0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Kefy, metly, lopatky

Kefy, metly, lopatky

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
16 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Zmeták Spokar s drevenou tyčou má dlhé husté štetiny, ktorými spoľahlivo zametiete prach, psie chlpy, omrvinky aj iné drobné smeti. Celková dĺžka 120 cm. Dĺžka metly 28 cm.

4,78 EUR 

bez DPH

5,74 EUR 

s DPH

Zmetáčik s umelohmotným vláknom a lopatka s gumovou lištou na tyči. Sada je vyrobená z pružného plastu. Násady sú vyrobené z kovu potiahnuté plastom. Dĺžka 78 cm.

6,57 EUR 

bez DPH

7,88 EUR 

s DPH

Lopatka s metličkou. Lopatka má skosený gumový okraj. Iste oceníte aj praktický otvor na zavesenie. Farebné varianty sú dodávané náhodne.

3,09 EUR 

bez DPH

3,71 EUR 

s DPH

Lopatka s metličkou. Lopatka má skosený okraj. Iste oceníte aj praktický otvor na zavesenie.

4,38 EUR 

bez DPH

5,26 EUR 

s DPH

Ručná podlahová kefa na povrchy a materiály všetkého druhu, hrubšie vlnité syntetické štetiny s dĺžkou 25 mm, ľahké upratovanie silne zašpinených plôch vnútri aj vonku, vysoká odolnosť voči zaťaženiu. Nelakované drevo, polypropylénové vlákna. Béžová

2,05 EUR 

bez DPH

2,46 EUR 

s DPH

Zmeták s plastovou tyčou má dlhé husté štetiny, ktorými spoľahlivo zametiete prach, psie chlpy, omrvinky aj iné drobné smeti. Celková dĺžka 120 cm. Dĺžka metly 28 cm. Farebné varianty sú dodávané náhodne.

5,88 EUR 

bez DPH

7,06 EUR 

s DPH

Zmeták s plastovou tyčou má dlhé husté štetiny, ktorými spoľahlivo zametiete prach, psie chlpy, omrvinky aj iné drobné smeti. Celková dĺžka 130 cm. Dĺžka metly 28 cm.

3,97 EUR 

bez DPH

4,76 EUR 

s DPH

Žinylková prachovka pro snadnou údržbu elektroniky, nábytku a dalších interiérových doplňků bez použití chemických prostředků, odstraní i ty nejmenší prachové částice pomocí statické elektřiny. Jemné mikrovlákno housenkovitého tvaru. Modrá a bílá barva.

2,25 EUR 

bez DPH

2,70 EUR 

s DPH

Prachovka do každej domácnosti, ľahká údržba elektroniky, nábytku a ďalších interiérových doplnkov, odstráni aj tie najmenšie prachové častice pomocou statickej elektriny, teleskopická rukoväť s dĺžkou 59 až 145 cm. Jemné mikrovlákno. Náhodný výber farby.

4,36 EUR 

bez DPH

5,23 EUR 

s DPH

Prachovka do každej domácnosti, ľahká údržba elektroniky, nábytku a ďalších interiérových doplnkov, odstráni aj najmenšie prachové častice pomocou statickej elektriny, teleskopická rukoväť o dĺžke 90 až 123 cm. Špeciálne antistatické vlákna. Dúhová farba.

1,71 EUR 

bez DPH

2,05 EUR 

s DPH

Zmeták s plastovou tyčou značky Excellent má dlhé husté štetiny, ktorými spoľahlivo zametiete prach, psie chlpy, omrvinky aj iné drobné smeti. Celková dĺžka 120 cm. Skrutkovacia tyč. Farba ružová.

3,31 EUR 

bez DPH

3,97 EUR 

s DPH

Ručná kefa v tvare žehličky na rôzne povrchy a materiály všetkého druhu, dĺžka 10,5 cm, jemné štetiny na upratovanie citlivých podlahových krytín, kefovanie odevov aj na odstránenie vlákien, vlasov, žmolkov i ďalších nečistôt z poťahovaného nábytku.

1,01 EUR 

bez DPH

1,21 EUR 

s DPH

Ručná kefa v tvare žehličky na rôzne povrchy a materiály všetkého druhu, dĺžka 9 cm, jemné štetiny na upratovanie citlivých podlahových krytín, kefovanie odevov aj na odstránenie vlákien, vlasov, žmolkov i ďalších nečistôt z poťahovaného nábytku.

0,84 EUR 

bez DPH

1,01 EUR 

s DPH

Zmeták s plastovou tyčou značky Excellent má dlhé husté štetiny, ktorými spoľahlivo zametiete prach, psie chlpy, omrvinky aj iné drobné smeti. Celková dĺžka 120 cm. Skrutkovacia tyč. Farba zelená.

3,31 EUR 

bez DPH

3,97 EUR 

s DPH

Zmeták s plastovou tyčou značky Excellent má dlhé husté štetiny, ktorými spoľahlivo zametiete prach, psie chlpy, omrvinky aj iné drobné smeti. Celková dĺžka 120 cm. Skrutkovacia tyč. Farba krémová.

3,31 EUR 

bez DPH

3,97 EUR 

s DPH

Ručná podlahová kefa na vnútorné i vonkajšie povrchy a materiály všetkého druhu, hrubšie a jemnejšie štetiny pre dôsledné a šetrné upratovanie, pevná zahnutá rukoväť pre vyšší komfort, ľahký prístup k menej dostupným miestam. Náhodný výber farieb.

1,50 EUR 

bez DPH

1,80 EUR 

s DPH