0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

GBIC moduly, prevodníky

GBIC moduly, prevodníky

Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
70 produktov
4 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

3m pasivní DAC kabel je zakončen moduly SFP28 = rychlost přenosu až 25 GB/s, zpětná kompatibilita SFP+ (až 10Gb/s) a SFP (až 1GB/s), vhodný pro kratší vzdálenosti k propojení až 2 zařízení, specifikace 25 Gigabit Ethernet, Fibre Channel a SFP+ MSA. Černá.

26,71 EUR 

bez DPH

32,05 EUR 

s DPH

Precízne vyrobený case rackového rozmeru (2U) určený pre 14 médiá konvertorov. Case je dodávaný vrátane aktívneho chladenia a napájania.

153,95 EUR 

bez DPH

184,74 EUR 

s DPH

Singlemode SFP/SFP+/SFP28 modul s maximálnou priepustnosťou 25 Gbps, podporujúci aj nižšie rýchlosti 1 Gbps aj 10 Gbps s vlnovou dĺžkou 1310nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 10 km.

95,88 EUR 

bez DPH

115,06 EUR 

s DPH

SFP modul TL-SM5110-SR je navrhnutý tak, aby prepojil dve zariadenia na vzdialenosť až 300 m pomocou duplexného multi-mode OM3 vlákna s rýchlosťou 10 Gigabit.

14,18 EUR 

bez DPH

17,02 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 1000 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10 / 100 / 1000 Mbps.

16,11 EUR 

bez DPH

19,33 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 1000 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10 / 100 / 1000 Mbps.

19,99 EUR 

bez DPH

23,99 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 100 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10/100 Mbps.

10,63 EUR 

bez DPH

12,76 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 1000 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10 / 100 / 1000 Mbps.

16,11 EUR 

bez DPH

19,33 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 100 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10/100 Mbps.

10,63 EUR 

bez DPH

12,76 EUR 

s DPH

SFP modul TP-Link TL-SM321B-2, WDM, prenos dát až 1,25 Gbps na vzdialenosť až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výmena za prevádzky, MiniGBIC modul.

9,71 EUR 

bez DPH

11,65 EUR 

s DPH

SFP modul TP-Link TL-SM321A-2, WDM, prenos dát až 1,25 Gbps na vzdialenosť až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM / LC, výmena za prevádzky, MiniGBIC modul.

9,71 EUR 

bez DPH

11,65 EUR 

s DPH

Prevodník UF-AE UFiber Active Ethernet značky Ubiquiti Networks umožňuje poskytovateľom internetu priviesť optický kábel k zákazníkovi a pripojiť jeho domácu sieť, bez toho, aby potreboval zariadenie s SFP slotom.

21,92 EUR 

bez DPH

26,30 EUR 

s DPH

SFP modul UF-RJ45-10G značky Ubiquiti Networks je primárne určený pre UNIFI switche, ktoré nemajú dostatočný počet metalických portov. Kompatibilné len s produktmi radu EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a UNIFI Security Gateway.

53,18 EUR 

bez DPH

63,82 EUR 

s DPH

Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí modul se střídavým (AC) vstupem a stejnosměrným (DC) výstupem. Je schopen konvertovat vstupní napětí 100-240V 50/60 Hz na stejnosměrné napětí 9.5VDC se jmenovitým výkonem 102W. Napájecí mo

32,14 EUR 

bez DPH

38,57 EUR 

s DPH

S+C59DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1590 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

91,11 EUR 

bez DPH

109,33 EUR 

s DPH

S-C57DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km . Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? Zvýšit efektivitu stávajících optických tras Škálovatelnost a snadnou instalaci d...

24,43 EUR 

bez DPH

29,32 EUR 

s DPH

S-C55DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1550 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

24,43 EUR 

bez DPH

29,32 EUR 

s DPH

S+C61DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1610 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

91,11 EUR 

bez DPH

109,33 EUR 

s DPH

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...