0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Káble

Káble

Vyberte ten správny kábel pre pripojenie k elektrickej sieti, k sieti internetu alebo k prepojeniu jednotlivých spotrebičov. Nájdete tu najpoužívanejšie káble, ako sú HDMI, USB, DVI, VGA, AUX, SATA, UTP káble, koaxiálne, optické káble, sieťové káble a mnoho ďalších. Zvoľte kvalitný HDMI kábel pre pripojenie herného monitora k PC, klasický USB 2.0 kábel pre pripojenie tlačiarne k počítaču alebo AUX pre prehrávanie hudby z externého zdroja. Nechýbajú samozrejme ani káble pre pripojenie mobilných telefónov, fotoaparátov, audio, video a ďalších periférií k počítaču. Potrebujete pripojiť potrebný počítač s televíziou alebo inú kombináciu? Zvoľte HDMI to VGA kábel alebo opačnú variantu VGA to HDMI podľa potreby. USB káble ponúkame vo všetkých rozšírených variantoch. Či už hľadáte Micro USB rozhranie, ktoré ponúka väčšina smartphonov, mini USB pre fotoaparáty a kamery alebo novší USB type C či Lightning pre Apple. Okrem káblov pre prepojenie spotrebičov tu nájdete aj predĺžovacie káble pre pohodlnejšie pripojenie myši, klávesnice, gamepadu, joysticku alebo reproduktorov k počítaču a iné. Ak vám už zakúpený kábel nesedí s požadovaným rozhraním, nevadí. Vyberte si zo šírokej ponuky redukcii a rozbočovačov.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
994 produktov
56 stránok
 

Položek na stránku:

 
 

Redukcia slúži na zrkadlenie obrazovky z mobilných zariadení na monitor, projektor či TV, pozlátené konektory, podpora 4K rozlíšenia, hodí sa pre zapojenie HDMI do TV, kde je málo miesta, či bezdrôtových adaptérov, ktoré nemožno zapojiť priamo. Čierna.

2,43 EUR 

bez DPH

2,92 EUR 

s DPH

Kabelová spojka HDMI kabelů je osazena konektory HDMI A(F) - HDMI A(F). Celková délka spojky činí 17 cm. Zapojení 1:1. Černé provedení.

3,64 EUR 

bez DPH

4,37 EUR 

s DPH

Vysoce kvalitní spojka HDMI kabelů je osazena zlacenými konektory HDMI A(F) - HDMI A(F). Zapojení 1 : 1, černé provedení.

3,28 EUR 

bez DPH

3,94 EUR 

s DPH

Kabel PremiumCord DisplayPort 1.2 pro spojení dvou audio/video zařízení přes DisplayPort rozhraní. Stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz, podporuje digitální ochranu obsahu HDCP a DPCP. Maximální rozlišení činí 4K×2K@60hz.Pozlacené konektory.

5,81 EUR 

bez DPH

6,97 EUR 

s DPH

Vysoce kvalitní (High Quality) propojovací kabel pro VGA s osazenými feritovými filtry na obou koncích je vybavený lisovanými konektory 2x MD15HD (bez pinu 9). Délka kabelu činí 1,8 metru. Kabel 3x koaxiální + 7 žil, stíněné jako celek.

8,57 EUR 

bez DPH

10,28 EUR 

s DPH

PremiumCord Adaptér USB 3.0 A / male - USB 3.1 C / female. Zalievané konektory USB 3.1 typu C sa dajú zasúvať obojstranne, takže sa pri zapojení nemôžete pomýliť.

3,00 EUR 

bez DPH

3,60 EUR 

s DPH

Miniatúrna redukcia vyrieši ťažkosti s nesprávnymi koncovkami, slúži pre zmenu konektora z USB-C na microUSB port pre nabíjanie inteligentných telefónov a tabletov i dátovú synchronizáciu, 2,5W výkon napájania, 480Mb/s prenosová rýchlosť. PVC. Čierna.

3,00 EUR 

bez DPH

3,60 EUR 

s DPH

PremiumCord Adaptér USB 3.1 konektor C/male - USB 3.0 konektor A/female, stříbrný, OTG. Umožňuje připojit k mobilnímu telefonu externí pamět, například flash paměť.

2,72 EUR 

bez DPH

3,26 EUR 

s DPH

Redukce je určena pro pasivní rozdvojení HDMI rozhraní na 2 x HDMI, pro rozbočení digitálního videosignálu. Redukce je na koncích osazena zlacenými lisovanými konektory HDMI A(M) - 2x HDMI A(F). Délka kabelu 30 cm.

5,32 EUR 

bez DPH

6,38 EUR 

s DPH

Redukce je vybavena zlacenými konektory HDMI A(M) - HDMI A(F). Redukce je lomená o 90° dolů, proto je vhodná pro použití tam, kde není dostatek místa za přístrojem pro přímý kabel HDMI.

1,53 EUR 

bez DPH

1,84 EUR 

s DPH

Kabel USB A-B 0,5 m USB 2.0, zalomený konektor B, transparentní.

2,47 EUR 

bez DPH

2,96 EUR 

s DPH

Kvalitný prepojovací HDMI, dĺžka 1 m, pozlátené konektory HDMI A (M) - HDMI A (M). Prenos digitálneho obrazového aj zvukového signálu vo vysokom rozlíšení.

1,68 EUR 

bez DPH

2,02 EUR 

s DPH

Kvalitný prepojovací HDMI, dĺžka 1,5 m, pozlátené konektory HDMI A (M) - HDMI A (M). Prenos digitálneho obrazového aj zvukového signálu vo vysokom rozlíšení.

1,80 EUR 

bez DPH

2,16 EUR 

s DPH

Adaptér PremiumCord, stříbrné provedení má přenosovou rychlost Super-speed 5 Gbps, nabíjí až do výkonu 4,5 W. Součástí adaptéru je zalévaný konektor USB 3.1 typu C samec a konektor micro USB typu B samice.

2,43 EUR 

bez DPH

2,92 EUR 

s DPH

Value USB 2.0 kabel A-B, 0,8m (pro tiskárny).

2,37 EUR 

bez DPH

2,84 EUR 

s DPH

Délka 2 metry, zlacené konektory HDMI A(M) - HDMI A(M). Standardy HDMI High speed (dle HDMI 1.4), kategorie 2 (dle HDMI 1.3). Přenosová rychlost je 10,2 Gb/s. Podporuje všechny technologie definované standardem HDMI 1.4 a nižším s výjimkou ethernet kanálu

2,24 EUR 

bez DPH

2,69 EUR 

s DPH

Kabel PremiumCord DisplayPort 1.2 pro spojení dvou audio/video zařízení přes DisplayPort rozhraní. Stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz, podporuje digitální ochranu obsahu HDCP a DPCP. Maximální rozlišení činí 4K×2K@60hz. Pozlacené konektory.

4,58 EUR 

bez DPH

5,50 EUR 

s DPH

Connect IT InCarz COLORZ je nabíječka do auta v červené barvě s jedním USB portem (2.1 A). Adaptér je vhodný pro napájení i nabíjení mobilních telefonů, tabletů, MP3 přehrávačů, atd.

5,08 EUR 

bez DPH

6,10 EUR 

s DPH