0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Joysticky

Joysticky

Joysticky patria k najstarším typov herných ovládačov. Aj dnes sú ale hojne využívané pri hraní PC hier. Pre fanúšikov leteckých simulátorov sú nepostrádateľným príslušenstvom. Joysticky sú často dizajnovo upravené podľa podoby skutočných lietadlových kniplov a ďalších zariadení. Okrem samotných joystickov v našej ponuke nájdete tiež dolnky ako plynové pedále, páky a ďalšie. Obľúbeným výrobcom joystickov pre pc je napríklad Thrustmaster.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
5 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Prvním joystick od Thrustmasteru, který kombinuje magnetickou technologii s letovými ovládacími prvky, inspirovaný světem civilního letectví. Vychutnejte si jedinečný pocit pilotáže Airbusu A320.

54,33 EUR 

bez DPH

65,20 EUR 

s DPH

Thrustmaster Flight Hotas 4 je oficiálně licencovaný joystick leteckého ovládání určený pro PlayStation®4 a PC. Ovládací herní zařízení reálné velikosti zahrnuje komplexní výbavu pro létání a plně odnímatelný plynový pedál.

63,83 EUR 

bez DPH

76,60 EUR 

s DPH

Joystick T Flight Hotas X, jehož ergonomie a funkce umožňují efektivnější výkon, je to, co nutí hráče odlepit se od země a vzlétnout do oblak.V reálném životě používají piloti pro řízení letu joystick a plynovou páku.

57,83 EUR 

bez DPH

69,40 EUR 

s DPH

Úchvatne realistický joystick s oficiálnou licenciou amerického letectva, veľmi vydarená replika kniplu F-16C Viper v mierke 1 : 1, programovací softvér T.A.R.G.E.T., 19 všestranných tlačidiel + 1 osemsmerný klobúkový prepínač. Letecké materiály. Čierna.

124,81 EUR 

bez DPH

149,77 EUR 

s DPH

TWCS plynový pedál pro PC je vybavený například posuvnými kolejnicemi (hladký posun), manuální přepínací směrovkou a umožňuje rozmezí pohybu 80 mm. O dokonalou stabilitu se stará základna, kterou lze namontovat ke stolu pomocí dvou M6 závitů.

70,99 EUR 

bez DPH

85,19 EUR 

s DPH