0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

GBIC modul

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
19 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorom, pre dvadsiatich kilometrovej single mod spoje s DDM. Moduly sú testované a sú kompatibilné s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN

17,56 EUR 

bez DPH

21,07 EUR 

s DPH

S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlostí, jedním LC konektorem na každé straně a to na vzdálenost až 80 km. Vlnové délky modulů jsou 1490 / 1550 nm a 1550 / 1490 nm.

71,85 EUR 

bez DPH

86,22 EUR 

s DPH

S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 80 km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

28,97 EUR 

bez DPH

34,76 EUR 

s DPH

S-C51DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1510 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

47,54 EUR 

bez DPH

57,05 EUR 

s DPH

S-C53DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1530 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

37,97 EUR 

bez DPH

45,56 EUR 

s DPH

S-C55DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1550 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

27,84 EUR 

bez DPH

33,41 EUR 

s DPH

S-C57DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km . Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? Zvýšit efektivitu stávajících optických tras Škálovatelnost a snadnou instalaci d...

27,84 EUR 

bez DPH

33,41 EUR 

s DPH

S-C59DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1590 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

27,84 EUR 

bez DPH

33,41 EUR 

s DPH

S-C61DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1610 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

27,84 EUR 

bez DPH

33,41 EUR 

s DPH

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorom, pre 550m dlhé Multi mod spoje. Moduly sú testované a sú kompatibilné s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-

13,17 EUR 

bez DPH

15,80 EUR 

s DPH

MultiMode 10G SFP + modul s 850nm LC konektorom pre spoje do vzdialenosti až 300m. Kompatibility s CCR1036-8G-2S + a CCR1036-8G-2S + EM Data Rate: 10G Distance: 300m Mode: SM Wavelength: 850nm Connector: LC Format: SFP

43,88 EUR 

bez DPH

52,66 EUR 

s DPH

S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozícii na rôznych sieťových zariadeniach. Dodáva sa spoločne s CCR1016-12S-1S +, teraz je k dispozícii aj samostatne. Paramtery a špecifi

21,95 EUR 

bez DPH

26,34 EUR 

s DPH

Pár Single Mode 1.25G SFP modulov pre spoje do vzdialenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibility s: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UA

53,74 EUR 

bez DPH

64,49 EUR 

s DPH

Media konvertor sa SFP slotom. Vďaka slotu môže pracovať ako s multimode tak aj single mode MiniGBIC moduly. Veľkou prednosťou je podpora PoE napájanie v štandarde 802.3af/at a vonkajšie prevedenie.

29,62 EUR 

bez DPH

35,54 EUR 

s DPH

S+C59DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1590 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

104,29 EUR 

bez DPH

125,15 EUR 

s DPH

S+C61DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1610 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

94,33 EUR 

bez DPH

113,20 EUR 

s DPH

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly.

51,25 EUR 

bez DPH

61,50 EUR 

s DPH

Singlemode SFP/SFP+/SFP28 modul s maximálnou priepustnosťou 25 Gbps, podporujúci aj nižšie rýchlosti 1 Gbps aj 10 Gbps s vlnovou dĺžkou 1310nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 10 km.

109,74 EUR 

bez DPH

131,69 EUR 

s DPH