0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Kreatívne hračky

Kreatívne hračky

Ak vaše deti baví kreslenie alebo modelovanie a ďalšie kreatívne aktivity, podporte ich v tom zakúpením kreatívnych hračiek z našej ponuky. Skladom máme modelíny aj kresliace tabuľky a ďalšie hračky, ktoré rozvíjajú predstavivosť a podporujú deti v tvorení.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
36 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Kŕmidlo značky Woody je vyrobené z prírodného dreva. Sada obsahuje spolu s kŕmidlom ešte 4 farby a štetec. Deti si môžu kŕmidlo pomaľovať podľa svojej vlastnej fantázie. Kŕmidlo je určené na zavesenie.

7,19 EUR 

bez DPH

8,63 EUR 

s DPH

Vytvorte si svoje vlastné výtvory s magnetickou sadou od značky Headu. Rozvoj zručností – hmat, manuálne zručnosti, zvládanie práce s viacerými textúrami a materiálmi a miešanie farieb.

13,26 EUR 

bez DPH

15,91 EUR 

s DPH

Magnetická hra Mačky a psy obsahuje ilustrovanú hernú dosku, pravidlá hry, 24 magnetických psov a 24 magnetických mačiek. Magnetické kamene sa stále držia hracej dosky, vhodné na cesty. Recyklovaný papier, magnet, cín. Mix farieb na rastlinnej báze.

8,92 EUR 

bez DPH

10,70 EUR 

s DPH

Obojstranná tabuľa značky Woody s nastaviteľnou výškou. Zelená plocha pre písanie kriedami, z druhej biela magnetická plocha pre písanie fixkou. Tabuľa obsahuje magnetické písmená, biele kriedy, fix, hubku a tégliky na vodu a farby.

47,87 EUR 

bez DPH

57,44 EUR 

s DPH

Bábika Vilac Chloe a jej šatník. Garderóba bábiky obsahuje parochne, klobúčiky, čelenky, tričká, sukne, šaty, nohavice, topánky aj krásne šperky. Až 37 rôznych dielov dreveného oblečenia a doplnkov na magnet. Prírodné a odolné drevo, mix prírod. farieb.

22,26 EUR 

bez DPH

26,71 EUR 

s DPH

Nasledujte svoj vzor so sadou Influencer Akadémie z edície Albi Crafts a staňte sa hviezdou internetu. Sada obsahuje skvelé pomôcky na natáčanie videí a fotenie, s ktorými si užijete veľa zábavy.

29,23 EUR 

bez DPH

35,08 EUR 

s DPH

Krabička plná pečiatok s motívmi prírody značky Vilac. Sada obsahuje 64 dielikov. Hračky Ademe sú vyrábané ekologicky. Šetria životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami.

22,56 EUR 

bez DPH

27,07 EUR 

s DPH

Kreatívny kufrík s originálnymi želaniami, s bavlnenou rukoväťou a so zámkom obsahuje 12 zvieracích dopisov, 1 denník, 2 listy nálepiek, 4 farebné ceruzky a jednoduchý ilustrovaný návod. Podporuje fantáziu i trpezlivosť. Vhodné pre deti od 6 rokov.

12,45 EUR 

bez DPH

14,94 EUR 

s DPH

Barevná kulička Ses nebo-li "moje první pastelky" obsahuje 6 základních barev. Jsou vhodné již pro děti od 1 roku k nácviku správného držení tužky. Barvy jsou voskové, nebarví ruce a lze je snadno vyprat z oděvu.

6,85 EUR 

bez DPH

8,22 EUR 

s DPH

Plastový kreatívny stolík pomôže zábavnou formou s rozvojom dôležitých zručností vašich detí. Vhodný pre kreslenie, maľovanie, lepenie a ďalšie tvorivé aktivity. Špeciálna vrstva proti UV žiareniu. Kombinácia fialovej, tyrkysovej a zelenej farby.

34,65 EUR 

bez DPH

41,58 EUR 

s DPH

Plastový kreatívny stolík s 2 stoličkami pomôže s rozvojom dôležitých zručností vašich detí. Vhodný pre kreslenie, maľovanie, lepenie a ďalšie tvorivé aktivity. Špeciálna vrstva proti UV žiareniu. Kombinácia fialovej, tyrkysovej a zelenej farby.

37,27 EUR 

bez DPH

44,72 EUR 

s DPH

Kresliaca magnetická tabuľa s motívom animovaného seriálu Tlapková patrola, súčasťou balenia je pero a 3 pečiatky v tvare kolieska, štvorca a trojuholníka, dolná lišta na rýchle zmazanie dosky, rozvoj zručnosti, tvorivosti, fantázie i zmyslov.

11,70 EUR 

bez DPH

14,04 EUR 

s DPH

Didaktická stolná tabuľa s bohatým príslušenstvom, odporúčaný vek 4+, pripraví na školskú výučbu, budúcu kariéru i osobný život, naučí písať, počítať aj riešiť úlohy, ilustrácie od Ingely P. Arrhenius. Certifikované drevo, zdravotne nezávadné farby.

27,75 EUR 

bez DPH

33,30 EUR 

s DPH

Magnetická tabuľa – z jednej strany magnetická tabuľa, z druhej strany tradičná tabuľa pre kriedu. Súčasťou balenia je rolka papiera, štyri nádobky na farby, guma a 12 farebných kried.

40,29 EUR 

bez DPH

48,35 EUR 

s DPH

Plastový kreatívny stolík pomôže zábavnou formou s rozvojom dôležitých zručností vašich detí. Vhodný pre kreslenie, maľovanie, lepenie a ďalšie tvorivé aktivity. Špeciálna vrstva proti UV žiareniu. Kombinácia červenej, tyrkysovej a zelenej farby.

31,00 EUR 

bez DPH

37,20 EUR 

s DPH

Kreslící tabulka 2v1 od značky G21 potěší každého malého umělce. Tabulku ve tvaru malé kravičky můžete rozložit a získat tak plochu pro malování fixou i tabuli pro malování křídou, vše pěkně v jednom balení.

11,33 EUR 

bez DPH

13,60 EUR 

s DPH

Kreslící tabulka 2v1 od značky G21 potěší každého malého umělce. Tabulku ve tvaru malého hrošíka můžete rozložit a získat tak plochu pro malování fixou i tabuli pro malování křídou, vše pěkně v jednom balení.

11,33 EUR 

bez DPH

13,60 EUR 

s DPH

Pro kreativitu vašich dětí nabízíme magnetickou tabuli G21 s trojím využitím, tedy jako magnetickou tabuli s magnetickými čísly a písmenky, jako tabuli na psaní křídami a jako malířský stojan, protože do klipu lze uchytit papír a malovat na něj.

30,42 EUR 

bez DPH

36,50 EUR 

s DPH