0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Hriankovače a toustovače

Hriankovače a toustovače

Vyberáte nový hriankovač? Výborné hriankovače k opekaniu chleba alebo toastov aj na rozmrazovanie pečiva vyberajte podľa svojich preferencií – či požadujete len obojstranné alebo aj jednostranné opekanie, aké množstvo hrianok by mal hriankovač pripraviť súbežne, či má zásuvku na omrvinky alebo časovač a ďalšie funkcie. Najpredávanejšie hriankovače od známych značiek vám dodáme rýchlo a za skvelé ceny.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
18 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Sendvičovač na prípravu štvorcových sendvičov/toustov, automatická regulácia teploty, indikátor prevádzky a nahriatia, nepriľnavý povrch, jednoduché čistenie, tepelne izolovaná rukoväť a plášť.

15,70 EUR 

bez DPH

18,84 EUR 

s DPH

Hriankovač ETA Storio v modernom béžovom retro prevedení. Je vhodný na prípravu dvoch hrianok. Funkcia rozmrazovania a opätovného ohrevu. Možnosť voľby miery prepečenia hrianok a tlačidlo Stop.

40,42 EUR 

bez DPH

48,50 EUR 

s DPH

Hriankovač ETA Storio v modernom čiernom retro prevedení. Je vhodný na prípravu dvoch hrianok. Funkcia rozmrazovania a opätovného ohrevu. Možnosť voľby miery prepečenia hrianok a tlačidlo Stop.

40,82 EUR 

bez DPH

48,98 EUR 

s DPH

Hriankovač pre opekanie 2 toastov vedľa seba i celých krajcov chleba, rošt na grilovanie/rozmrazovanie bagiet aj ďalšieho pečiva, príkon až 1100 W, automatické centrovanie, variabilné elektronické časovanie, tácka na omrvinky. Nerezová oceľ. Strieborná.

37,59 EUR 

bez DPH

45,11 EUR 

s DPH

Sendvičovač ETA Sorento Plus vyrobený z kombinácie nerezu s kvalitným plastom. 5 párov výmenných dosiek + 1 doska na lievance. Antiadhézna úprava pracovných dosiek. Automatická regulácia teploty. Svetelná signalizácia prevádzky a dosiahnutie teploty.

79,52 EUR 

bez DPH

95,42 EUR 

s DPH

Hriankovač ECG ST 13730 opeká až 4 plátky hriankového chleba alebo 2 krajce chleba. So 7 stupňami ohrevu a funkciou rozmrazovania pečiva je skvelým parťákom pre pohodové rána. Rozpekač pečiva a vyberateľný zásobník na omrvinky. Dvojštrbinový.

33,25 EUR 

bez DPH

39,90 EUR 

s DPH

Moderný hriankovač Lauben Toaster v minimalistickej bielej farbe rýchlo opečie 2 hrianky naraz. 7 stupňov opečenia pečiva. Integrovaná miska na omrvinky. Funkcia Reheat, Defrost, Cancel. Priestor pre kábel na dne základne. Raňajkové duo s varnou kanvicou.

31,33 EUR 

bez DPH

37,60 EUR 

s DPH

Hriankovač Gorenje s príkonom 1000 W a retro béžovým dizajnom. Je užitočným pomocníkom v kuchyni vďaka funkciám rozmrazovania, automatického vypnutia a 7 úrovniam ohrevu. Obsahuje termostat a podsvietené tlačidlá. Dochrumkava v ňom opečiete 2 toasty.

41,63 EUR 

bez DPH

49,96 EUR 

s DPH

Hriankovač ETA Storio v modernom červenom retro prevedení. Je vhodný na prípravu dvoch hrianok. Funkcia rozmrazovania a opätovného ohrevu. Možnosť voľby miery prepečenia hrianok a tlačidlo Stop.

40,84 EUR 

bez DPH

49,01 EUR 

s DPH

Ružový moderný nadčasový look v škandinávskom štýle. Extra široké otvory pre rôzne druhy pečiva, šesť stupňov + tlačidlá prerušenia, ohrevu a rozmrazovania, vyberateľná tácka na zachytenie omrviniek.

33,58 EUR 

bez DPH

40,30 EUR 

s DPH

Biely moderný nadčasový look v škandinávskom štýle. Extra široké otvory pre rôzne druhy pečiva, šesť stupňov + tlačidlo prerušenia, ohrevu a rozmrazovania, vyberateľná tácka na zachytenie omrviniek.

33,58 EUR 

bez DPH

40,30 EUR 

s DPH

Šedý moderný nadčasový look v škandinávskom štýle. Extra široké otvory pre rôzne druhy pečiva, šesť stupňov + tlačidlo prerušenia, ohrevu a rozmrazovania, vyberateľná tácka na zachytenie omrviniek.

33,58 EUR 

bez DPH

40,30 EUR 

s DPH

Hriankovač v nerezovom dizajne, 9 stupňov intenzity opekania, automatické centrovanie pre rovnomerný ohrev, vhodný na prípravu slabých aj silných toastov, elektronicky časovač, funkcia pre ľahké vyberanie drobných kúskov pečiva.

52,20 EUR 

bez DPH

62,64 EUR 

s DPH

Široký topinkovač na 2 tousty s automatickým vypnutím. Možnost okamžitého přerušení provozu před koncem nastaveného času. Rozpéká / rozmrazuje mražené pečivo. Elektronický časovač – 6 stupňů intenzity opečení. Příkon 1000 W.

29,16 EUR 

bez DPH

34,99 EUR 

s DPH

Milujete křupavé a voňavé topinky k snídani? Pak je tu právě pro vás topinkovač ECG ST 968, který je vykouzlí během chvilky. Úžasně tak využijete zbytek chleba a ještě si neskutečně pochutnáte. Navíc nepotřebujete vůbec olej, jako na pánvi.

19,92 EUR 

bez DPH

23,90 EUR 

s DPH

Máte rádi křupavé a voňavé topinky k snídani? Pak je tu právě pro vás topinkovač ETA Lenny, který je vykouzlí během chvilky. Možnost volby času ohřevu (míry propečení chleba) - 7 stupňů. Funkce stop, rozmrazování a opětovného ohřevu.

27,81 EUR 

bez DPH

33,37 EUR 

s DPH

Čtyřkombinace ETA Sorento 3151 90010 dokáže připravit sendvič trojúhelník, sendvič lastura, vafle a ugrilovat a disponuje 4 výměnými deskami z nepřilnavého povrchu, které se velmi snadno čistí.

55,56 EUR 

bez DPH

66,67 EUR 

s DPH

Sendvičovač 4 v 1 - pripravte si sendviče, grilované mäso alebo pečte vafle. 4 výmenné dosky na pečenie. CoolTouch telo. Ľahko čistiteľné plochy na pečenie. Možnosť uloženia vo zvislej polohe. Bezpečnostná tepelná poistka.

52,20 EUR 

bez DPH

62,64 EUR 

s DPH