0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

GBIC modul

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
9 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pre Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže byť maximálne 10 km, modul využíva vlnovej dĺžky 1310 nm. Napájanie modulu je

11,39 EUR 

bez DPH

13,67 EUR 

s DPH

PREHĽAD/PREHĽAD • Single-mode SFP + LC Transceiver • Hot-Pluggable s maximálnou flexibilitou • Kompatibilný s viacerými TP-LINK spínač modely/SFP + moduly   10GBase-LR SFP + LC Transceiver-TXM431-LR   Špecifikácia/špecifikácie

59,89 EUR 

bez DPH

71,87 EUR 

s DPH

10GBase-SR SFP + LC Transceiver-TXM431-SR   PREHĽAD/PREHĽAD • Multi-mode SFP + LC Transceiver • Hot-Pluggable s maximálnou flexibilitou • Kompatibilný s viacerými TP-LINK spínač modely/SFP + moduly   Špecifikácia/špecifikácie

33,03 EUR 

bez DPH

39,64 EUR 

s DPH

SFP modul TL-SM5110-SR je navrhnutý tak, aby prepojil dve zariadenia na vzdialenosť až 300 m pomocou duplexného multi-mode OM3 vlákna s rýchlosťou 10 Gigabit.

14,04 EUR 

bez DPH

16,85 EUR 

s DPH

MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pre Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže byť maximálne 550/275 m, modul využíva vlnovej dĺžky 850 nm. Napájanie m

11,38 EUR 

bez DPH

13,66 EUR 

s DPH

Modul TP-LINK TL-SM321A vďaka technológii WDM umožňuje prenos dát cez jedno optické vlákno obojsmerne. Umožní komunikovať až na vzdialenosť 10 kilometrov skvelú prenosovou rýchlosťou až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložiť do SFP slotu swtich, po

14,47 EUR 

bez DPH

17,36 EUR 

s DPH

SFP modul TP-Link TL-SM321A-2, WDM, prenos dát až 1,25 Gbps na vzdialenosť až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM / LC, výmena za prevádzky, MiniGBIC modul.

9,51 EUR 

bez DPH

11,41 EUR 

s DPH

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pre rozvod či zakončenie optickej sieťovej trasy na vzdialenosť až 10 km pri maximálnej rýchlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osádzať postupne podľa aktuálnych požiadaviek na rýchlosť siete

9,46 EUR 

bez DPH

11,35 EUR 

s DPH

SFP modul TP-Link TL-SM321B-2, WDM, prenos dát až 1,25 Gbps na vzdialenosť až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výmena za prevádzky, MiniGBIC modul.

9,51 EUR 

bez DPH

11,41 EUR 

s DPH

 

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...