0
Váš nákupný košík je prázdny.

221 201 178

Po - Pá: 8:30 - 17:30

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

GBIC modul

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
6 produktov
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pre Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže byť maximálne 10 km, modul využíva vlnovej dĺžky 1310 nm. Napájanie modulu je

16,58 EUR 

bez DPH

19,90 EUR 

s DPH

PREHĽAD/PREHĽAD • Single-mode SFP + LC Transceiver • Hot-Pluggable s maximálnou flexibilitou • Kompatibilný s viacerými TP-LINK spínač modely/SFP + moduly   10GBase-LR SFP + LC Transceiver-TXM431-LR   Špecifikácia/špecifikácie

77,13 EUR 

bez DPH

92,56 EUR 

s DPH

10GBase-SR SFP + LC Transceiver-TXM431-SR   PREHĽAD/PREHĽAD • Multi-mode SFP + LC Transceiver • Hot-Pluggable s maximálnou flexibilitou • Kompatibilný s viacerými TP-LINK spínač modely/SFP + moduly   Špecifikácia/špecifikácie

35,06 EUR 

bez DPH

42,07 EUR 

s DPH

MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pre Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže byť maximálne 550/275 m, modul využíva vlnovej dĺžky 850 nm. Napájanie m

16,58 EUR 

bez DPH

19,90 EUR 

s DPH

Modul TP-LINK TL-SM321A vďaka technológii WDM umožňuje prenos dát cez jedno optické vlákno obojsmerne. Umožní komunikovať až na vzdialenosť 10 kilometrov skvelú prenosovou rýchlosťou až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložiť do SFP slotu swtich, po

31,73 EUR 

bez DPH

38,08 EUR 

s DPH

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pre rozvod či zakončenie optickej sieťovej trasy na vzdialenosť až 10 km pri maximálnej rýchlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osádzať postupne podľa aktuálnych požiadaviek na rýchlosť siete

17,86 EUR 

bez DPH

21,43 EUR 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  • BLAVA

    - Bratislava
  • je skladom

    k dispozícii do 48 hodin

    čiastočne skladom

    Vypredané

    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklačný poplatok bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  
    zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
  •  
    hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...