0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:00 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Hrazdičky, kolotoče a deky

Hrazdičky, kolotoče a deky

Obľúbené hračky pre deti do 3 mesiacov sú hrazdičky, kolotoče a deky. Aj bábätká, ktoré ešte nechodia ani nelezú, sa s nimi môžu hrať, učia sa prvé úchopy, reagujú na milú melódiu a pohyb kolotoča alebo získavajú oporu pri prvých pokusoch sa zdvihnúť či pretočiť.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
14 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Vtech Spievajúci kolotoč v slovenskom alebo českom jazyku a s roztomilými vtáčikmi. Možno ľahko a rýchlo pripevniť na postieľku, kočík aj autosedačku. Otáča sa, hrá, spieva krásne slovenské (české) pesničky aj popraje dobrú noc.

30,46 EUR 

bez DPH

36,55 EUR 

s DPH

Detský set od značky Niny obsahuje deku, valec a loptičku. Sú vyrobené z jemného mäkkého plyšu a obsahujú rôzne hracie komponenty. Stimulujú detské zmysly aj jemnú motoriku. Design nemeckej návrhárky Britty Hurter. Vek 0+

30,47 EUR 

bez DPH

36,56 EUR 

s DPH

Hracia deka Clementoni s hrazdičkou a melódiami ponúka až 7 aktivít pre našich najmenších. Rozvíja manuálne, vizuálne a sluchové schopnosti. Deka aj hračky sú umývateľné pre jednoduchú údržbu.

27,91 EUR 

bez DPH

33,49 EUR 

s DPH

Hudobný kolotoč, hračky v podobe sov, hviezdičky, mesiaca a stromu, po natiahnutí strojčeka sa ozve upokojujúca melódia a hračky sa rozpohybujú, vhodný pre väčšinu postieľok so zábradlím o šírke od 2 cm do 2,7 cm.

24,30 EUR 

bez DPH

29,16 EUR 

s DPH

Hudobný kolotoč, hračky v podobe zvierat z Dream Teamu – tučniak, slon, hroch a žirafa, po natiahnutí strojčeka sa ozve upokojujúca melódia a hračky sa rozpohybujú, vhodný pre väčšinu postieľok so zábradlím o šírke od 2 cm do 2,7 cm.

25,62 EUR 

bez DPH

30,74 EUR 

s DPH

Hudobný kolotoč, hračky v podobe lietadiel, hviezdičiek a mrakov, po natiahnutí strojčeka sa ozve upokojujúce melódie a hračky sa rozpohybujú, vhodný pre väčšinu postieľok so zábradlím so šírkou od 2 cm do 2,7 cm.

23,59 EUR 

bez DPH

28,31 EUR 

s DPH

Hracia dečka pre rozvoj zmyslov, jemnej motoriky a obratnosti, závesné hračky - voňavý mráčik, plyšový lenochod, vydra so svetielkom a zvukmi, hryzátko v tvare lístka a zrkadlo, vhodné pre deti od 0 mesiacov.

48,69 EUR 

bez DPH

58,43 EUR 

s DPH

Hracia dečka s aktivitami a hrazdičkou, motívmi mesta a veselých zvieratiek, v balení 7 hračiek vrátane hrajúceho zmrzlinárskeho auta, cinkajúcej mačičky alebo šuštiaceho psíka, vhodné pre deti od 0 mesiacov.

44,87 EUR 

bez DPH

53,84 EUR 

s DPH

Hracia aréna značky Niny je vybavená odopínacími vankúšikmi v tvare valčekov. Na hrazde nad arénou sú zavesené zvieratká. Táto hrazda je tiež demontovateľná. Dizajn tejto arény vytvorila nemecká návrhárka Britta Hurter.

53,26 EUR 

bez DPH

63,91 EUR 

s DPH

Podložka so stanom v kontrastných farbách od značky MaDe. Deka ponúka rozmanité možnosti aktivít, hudbu a rôzne doplnky. Hračky sú prichytené klipom. Polmesiacový vankúš podporí bábätko v polohe na brušku.

40,21 EUR 

bez DPH

48,25 EUR 

s DPH

Hrazdička pre deti od 6 mesiacov. Výškovo nastaviteľná - výber z 3 úrovní. Vyrába sa z európskych drevín (buk a javor). Spĺňa európske bezpečnostné normy EN 71. Rozvoj motoriky dieťaťa.

57,05 EUR 

bez DPH

68,46 EUR 

s DPH

Hudobný kolotoč nad postieľku, vhodné pre deti od narodenia, spustenie natiahnutím, hrá ukľudňujúce melódie a postavičky sa otáčajú, plyšové hračky v podobe obľúbených postáv z rozprávky Macko Pú.

43,81 EUR 

bez DPH

52,57 EUR 

s DPH

Hudobný kolotoč, hračky v podobe vtáčikov, hviezdičiek a mrakov, po natiahnutí strojčeka sa ozve upokojujúce melódie a hračky sa rozpohybujú, vhodný pre väčšinu postieľok so zábradlím so šírkou od 2 cm do 2,7 cm.

25,62 EUR 

bez DPH

30,74 EUR 

s DPH

Hudobný kolotoč nad postieľku alebo prebaľovací pult, po natiahnutí strojčeka začne hrať pokojná melódia, roztomilé plyšové koaly, materiál: plyš, látka a plast, priemer 40 cm.

45,12 EUR 

bez DPH

54,14 EUR 

s DPH