0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Karetné hry

Karetné hry

Bavia vás hry, ktoré kladú dôraz na postreh, logiku alebo pamäť? Vyberte si z našej ponuky moderných a obľúbených kartových hier, ktoré bavia celú rodinu.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
5 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Obrázková spoločenská hra zo série Kvído, odporúčaný vek 8+, zoznámi s najznámejšími živočíchmi a rastlinami našej planéty, precvičí pamäť, pohotovosť aj zmyslové vnímanie, dokonale zabaví a pripraví na školskú výučbu, mnoho herných prvkov v balení.

13,55 EUR 

bez DPH

16,26 EUR 

s DPH

Obrázková spoločenská hra zo série Kvído, odporúčaný vek 8+, dodá všeobecný prehľad o histórii, prírode i kultúre ČR, precvičí pamäť, pohotovosť aj zmyslové vnímanie, dokonale zabaví a pripraví na školskú výučbu, mnoho herných prvkov v balení. Mix farieb.

13,17 EUR 

bez DPH

15,80 EUR 

s DPH

Hra Dobble, to je 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Plechová krabička zaručuje bezpečie kariet. Vek od 6 rokov. Počet hráčov 2-8.

10,20 EUR 

bez DPH

12,24 EUR 

s DPH

Obrázková spoločenská hra zo série Kvído, odporúčaný vek 5+, zábavnou formou naučí abecedu, precvičí pamäť, pohotovosť aj zmyslové vnímanie, dokonale pripraví na školskú výučbu, budúcu kariéru i osobný život, veľa herných prvkov v balení. Mix farieb.

13,55 EUR 

bez DPH

16,26 EUR 

s DPH

Vymenované slová a písanie i/y v problematických slovách nie je hračka pre malých, ani pre veľkých. Interaktívna hra Íčka vymenované slová hravo od Kvída má 200 ilustrovaných žetónov. Príručka s názornými obrázkami a správnym uvedením i/y.

9,93 EUR 

bez DPH

11,92 EUR 

s DPH