0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Interaktívne hračky

Interaktívne hračky

Deti milujú hračky, ktoré sa hýbu, svietia alebo vydávajú zvuky. V ponuke interaktívnych hračiek pre deti nájdete hračky, ktoré tancujú alebo rozprávajú či spievajú. Chytrým darčekom pre dieťa je aj hračka do auta, ktorá deti zabaví pri cestovaní.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
33 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Rozkošní domáci miláčikovia ako prekvapenie! Vďaka funkcii "opakujem čo povieš", zvieracím zvukom a viac ako 10 prekvapeniam vo vnútri sú títo maznáčikovia perfektným novým kamarátom na maznanie.

21,44 EUR 

bez DPH

25,73 EUR 

s DPH

Detský mikrofón pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov, podporuje externé zariadenie na prenos a prehrávanie hlasu cez Bluetooth pripojenie, svetelné efekty hrajú všetkými farbami, mikrofón napája 3 AA batérie (nie sú súčasťou balenia). Plast.

10,06 EUR 

bez DPH

12,07 EUR 

s DPH

Pestrofarebný hudobný set hračiek 3v1 – gitara, piano a mikrofón, vhodný pre deti od 3 rokov, rozvíja hudobný sluch aj zmysel pre rytmus, zdokonaľuje jemnú motoriku, zahŕňa hudobné sprievody, možnosť nahrávania aj pripojenia externého audio zariadenia.

32,05 EUR 

bez DPH

38,46 EUR 

s DPH

Motorizovaný míček pro děti od 6 měsíců, obvod 10,5 cm, náhodně mění barvy a směr kutálení – zaručeně upoutá pozornost dítěte, rozvíjí smysly, motoriku i prostorovou orientaci, nabádá k pohybu, podněcuje kreativitu a fantazii, 3 AAA baterie v balení. Guma

19,45 EUR 

bez DPH

23,34 EUR 

s DPH

Imitace elektrického piana s motivy zvířat, doporučený věk 1,5+, tónový rozsah 1 oktávy, 5 černých a 8 bílých kláves, 3 režimy, 2 interaktivní stránky, ideální nástroj do začátků, rozvoj rytmického, melodického a harmonického cítění. Plast. Mix barev.

16,76 EUR 

bez DPH

20,11 EUR 

s DPH

Mixážní pult pro děti od 18 měsíců, 18 hudebních efektů, 4 DJ efekty, 5 podkresů s možností nastavení hlasitosti i tempa, vinylová deska pro scratching, klaviatura s rozsahem od c1 až do f2, výběr zvuku ze 4 nástrojů – piano, basová kytara, bicí a varhany

31,93 EUR 

bez DPH

38,32 EUR 

s DPH

Vzdělávací hračka pro malé zvídavce a příznivce vědy a kosmonautiky, doporučený věk 2+, rozvíjí základní znalosti a logické uvažování, podporuje zvídavost, představivost i kreativitu, naučí základy fyziky, astronomie a aerodynamiky. Plast. Mix barev.

23,75 EUR 

bez DPH

28,50 EUR 

s DPH

Interaktívny futbalový gól, odporúčaný vek 1,5+, vhodný na použitie vo vnútri aj vonku, pohybujúci sa brankár zabraňuje streleniu gólu, skvelé pre rozvoj kopacej techniky a nácvik presnosti i sily streľby, hra podporuje koordináciu zručnosti.

36,75 EUR 

bez DPH

44,10 EUR 

s DPH

Svietiaca nafukovacia lopta s priemerom 40 cm pre hranie vonku, vo vnútri aj v bazéne, poslúži aj ako dizajnový prvok, viacfarebná LED dióda, diaľkové ovládanie, nastaviteľná farba, jas aj frekvencia svitu, funkcia automatického vypnutia.

7,54 EUR 

bez DPH

9,05 EUR 

s DPH

Vzdelávací nočník uľahčí prechod z nočníka na veľkú misu, predstavuje vernú kópiu naozajstnej toalety, splachovadlo s reálnym zvukom, držiak na toaletný papier, 3 batérie veľkosti LR44 v balení.

16,69 EUR 

bez DPH

20,03 EUR 

s DPH

Vzdelávací nočník uľahčí prechod z nočníka na veľkú misu, predstavuje vernú kópiu naozajstnej toalety, splachovadlo s reálnym zvukom, držiak na toaletný papier, 3 batérie veľkosti LR44 v balení. Oranžová.

16,68 EUR 

bez DPH

20,02 EUR 

s DPH

Hebký a mäkký žiariaci medvedík pomôže dieťaťu sa upokojiť a zaspať. Viac ako 70 pesničiek, melódií, zvukov i fráz povzbudzuje dieťa k prvým slovíkom. Časový spínač. Možnosť prania v práčke. Vhodné pre deti od narodenia.

22,50 EUR 

bez DPH

27,00 EUR 

s DPH

VTech Uspávačik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Hrá upokojujúce melódie od najuznávanejších svetových „klasikov“. Zvuky vtákov, tečúcej vody alebo morských vĺn. Hviezdička na brušku funguje ako vypínač a navyše svieti.

20,95 EUR 

bez DPH

25,14 EUR 

s DPH

Interaktívna hračka psík Kuk je veľmi roztomilý. Hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Učia deti číslice, farby a zvieracie zvuky. S dvoma mäkkými interaktívnymi uškami sa hrá na schovávačku.

16,69 EUR 

bez DPH

20,03 EUR 

s DPH

Interaktívny bubienok hrá mnoho zábavných zvukov i melódií a pomáha deťom spoznávať svet hudby a zmysel pre rytmus. Hračka stimuluje manuálne zručnosti, zrak a hudobný sluch. Vhodné pre deti od 10 mesiacov.

16,76 EUR 

bez DPH

20,11 EUR 

s DPH

Plyšová 43 cm veľká replika filmového klobúka pohybuje ústami a hovorí. Perfektný darček pre fanúšikov Harryho Pottera. Batérie sú súčasťou balenia. Vhodné pre deti od 5 rokov.

35,46 EUR 

bez DPH

42,55 EUR 

s DPH

Veselý hrací stolík Clemmy baby s kockami a zvieratkami. Súčasťou stolíka je zábavná trasa pre loptičky. Hračka stimuluje manuálne zručnosti, vizuálne vnímanie a rozpoznávanie vzťahu medzi príčinou a následkom. Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

29,14 EUR 

bez DPH

34,97 EUR 

s DPH

Didaktický mnohojazyčný interaktívny robot pre deti od 6 mesiacov, podporuje psychomotorický vývoj, podnecuje myslenie, rozvíja zmysly a nabáda k pohybu aj ku komunikácii, naučí vaše dieťa tvary, farby, číslice, písmená, zvuky, melódie a frázy.

53,56 EUR 

bez DPH

64,27 EUR 

s DPH