špongiou či handričkou.

G21 Perfect Smoothie Vitality hravo zvládne polievku

Čo všetko blender G21 Perfect Smoothie Vitality zvládne? Všetko. Ovocnú desiatu, ovocné či zeleninové smoothie, zdravú polievku, fitness kokteil alebo RAW dezert pre celú rodinu. Vitamínovú bombu po tréningu, sorbet aj zmrzlinu pre deti, zeleninovú nátierku alebo rôzne orechové maslá.

Vaše chute nehodnotí, jednoducho vám ich uspokojí.

Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohto produktu ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na webe http://g21-warranty.com predĺženie záruky o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe si produkt zaregistrujte. Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Špecifikácie

 • Značka: G21
 • Model: Perfect Smoothie Vitality
 • Určenie: stolný mixér
 • Farebné prevedenie: červené
 • Otáčky/min .: 10 000 - 32 000
 • Objem nádoby: 2,5 l
 • Tepelná poistka proti prehriatiu: Áno
 • Odolnosť nádoby: -40 až 120 °C
 • Materiál nádoby: Tritan Copolyester
 • Výkon: 1680 W
 • BPA free (bez použitia bisfenolu - zdraviu škodlivý uhľovodík)
 • Hmotnosť: 5 kg
 • Rozmery (šírka x hĺbka x výška): 23 x 23 x 57 cm
 • Výška základne: 24 cm
 • Záruka: 2 + 2 roky

Obsah balenia

 1. Blender G21 Perfect Smoothie Vitality Red
 2. Šťouchadlo
 3. Viečko s lievikom
 4. Kľúč na utiahnutie noža
 5. Plastová stierka

Parametre

Parametre

Otáčky (1/min)
10 000 - 32 000
Farebné prevedenie
Červená
Hmotnosť (kg)
5
Displej
Nie
Rozmery š x v x h (cm)
23 x 57 x 23
Mixéry, mlýnky, roboty a další
Stolné mixéry
BPA free
Áno
Nadštandardná záruka
2 + 2 roky (po registrácii na www.g21-vitality.cz)
Tepelná pojistka proti přehřátí
Áno
Materiál nádoby
Tritan Copolyester
Príkon (W)
1501 - 2000 W
Objem nádoby (l)
2,5
Kryt pre odhlučnenie
Nie
Odolnosť nádoby (°C)
-40°C - 120°C
Typ mixéra
Stolný

Príslušenstvo