0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Kreatívne sady

Kreatívne sady

Kreatívne a vzdelávacie sady od Albi deťom zábavnou a hravou formou predvedú kúzla chémie i fyziky, pomôžu so zemepisnými vedomosťami i prírodnými a vesmírnymi javmi. Vďaka Kreatívnej Albi sade sa deti hrajú a učia sa zároveň. Získavanie vedomostí zábavnou formou je pre deti to najlepšie, pri kreatívnych hrách Albi sa navyše baví celá rodina.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
9 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Pochopte rôzne procesy v klimatickom systéme so sadou Planéta Zem - Klimatické zmeny z edície Albi Science. Až 17 vedeckých experimentov, ktoré vás budú baviť.

23,89 EUR 

bez DPH

28,67 EUR 

s DPH

Vyskúšajte si sopečné explózie na vlastnej koži so sadou Sopky sveta z edície Albi Science. Spoznajte, ako sa tvorí láva a čo sú sopečné bomby.

22,77 EUR 

bez DPH

27,32 EUR 

s DPH

Bláznivá vedecko-kreatívna sada šitá na mieru dnešným deťom - to sú Špeciálne efekty od Albi Science. Otestujte na vlastnej koži optické klamy, 3D efekty aj umelú krv či jazvu ako z filmu.

16,07 EUR 

bez DPH

19,28 EUR 

s DPH

Užite si veľa zábavy so sadou Salón krásy z edície Albi Crafts. Zo sady vyrobíte až 16 parfumov, 4 bomby do kúpeľa (navyše sóda), 3 krásne mydlá s prekvapením vo vnútri.

22,77 EUR 

bez DPH

27,32 EUR 

s DPH

Chemické laboratórium Albi je určené pre deti od ôsmich rokov. Sada obsahuje množstvo zábavných experimentov, ktoré deti nadchnú a pri ktorých sa tiež dozvedia zaujímavé informácie.

20,01 EUR 

bez DPH

24,01 EUR 

s DPH

Misia na Mars z edície Albi Science nie je len hračka. Je to skutočná veda o vesmíre. Naučte sa, ako vyrobiť kyslík z jedovatého plynu. Vyčistite vodu od znečistenia. Čakajú vás hodiny až mesiace experimentovania a nekonečnej zábavy. Vhodné pre deti 8+.

21,02 EUR 

bez DPH

25,22 EUR 

s DPH

S touto experimentálnou sadou od Albi si môžeš vytvoriť skutočné luxusné mydlá. Experimentujte a pripravte nové, úžasné mydlá, ktoré môžu byť nevšedným darčekom pre vašich kamarátov, mamičky alebo babičky. Vhodné pre deti od 8 rokov.

15,53 EUR 

bez DPH

18,64 EUR 

s DPH

Chemické laboratórium z edície Albi Science - skvelý štart pre každého začínajúceho chemika. Obsahuje viac ako 50 experimentov. Vhodné pre deti od 8 rokov.

22,68 EUR 

bez DPH

27,22 EUR 

s DPH

V kreatívnej sade Neónové obrázky z radu Albi Crafts nájdete všetko potrebné na výrobu neónov alebo lampičky. Podporuje fantáziu, ale aj manuálnu zručnosť a jemnú motoriku. Vhodné pre deti od 8 rokov.

28,15 EUR 

bez DPH

33,78 EUR 

s DPH