0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

GPON, GEPON

GPON, GEPON

Ďalšie podkategórie GPON, GEPON

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
26 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

2pásmový VoIP GPON router, protokoly TR-069 a OMCI, rýchlosť prenosu až 867 MB/sv 5GHz pásmu, spoľahlivý prístup pomocou 1 SC/APC portu, zdieľanie cez 4 GbE RJ-45 pre IPTV a ďalšie aplikácie, XFS port RJ-11 pre VoIP, downstream až 2488 Mbps. Čierna farba.

42,59 EUR 

bez DPH

51,11 EUR 

s DPH

Splitter PLC optický -1x32, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlhé vlákna typu G657A.

29,79 EUR 

bez DPH

35,75 EUR 

s DPH

Splitter PLC optický, kombinácia 1x32, vlnová dĺžka 1260 - 1650 nm, SC / APC konektory, vlákna typu G657, Single Mode, dĺžka 1,5 m.

23,51 EUR 

bez DPH

28,21 EUR 

s DPH

Splitter PLC optický -1x16, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlhé vlákna typu G657A.

15,16 EUR 

bez DPH

18,19 EUR 

s DPH

Splitter PLC optický, kombinácia 1x16, vlnová dĺžka 1260 - 1650 nm, SC / APC konektory, vlákna typu G657, Single Mode, dĺžka 1,5 m.

12,29 EUR 

bez DPH

14,75 EUR 

s DPH

Splitter PLC optický -1x8, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlhéé vlákna typu G657A.

8,18 EUR 

bez DPH

9,82 EUR 

s DPH

Splitter PLC optický -1x4, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlhé vlákna typu G657A.

5,71 EUR 

bez DPH

6,85 EUR 

s DPH

Splitter PLC optický, kombinácia 1x4, vlnová dĺžka 1260 - 1650 nm, SC / APC konektory, vlákna typu G657, Single Mode, dĺžka 1,5 m.

4,66 EUR 

bez DPH

5,59 EUR 

s DPH

UF-WIFI je robustná, vysoko výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkciou routera, štyrmi Gbit Ethernet a 300 Mbps WiFi rozhraním.

57,74 EUR 

bez DPH

69,29 EUR 

s DPH

Moderný, elegantný priemyselný dizajn, robustné riešenie a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pre GPON riešenie. V balení nájdete micro-USB adaptér s výstupom 5V. Jednotku možno napájať tiež cez 24V POE. Balenie obsahuje 20 kusov.

689,18 EUR 

bez DPH

827,02 EUR 

s DPH

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. V balení najdete micro-USB adaptér s výstupem 5V. Jednotku lze napájet také přes 24V POE. Balení obsahuje 5 kusů.

173,96 EUR 

bez DPH

208,75 EUR 

s DPH

UFiber OLT nabízí 8 GPON portů a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 1024 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Dva SFP+ porty s rychlostí 10G, jeden ethernetový port určený pouze pro management a jeden konzolový port.

1 225,38 EUR 

bez DPH

1 470,46 EUR 

s DPH

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5 Gbps upload, 1,25 Gbps download ve směru ke klientům.

65,61 EUR 

bez DPH

78,73 EUR 

s DPH

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5 Gbps upload, 1,25 Gbps download ve směru ke klientům.

59,48 EUR 

bez DPH

71,38 EUR 

s DPH

Koncový GPON terminál, ideálny pre riešenie Fiber to the Home, protokol TR-069, spoľahlivý a rýchly prístup pomocou 1 SC/APC portu, zdieľanie cez GbE RJ-45, downstream až 2488 Mbps = hladký prenos VoIP a streamovanie videí v HD kvalite. Čierna farba.

14,52 EUR 

bez DPH

17,42 EUR 

s DPH

Splitter PLC optický, kombinácia 1x8, vlnová dĺžka 1260 - 1650 nm, SC / APC konektory, vlákna typu G657, Single Mode, dĺžka 1,5 m.

6,60 EUR 

bez DPH

7,92 EUR 

s DPH

Optický modul formátu SFP pre GPON OLT zariadenie ITU-T G.984.2. Prenosová rýchlosť vysielania 2488 Mbps / príjem 1244 Mbps. Vlnová dĺžka 1490 nm / 1310 nm. SC / UPC konektor. Umožňuje obojsmernú komunikáciu po jednom optickom vlákne. Dosah typicky 20 km.

78,52 EUR 

bez DPH

94,22 EUR 

s DPH

Zařízení UFiber OLT 4 nabízí 4 GPON porty a podporuje až 128 klientů na port. Dále je k dispozici také jeden SFP+ port s rychlostí 1/10G, jeden ethernetový port pro management a jeden konzolový port. Výhodou je centrální správa pomocí softwaru UNMS.

783,27 EUR 

bez DPH

939,92 EUR 

s DPH

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...