0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Hračky pro nejmenší

Ďalšie podkategórie Hračky pro nejmenší

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
7 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Rainbow "Môj dom" značky Woody je sada veselých, farebných kociek, z ktorých si môžu vaše deti postaviť vlastný domček. Sada obsahuje celkom 27 dielov a slúži k rozvoju jemnej motoriky a logiky.

12,05 EUR 

bez DPH

14,46 EUR 

s DPH

Súprava 3 farebných veží na drevenom stojane, odporúčaný vek 3+, navliekanie rôznorodých dielikov na tyče, hračka naučí deti vnímať farby, rozdielne veľkosti i tvary, povzbudí detskú kreativitu, rozvíja logické uvažovanie aj jemnú motoriku.

13,90 EUR 

bez DPH

16,68 EUR 

s DPH

Navliekanie drevených korálkov na tyčky podľa predlôh. Motoricko-didaktická hra, ktorá nenásilnou formou učí deti rozoznávať základné farby a tvary.

24,35 EUR 

bez DPH

29,22 EUR 

s DPH

Didaktická hračka, odporúčaný vek 3+, 5 rôzne veľkých kociek s otvorom a 5 geometrických útvarov na vkladanie, rozvoj základných znalostí, jemnej motoriky, zmyslov a predstavivosti, stavba veže od najväčšej kocky po najmenšiu. Prírodné drevo.

8,45 EUR 

bez DPH

10,14 EUR 

s DPH

Drevené didaktické hodiny s analógovými ručičkami, odporúčaný vek 3+, parádna pomôcka na učenie hodín, pomôže pochopiť celý koncept času aj jeho plynutie a opakovanie, deti sa tiež naučia spoznávať arabské číslice a poznať ich hodnotu. Mix farieb.

11,75 EUR 

bez DPH

14,10 EUR 

s DPH

Drevené počítadlo a abecedník s výrezmi na krúžky, odporúčaný vek 3+, rozvíja základné znalosti, zmyslové vnímanie, jemnú motoriku aj sústredenosť a schopnosť riešiť úlohy, naučí abecedný rad aj základné výpočty a matematické symboly + a -. Pestré farby.

15,75 EUR 

bez DPH

18,90 EUR 

s DPH

Didaktická hra značky Woody je predovšetkým o rozlišovaní tvarov. Dieťa má za úlohu pripraviť pizzu podľa obrázku vybranej karty pomocou dielikov s ingredienciami. Hotovú pizzu potom vloží do pece, upečie a potom už len vyúčtujete presný počet mincí.

13,20 EUR 

bez DPH

15,84 EUR 

s DPH