0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Kuchárky

Kuchárky

Chcete vyskúšať nové recepty alebo vám už dochádza inšpirácia? Prezrite si kuchárky s najobľúbenejšími receptami na každú príležitosť. Kuchárske knihy najlepších receptov u nás kúpite za skvelé ceny.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
8 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Česká vánoční kuchařka živé stravy je jednoduchý a nápaditý manuál s celoročním použitím. Obsahuje více než 80 raw receptů na cukroví, štrůdly, štědrovečerní večeři, silvestrovskou party, jednohubky, krekry, čipsy a další.

9,90 EUR 

bez DPH

10,89 EUR 

s DPH

Vařit či nevařit? Odpovíte-li si nevařit, pak by vám tato kuchařka mohla být dobrým průvodcem, jak na to. Máte-li chuť začít i jen trochu nevařit, můžete začít ihned. Kuchařka obsahuje velké množství receptů, které zvládne každý začátečník.

9,90 EUR 

bez DPH

10,89 EUR 

s DPH

Veľký problém vyriešený – už nemusíte premýšľať nad tým, čo zajtra uvariť. Otvorte Veľkú obedovú bichľu a vyberte si zo 190 receptov. Radenie receptov podľa ročných období, týždenné plány pre pohodlný nákup surovín, krásne fotografie, postupy aj QR.

26,67 EUR 

bez DPH

29,34 EUR 

s DPH

Čo keby ste už nikdy nemuseli vymýšľať, čo zajtra pripraviť na desiatu? Na každý (školský) deň vás čaká hravá, chutná a vyvážená desiata. Žiadne zložitosti. Celkom 190 receptov zoradených podľa sezón, skvele použiteľných aj na večere alebo raňajky.

26,67 EUR 

bez DPH

29,34 EUR 

s DPH

144 úžasných receptov na knedle prinúti zamilovať sa do tohto tradičného českého jedla aj tých, ktorí sa knedliam doteraz vyhýbali. V špeciálnej Knedlíkovej kuchárke od známych autorov totiž nájdete aj veľa nových neznámych receptov.

19,08 EUR 

bez DPH

20,99 EUR 

s DPH

Kniha RAW pro zdraví a krásu od kuchařky Jitky Adamové vám pootevře tajemství těch nejzdravějších a nejchutnějších receptů připravených z čerstvých přírodních surovin bez chemie, lepku a laktózy.

18,96 EUR 

bez DPH

22,75 EUR 

s DPH

V knihe Sladká rawmance nájdete tajomstvo najúžasnejších raw dezertov. V úvode knihy sa dozviete, ako sa jej autorka Veronika Klamtová dostala k raw strave a ďalej základné informácie o raw food, základných receptúrach a pod.

16,62 EUR 

bez DPH

19,94 EUR 

s DPH

V knihe Secret of raw-Tajomstvo surovej stravy nájdete plno unikátnych receptov zo samých zdravých a prírodných surovín.

16,62 EUR 

bez DPH

19,94 EUR 

s DPH