0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Hračky

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
35 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Nádherný kolotoč Clementoni so zvieratkami. Hračka pre rozvoj manuálnych schopností, porozumenia príčiny a následku. Vhodné pre deti od 9 mesiacov.

11,75 EUR 

bez DPH

14,10 EUR 

s DPH

Dizajnové Clementoni chodítko vo vintage štýle zo 100 % recyklovaného materiálu. Stimuluje rozvoj motoriky, koordinácie a priestorového vnímania detí. Odporúčaný vek 10-36 mesiacov.

25,77 EUR 

bez DPH

30,92 EUR 

s DPH

Krásny kýblik v tvare domčeka Peppa Pig obsahuje 6 mäkkých Clemmy kociek a postava Peppa Pig. Stimulujú manuálnu zručnosť a motorickú koordináciu. Vyrobené z kvalitného a bezpečného materiálu.

10,75 EUR 

bez DPH

12,90 EUR 

s DPH

Sladký plyšový zajačik Benny je vyrobený z rôznych druhov látok. Mrkva zajačika je ideálna na zlepšenie hmatového a sluchového vývoja. Hračku môžete vyprať v práčke. Nádherné darčekové balenie. Vhodné pre deti od narodenia.

11,75 EUR 

bez DPH

14,10 EUR 

s DPH

Zábavná Clementoni Baby veľká guľôčková dráha so zvieratkami. Dráhu môžete zložiť na viac spôsobov. Rozvíja manuálne zručnosti a rozpoznanie vzťahu medzi príčinou a následkom. Súčasťou balenia sú 2 guľôčky a samolepky. Vhodné od 18 mesiacov.

16,56 EUR 

bez DPH

19,87 EUR 

s DPH

Sada líčidel pro děti v praktickém pouzdru ve tvaru delfína se zlatou korunou, 6 očních stínů, 1 rtěnka a aplikátor, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností.

5,69 EUR 

bez DPH

6,83 EUR 

s DPH

Úžasná sada Clementoni Detské laboratórium - ľudské telo sa deti jednoducho a ľahko dozvedia zaujímavé informácie o ľudskej anatómii. Užite si zábavu pri zostavovaní DNA. Súprava pomáha rozvíjať manuálnu zručnosť a kreativitu.

14,19 EUR 

bez DPH

17,03 EUR 

s DPH

Hracia deka Clementoni s hrazdičkou a melódiami ponúka až 7 aktivít pre našich najmenších. Rozvíja manuálne, vizuálne a sluchové schopnosti. Deka aj hračky sú umývateľné pre jednoduchú údržbu.

28,18 EUR 

bez DPH

33,82 EUR 

s DPH

Clementoni interaktívny tancujúci hroch Filip. Hroch tlieska svojimi mäkkými labkami. S bohatým vzdelávacím obsahom sa deti naučia prvé čísla, zvieratká, mnoho piesní a riekaniek. Môžete si vybrať český alebo slovenského jazyk.

19,15 EUR 

bez DPH

22,98 EUR 

s DPH

Plyšová mačička Katy je vyrobená z rôznych druhov látok, teda umožňuje rozvíjať hmatové vnímanie. Hračku môžete vyprať v práčke. Nádherné darčekové balenie. Hryzátko pomáha od bolesti pri prerezávaní zúbkov. Vhodné pre deti od narodenia.

12,16 EUR 

bez DPH

14,59 EUR 

s DPH

Sada líčidel pro děti v praktickém pouzdru ve tvaru labutě se zlatou korunou, 6 očních stínů, 1 rtěnka a aplikátor, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností.

5,69 EUR 

bez DPH

6,83 EUR 

s DPH

Vědecká sada pro budoucí vědce, chemiky, parfuméry a kreativní děti, doporučený věk 8+, bezpečná výroba mýdla, nenásilný rozvoj manuální zručnosti, smyslového vnímání, představivosti i kreativity, různotvaré formy a multijazyčný návod v balení. Mix barev.

7,58 EUR 

bez DPH

9,10 EUR 

s DPH

Nežný plyšový medvedík Bob. Plyšová hračka je vyrobená z rôznych druhov látok, teda umožňuje rozvíjať hmatové vnímanie. Hračku môžete vyprať v práčke. Nádherné darčekové balenie. Vhodné pre deti od narodenia.

11,17 EUR 

bez DPH

13,40 EUR 

s DPH

Sada líčidel pro děti v praktickém pouzdru ve tvaru kolouška se zlatou korunou, 6 očních stínů, 1 rtěnka a aplikátor, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností.

5,69 EUR 

bez DPH

6,83 EUR 

s DPH

Interaktívny bubienok hrá mnoho zábavných zvukov i melódií a pomáha deťom spoznávať svet hudby a zmysel pre rytmus. Hračka stimuluje manuálne zručnosti, zrak a hudobný sluch. Vhodné pre deti od 10 mesiacov.

16,87 EUR 

bez DPH

20,24 EUR 

s DPH

Hebučké plyšové šteniatko s prikrývkou. Plyšová hračka je vyrobená z rôznych druhov látok, teda umožňuje rozvíjať hmatové vnímanie. Hračku môžete vyprať v práčke. Nádherné darčekové balenie. Vhodné pre deti od narodenia.

11,08 EUR 

bez DPH

13,30 EUR 

s DPH

Dětská laboratoř na výrobu hopíků poskytuje mnoho zábavy pro vaše malé vědce, v balení se nachází ilustrovaný manuál, provede je krok za krokem pro bezpečné hraní, formy a sáčky s barevnými prášky v balení.

11,17 EUR 

bez DPH

13,40 EUR 

s DPH

Interaktívna hračka psík Kuk je veľmi roztomilý. Hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Učia deti číslice, farby a zvieracie zvuky. S dvoma mäkkými interaktívnymi uškami sa hrá na schovávačku.

17,89 EUR 

bez DPH

21,47 EUR 

s DPH