0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:00 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Grilovacie stolíky

Grilovacie stolíky

Výborným pomocníkom pre záhradné grilovanie je praktický grilovací stolík. Na grilovacom stolíku môžete pripravovať aj servírovať grilované špeciality i ďalšie pokrmy alebo ho využiť ako odkladaciu plochu pri grilovaní aj po ňom. Grilovacie stolíky s nerezovou odkladacou plochou a vnútornými úložnými priestormi sú ľahko umývateľné a odolné voči počasiu. Stolíky na grilovanie s kolieskami ľahko premiestnite tam, kde ich práve potrebujete. Grilovacie skrinky pre vás máme v rôznych veľkostiach, takže si lacný stolík na grilovanie môžete vybrať podľa rozmerov.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
6 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

XL hnedý stolík s 207l objemom pre grilovaciu párty a vonkajšie stretávania umožňuje varenie, servírovanie a rozlievanie drinkov v kontakte s hosťami. Odolný voči počasiu s jednoduchou údržbou. Dve kolieska, praktická rukoväť a nerezová doska.

185,89 EUR 

bez DPH

223,07 EUR 

s DPH

Grafitový stolík pre grilovacie párty a vonkajšie stretávania umožňuje varenie, servírovanie a rozlievanie drinkov v kontakte s hosťami. Konštrukcia odolná voči vplyvom počasia s jednoduchou údržbou. Dve kolieska, praktická rukoväť a nerezová doska.

124,93 EUR 

bez DPH

149,92 EUR 

s DPH

Hnedý stolík pre grilovacie párty a vonkajšie stretávania umožňuje varenie, servírovanie a rozlievanie drinkov v kontakte s hosťami. Konštrukcia odolná voči vplyvom počasia s jednoduchou údržbou. Dve kolieska, praktická rukoväť a nerezová doska.

125,19 EUR 

bez DPH

150,23 EUR 

s DPH

XL grafitový stolík s 207l objemom pre grilovaciu párty a vonkajšie stretávanie umožňuje varenie, servírovanie a rozlievanie drinkov v kontakte s hosťami. Odolný voči počasiu s jednoduchou údržbou. Dve kolieska, praktická rukoväť a nerezová doska.

178,79 EUR 

bez DPH

214,55 EUR 

s DPH

Zahradní grilovací stolek, 415l úložný prostor, vhodné k vaření, servírování pokrmů a rozlévání drinků. Integrovaný dřez, kuchyňská linka, háčky na pověšení utěrek, užitná police, otvírák a další. Nerezová ocel AISI 304, umělá pryskyřice. Grafitová barva.

482,98 EUR 

bez DPH

579,58 EUR 

s DPH

XL grafitový stolík s 207l objemom pre grilovaciu párty a vonkajšie stretávania umožňuje varenie, servírovanie a rozlievanie drinkov v kontakte s hosťami. Odolný voči počasiu s jednoduchou údržbou. Dve kolieska, praktická rukoväť a nerezová doska.

185,55 EUR 

bez DPH

222,66 EUR 

s DPH