0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Kreatívne hračky

Kreatívne hračky

Ak vaše deti baví kreslenie alebo modelovanie a ďalšie kreatívne aktivity, podporte ich v tom zakúpením kreatívnych hračiek z našej ponuky. Skladom máme modelíny aj kresliace tabuľky a ďalšie hračky, ktoré rozvíjajú predstavivosť a podporujú deti v tvorení.

Ďalšie podkategórie Kreatívne hračky

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
48 produktov
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Kŕmidlo značky Woody je vyrobené z prírodného dreva. Sada obsahuje spolu s kŕmidlom ešte 4 farby a štetec. Deti si môžu kŕmidlo pomaľovať podľa svojej vlastnej fantázie. Kŕmidlo je určené na zavesenie.

7,03 EUR 

bez DPH

8,44 EUR 

s DPH

Vytvorte si svoje vlastné výtvory s magnetickou sadou od značky Headu. Rozvoj zručností – hmat, manuálne zručnosti, zvládanie práce s viacerými textúrami a materiálmi a miešanie farieb.

13,45 EUR 

bez DPH

16,14 EUR 

s DPH

Kreatívna sada Cukrárske štúdio od Albi Crafts. Upečte si vlastný cupcaky, ozdobte krémom a potešte svojich priateľov. Všetky súčasti tejto sady boli vyrobené v EÚ.

21,43 EUR 

bez DPH

25,72 EUR 

s DPH

Pestrofarebné drevené magnetky s motívmi farmy a zvieratiek, ideálne pre rozvoj detskej fantázie a jemnej motoriky, rozpoznávanie rôznych farieb, tvarov a zvierat. Dieliky sú veľké 3 až 5 cm, minimálne riziko ich vdýchnutia alebo prehltnutia.

10,75 EUR 

bez DPH

12,90 EUR 

s DPH

V kreatívnej sade Neónové obrázky z radu Albi Crafts nájdete všetko potrebné na výrobu neónov alebo lampičky. Podporuje fantáziu, ale aj manuálnu zručnosť a jemnú motoriku. Vhodné pre deti od 8 rokov.

28,23 EUR 

bez DPH

33,88 EUR 

s DPH

Obojstranná tabuľa značky Woody s nastaviteľnou výškou. Zelená plocha pre písanie kriedami, z druhej biela magnetická plocha pre písanie fixkou. Tabuľa obsahuje magnetické písmená, biele kriedy, fix, hubku a tégliky na vodu a farby.

46,29 EUR 

bez DPH

55,55 EUR 

s DPH

S kreatívnou sadou Magické samolepky z kolekcie Albi Crafts si vyrobíte doma trblietavé, farebné a lesklé mäkučké samolepky v mnohých tematických tvaroch.

12,75 EUR 

bez DPH

15,30 EUR 

s DPH

Nasledujte svoj vzor so sadou Influencer Akadémie z edície Albi Crafts a staňte sa hviezdou internetu. Sada obsahuje skvelé pomôcky na natáčanie videí a fotenie, s ktorými si užijete veľa zábavy.

29,23 EUR 

bez DPH

35,08 EUR 

s DPH

2 herné sady v darčekovom balení pre zvedavé deti od 3 rokov – 4 rybárske prúty a drevené magnetky s motívmi morských tvorov i hmyzu. Magnetky možno vyvesiť aj na chladničku a ďalšie vhodné magnetické povrchy. Certifikované drevo, farby šetrné k prírode.

13,46 EUR 

bez DPH

16,15 EUR 

s DPH

Krabička plná pečiatok s motívmi prírody značky Vilac. Sada obsahuje 64 dielikov. Hračky Ademe sú vyrábané ekologicky. Šetria životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami.

21,53 EUR 

bez DPH

25,84 EUR 

s DPH

Bábika Vilac Chloe a jej šatník. Garderóba bábiky obsahuje parochne, klobúčiky, čelenky, tričká, sukne, šaty, nohavice, topánky aj krásne šperky. Až 37 rôznych dielov dreveného oblečenia a doplnkov na magnet. Prírodné a odolné drevo, mix prírod. farieb.

21,44 EUR 

bez DPH

25,73 EUR 

s DPH

Kreatívny kufrík s originálnymi želaniami, s bavlnenou rukoväťou a so zámkom obsahuje 12 zvieracích dopisov, 1 denník, 2 listy nálepiek, 4 farebné ceruzky a jednoduchý ilustrovaný návod. Podporuje fantáziu i trpezlivosť. Vhodné pre deti od 6 rokov.

12,45 EUR 

bez DPH

14,94 EUR 

s DPH

Farebná gulička Ses alebo  "moje prvé pastelky" obsahuje 6 základných farieb. Sú vhodné už pre deti od 1 roka k nácviku správneho držania ceruzky. Farby sú voskové, nefarbia ruky a možno ich ľahko vyprať z odevu.

6,93 EUR 

bez DPH

8,32 EUR 

s DPH

Drevený notebook značky Small Foot pomôže mladým počítačovím nadšencom získať prvé skúsenosti s IT. Dieliky s písmenkami, číslami a znakmi. Sada obsahuje 83 dielikov aj drevený smartfón.

14,05 EUR 

bez DPH

16,86 EUR 

s DPH

Plastový kreatívny stolík pomôže zábavnou formou s rozvojom dôležitých zručností vašich detí. Vhodný pre kreslenie, maľovanie, lepenie a ďalšie tvorivé aktivity. Špeciálna vrstva proti UV žiareniu. Kombinácia fialovej, tyrkysovej a zelenej farby.

33,18 EUR 

bez DPH

39,82 EUR 

s DPH

Plastový kreatívny stolík s 2 stoličkami pomôže s rozvojom dôležitých zručností vašich detí. Vhodný pre kreslenie, maľovanie, lepenie a ďalšie tvorivé aktivity. Špeciálna vrstva proti UV žiareniu. Kombinácia fialovej, tyrkysovej a zelenej farby.

49,98 EUR 

bez DPH

59,98 EUR 

s DPH

Didaktická stolná tabuľa s bohatým príslušenstvom, odporúčaný vek 4+, pripraví na školskú výučbu, budúcu kariéru i osobný život, naučí písať, počítať aj riešiť úlohy, ilustrácie od Ingely P. Arrhenius. Certifikované drevo, zdravotne nezávadné farby.

26,91 EUR 

bez DPH

32,29 EUR 

s DPH

Kresliaca tabuľa s nastaviteľnou výškou až do 110,5 cm, vhodná pre deti od 3 rokov, rozvíja kreativitu, krásne farebné prevedenie, kvalitné odolné drevo s plastovými detailmi.

60,59 EUR 

bez DPH

72,71 EUR 

s DPH