0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Kuchynské náčinie

Kuchynské náčinie

Kuchynské náčinie v sadách od osvedčených a obľúbených výrobcov máme skladom za výborné ceny. Vyberte si sadu kuchynského náčinia podľa využitia alebo podľa designu, ktorý pekne doplní vašu kuchynskú linku.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
13 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Časovač na použitie v kuchyni, na prácu i odpočinkové činnosti, predná čiernobiela obrazovka zobrazuje minúty a sekundy, dotykové tlačidlo zapnutia/vypnutia, prepínač hlasitosti – 3 úrovne vrátane stlmenia zvuku, magnetická zadná strana.

11,48 EUR 

bez DPH

13,78 EUR 

s DPH

Teplomer na varenie, 1 termosonda, možno použiť ako klasický teplomer – teplota vzduchu, vody, pôdy alebo zmeranie teploty tela pri chorobe, funkcia podržania nameranej hodnoty, funkcia automatického vypnutia, čiernobiela obrazovka.

11,48 EUR 

bez DPH

13,78 EUR 

s DPH

Teplomer na varenie, 2 termosondy na ohybných kábloch, možno použiť ako klasický teplomer – teplota vzduchu, vody, pôdy alebo zmeranie teploty tela pri chorobe, funkcia alarmu, časovač, funkcia automatického vypnutia, čiernobiela obrazovka.

19,78 EUR 

bez DPH

23,74 EUR 

s DPH

Teplomer na varenie, 2 termosondy - 1 z nich na ohybnom kábli, možno použiť ako klasický teplomer - teplota vzduchu, vody, pôdy alebo zmeranie teploty tela pri chorobe, funkcia alarmu, funkcia automatického vypnutia, čiernobiela obrazovka.

18,08 EUR 

bez DPH

21,70 EUR 

s DPH

Sada kuchynského náčinia - klasická obracačka, servírovacia i dierovaná lyžica, lyžica na penu, polievková aj cestovinová naberačka a praktický stojan, žiaruvzdornosť do 180 ° C, šetrnosť k povrchom. Kombinácia dreva, nerezovej ocele a nylonu.

16,97 EUR 

bez DPH

20,36 EUR 

s DPH

Sada kuchyňského náčiní kolekce Burgundy Metallic Line obsahuje 7 kusů náčiní a nerezový nástěnný držák s háčky. Náčiní je vyrobené z nylonu a je ideální pro keramické a nepřilnavé povrchy. Lze pohodlně zavěsit. Ecofriendly.

33,80 EUR 

bez DPH

40,56 EUR 

s DPH

Sada kuchynského náčinia v stojane, 7 ks, materiál nylon, farba tmavo šedá karbón, čierna, 7 ks náčinia - obracačka, penovačka, naberačka, naberačka na cestoviny, servírovacia lyžica, mačkadlo na zemiaky, designový otočný stojan.

29,16 EUR 

bez DPH

34,99 EUR 

s DPH

Súprava 7 kusov kuchynského náčinia kolekcie Carbon PRO Line v krásnom dizajne. Náčinie je vyrobené z nylonu a je ideálne na mramorové, keramické a nepriľnavé povrchy. Súčasťou sady je nerezový nástenný držiak s háčikmi.

34,37 EUR 

bez DPH

41,24 EUR 

s DPH

Sada kuchynského náčinia kolekcie Carbon PRO Line obsahuje šľahaciu metlu, naberačku, penovačku a obracačku v krásnom dizajne. Náčinie je vyrobené z nylonu a je ideálne na mramorové, keramické a nepriľnavé povrchy. Možnosť pohodlne zavesiť.

15,80 EUR 

bez DPH

18,96 EUR 

s DPH

Sada kuchynského náčinia kolekcie Burgundy Metallic Line obsahuje metlu na šľahanie, naberačku, penovačku a obracačku v krásnom dizajne. Náčinie je vyrobené z nylonu a je ideálne pre keramické a nelepivé povrchy. Možno pohodlne zavesiť.

15,78 EUR 

bez DPH

18,94 EUR 

s DPH

Sada kuchynského náčinia kolekcie Ebony Line Rosewood. Sada obsahuje 6 kusov náčinia a dizajnový otočný stojan. Náčinie je vyrobené z nylonu, ktorý je šetrný k vášmu riadu. Ideálne pre nepriľnavé aj keramické povrchy a je odolné do 180 °C.

29,25 EUR 

bez DPH

35,10 EUR 

s DPH

Sada kuchynského náčinia kolekcie Burgundy Metallic Line obsahuje 7 kusov náčinia a otočný stojan. Náčinie je vyrobené z nylonu a je ideálne pre keramické a nelepivé povrchy. Možno pohodlne zavesiť. Ecofriendly.

29,25 EUR 

bez DPH

35,10 EUR 

s DPH

Nylonové náčinie s drevenou rukoväťou z akácie je veľmi praktické a navyše aj skvele vyzerá. Odoláva teplote do 210 ° C a je vhodné do umývačky riadu. Súprava obsahuje naberačku, penovačku, obracačku a lyžicu.

9,06 EUR 

bez DPH

10,87 EUR 

s DPH