0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Kreatívne sady

Kreatívne sady

Kreatívne a vzdelávacie sady od Albi deťom zábavnou a hravou formou predvedú kúzla chémie i fyziky, pomôžu so zemepisnými vedomosťami i prírodnými a vesmírnymi javmi. Vďaka Kreatívnej Albi sade sa deti hrajú a učia sa zároveň. Získavanie vedomostí zábavnou formou je pre deti to najlepšie, pri kreatívnych hrách Albi sa navyše baví celá rodina.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
4 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Pochopte rôzne procesy v klimatickom systéme so sadou Planéta Zem - Klimatické zmeny z edície Albi Science. Až 17 vedeckých experimentov, ktoré vás budú baviť.

24,47 EUR 

bez DPH

29,36 EUR 

s DPH

Vyskúšajte si sopečné explózie na vlastnej koži so sadou Sopky sveta z edície Albi Science. Spoznajte, ako sa tvorí láva a čo sú sopečné bomby.

22,05 EUR 

bez DPH

26,46 EUR 

s DPH

Bláznivá vedecko-kreatívna sada šitá na mieru dnešným deťom - to sú Špeciálne efekty od Albi Science. Otestujte na vlastnej koži optické klamy, 3D efekty aj umelú krv či jazvu ako z filmu.

16,04 EUR 

bez DPH

19,25 EUR 

s DPH

Misia na Mars z edície Albi Science nie je len hračka. Je to skutočná veda o vesmíre. Naučte sa, ako vyrobiť kyslík z jedovatého plynu. Vyčistite vodu od znečistenia. Čakajú vás hodiny až mesiace experimentovania a nekonečnej zábavy. Vhodné pre deti 8+.

21,19 EUR 

bez DPH

25,43 EUR 

s DPH