0
Váš nákupný košík je prázdny.

221 201 178

Po - Pá: 8:30 - 17:30

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

GBIC moduly, prevodníky

GBIC moduly, prevodníky

Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
 

Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí modul se střídavým (AC) vstupem a stejnosměrným (DC) výstupem. Je schopen konvertovat vstupní napětí 100-240V 50/60 Hz na stejnosměrné napětí 9.5VDC se jmenovitým výkonem 102W. Napájecí mo

67,45 EUR 

bez DPH

80,94 EUR 

s DPH

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulov pre prenos dát pomocou jedného vlákna s jedným LC konektorom. Vlnová dĺžka (Tx a Rx) týchto modulov je 1310 a 1550nm a sú vhodné pre spojenie až na vzdialenosť 3km. Moduly sú kompatibilné so všetkými Ub

20,21 EUR 

bez DPH

24,25 EUR 

s DPH

10GBase-SR SFP + LC Transceiver-TXM431-SR   PREHĽAD/PREHĽAD • Multi-mode SFP + LC Transceiver • Hot-Pluggable s maximálnou flexibilitou • Kompatibilný s viacerými TP-LINK spínač modely/SFP + moduly   Špecifikácia/špecifikácie

35,06 EUR 

bez DPH

42,07 EUR 

s DPH

PREHĽAD/PREHĽAD • Single-mode SFP + LC Transceiver • Hot-Pluggable s maximálnou flexibilitou • Kompatibilný s viacerými TP-LINK spínač modely/SFP + moduly   10GBase-LR SFP + LC Transceiver-TXM431-LR   Špecifikácia/špecifikácie

77,67 EUR 

bez DPH

93,20 EUR 

s DPH

Priamy 1 m kábel na prepojenie dvoch SFP/SFP + zariadenia (napr. CCR1036-8G-2S +) na kratšie vzdialenosti.

21,01 EUR 

bez DPH

25,21 EUR 

s DPH

Media konvertor sa SFP slotom. Vďaka slotu môže pracovať ako s multimode tak aj single mode MiniGBIC moduly. Veľkou prednosťou je podpora PoE napájanie v štandarde 802.3af/at a vonkajšie prevedenie.

27,30 EUR 

bez DPH

32,76 EUR 

s DPH

S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozícii na rôznych sieťových zariadeniach. Dodáva sa spoločne s CCR1016-12S-1S +, teraz je k dispozícii aj samostatne. Paramtery a špecifi

20,42 EUR 

bez DPH

24,50 EUR 

s DPH

Pár Single Mode 1.25G SFP modulov pre spoje do vzdialenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibility s: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UA

50,49 EUR 

bez DPH

60,59 EUR 

s DPH

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorom, pre dvadsiatich kilometrovej single mod spoje s DDM. Moduly sú testované a sú kompatibilné s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN

16,98 EUR 

bez DPH

20,38 EUR 

s DPH

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ prenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pre vlákno/kábel: SM Prenosová rýchlosť: 100Mbps Prenosový protokol: 100Mbps Ethernet Prenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibi

9,27 EUR 

bez DPH

11,12 EUR 

s DPH

100-240V Redundant Power Supply, 100-240V? 50/60Hz 3A AC input, 9.5VDC 9.5A output? Works with TL-MC1400, RoHS compliant.

67,51 EUR 

bez DPH

81,01 EUR 

s DPH

Media konvertor TP-Link MC220L díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Pouze gigabit ethernet, rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

16,13 EUR 

bez DPH

19,36 EUR 

s DPH

Media konvertor single-mode s SC konektorom. Verzia 2 (9 V). Prevodník metalickej siete na optickú. Hodí sa všade tam kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia ako povoľuje klasická metalická sieť a nemožno použiť galvanického spojenia. Op

23,52 EUR 

bez DPH

28,22 EUR 

s DPH

Rýchly 100 mbps konvertor vybavený SC konektorom a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režime multi-mode: maximálna dĺžka spoja je teda 2000m. Verzia 2 (9 V). Prevodník metalickej siete na optickú. Hodí sa všade tam, kde je vzdialenosť medzi dvoma

23,52 EUR 

bez DPH

28,22 EUR 

s DPH

Media konvertor využívajúce WDM single-mode s SC konektorom. Na druhej strane optického vlákna sa použije konvertor MC111CS. Verzia 2 (9 V). Prevodník metalickej siete na optickú. Hodí sa všade tam kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia

23,58 EUR 

bez DPH

28,30 EUR 

s DPH

Media konvertor využívajúce WDM single-mode s SC konektorom. Na druhej strane optického vlákna sa použije konvertor MC112CS. Verzia 2 (9 V). Prevodník metalickej siete na optickú. Hodí sa všade tam kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia

23,58 EUR 

bez DPH

28,30 EUR 

s DPH

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorom (single-mode) a 1x RJ45. Verzia 2 (9 V). Konvertor slúži ako prechodka medzi klasickou metalickou sieťou a optikou. Prevodník sa hodí všade tam, kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia ako

29,21 EUR 

bez DPH

35,05 EUR 

s DPH

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorom (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slúži ako prechodka medzi klasickou metalickou sieťou a optikou. Prevodník sa hodí všade tam, kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia ako povoľuje klasická m

29,02 EUR 

bez DPH

34,82 EUR 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  • BLAVA

    - Bratislava
  • je skladom

    k dispozícii do 48 hodin

    čiastočne skladom

    Vypredané

    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklačný poplatok bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  
    zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
  •  
    hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...