0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Kúzelné čítanie

Kúzelné čítanie

Albi Kúzelné čítanie sú úžasné interaktívne hračky, ktoré deťom zábavnou formou objasnia tajomstvo ľudského tela, zákutia vesmíru i krásu rozprávkového sveta. Vďaka Albi ceruzke a hovoriacim knihám a hrám sa deti bavia, rozvíjajú a získavajú veľa vedomostí pri hre.
Albi knihy pre malé i väčšie deti pre vás máme skladom, s výberom najlepšej Albi knižky vám radi poradíme.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
34 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Interaktivní svítící glóbus od Albi. Kompatibilní s Albi tužkou. Ověřte si svoje znalosti v zábavných kvízech a hrách. Mnoho zajímavých informací o téměř 200 zemích světa a hymny všech států světa. Vyvinut ve spolupráci s odborníky v oblasti geografie.

71,38 EUR 

bez DPH

78,52 EUR 

s DPH

Pútavé rozprávanie o stretnutí víly Anjeliky a princeznej Johanky. Sila lásky a priateľstva prekoná aj rozdiely medzi vílou ríšou a svetom ľudí.

16,47 EUR 

bez DPH

18,12 EUR 

s DPH

Interaktívna kniha Krtkove príbehy z edície Kúzelné čítanie je určená pre deti od 2 rokov. Nádherné ilustrácie Zdeňka Milera zavedú deti za krtkom a jeho kamarátmi. Minikniha Krtkove príbehy obsahuje cez 300 zvukových stôp.

11,18 EUR 

bez DPH

12,30 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca kniha Předškolák v cukuletu v českom jazyku z edície Kúzelné čítanie pripraví deti od 4 rokov hravou formou na nástup do školy. Titul pripravila špeciálna pedagogička, logopédka a autorka detských kníh Ester Stará.

15,94 EUR 

bez DPH

16,58 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca detská kniha Zvieratká v ZOO s elektronickou Albi ceruzkou 2.0 z edície Kúzelné čítanie zavedie deti od 3 rokov do malej zoologickej záhrady, kde na vrátnici pracuje pán Votýpka. Aké prekvapenie k narodeninám mu zvieratká pripravia?

62,18 EUR 

bez DPH

68,40 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca detská kniha Európa na tanieri s elektronickou Albi ceruzkou 2.0 z edície Kúzelné čítanie zavedie deti od 6 rokov do kuchýň najznámejších európskych krajín a predstaví im typické miestne pokrmy.

59,75 EUR 

bez DPH

65,73 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca detská kniha Rozprávkové učenie s elektronickou Albi ceruzkou 2.0 z edície Kúzelné čítanie zoznámi deti od 3 rokov s farbami, tvarmi, časti tiel, číslami alebo napríklad protikladmi. Knihou bude deti sprevádzať škriatok Zvediak.

59,75 EUR 

bez DPH

65,73 EUR 

s DPH

Nová elektronická Albi ceruzka 2.0 so sprievodcom. Kompatibilný so všetkými knihami z edície Kúzelné čítanie a Tolki. Vstavaná 16GB pamäť, slot pre MicroSD kartu, Bluetooth pre pripojenie slúchadiel alebo reproduktora. Vhodné pre deti od 3 rokov.

45,38 EUR 

bez DPH

54,46 EUR 

s DPH

Angličtina pre samoukov je prvou knihou z unikátneho zábavno-vzdelávacieho konceptu Tolki. Nahovorená rodenými hovorcami a obsahuje aj český preklad. Kniha má 9 kapitol, každá z nich je rozdelená do 4 častí.

19,02 EUR 

bez DPH

20,92 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca kniha Angličtina pre samoukov z edície Tolki v sade s novou elektronickou ceruzkou zoznámi dospelých jedincov či staršie deti s anglickými slovíčkami a frázami užitočnými pri cestovaní. Verzia elektronickej Albi ceruzky 2.0.

59,75 EUR 

bez DPH

65,73 EUR 

s DPH

Reedícia populárnej interaktívnej hovoriacej knihy Spievánky 1 z edície Kúzelné čítanie, teraz s novými ilustráciami, novým hudobným aranžmánom a spevom. Spievenky obsahujú 12 ľudových piesní vrátane nôt.

9,18 EUR 

bez DPH

10,10 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca detská kniha Rozprávky na dobrú noc z edície Kúzelné čítanie obsahuje 8 rozprávok pre najmenšie deti od 2 do 6 rokov. Započúvajte sa s deťmi do rozprávok rozprávaných Zlatou Adamovskou a Petrom Štěpánkom.

16,03 EUR 

bez DPH

17,63 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca detská kniha Zvieratká v ZOO z edície Kúzelné čítanie zavedie deti od 2 rokov do jednej malej zoologickej záhrady, kde na vrátnici pracuje pán Votýpka. Zábavné kvízy v 2 obtiažnostiach.

16,03 EUR 

bez DPH

17,63 EUR 

s DPH

Interaktívna logopedická kniha Keď myšky šepkajú obsahuje hravé úlohy, ktoré podnecujú deti k rozprávaniu, a tým aj k precvičovaniu problematických jazykových javov. Pokračovaním logopedickej knihy Keď roboti brebentí.

15,94 EUR 

bez DPH

17,53 EUR 

s DPH

Vzdelávacia kniha Moje prvé farby a tvary edície Kúzelné čítanie. Unikátny výukový systém, ktorý vám prináša veľa informácií a zábavy. Stačí, keď sa ľahko dotknete ceruzkou obrázka alebo textu, ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba.

16,09 EUR 

bez DPH

17,70 EUR 

s DPH

Vzdelávacia kniha Hravé písmenká z edície Kúzelné čítanie. Kúzelné čítanie je unikátny výukový systém, ktorý vám prináša veľa informácií a zábavy. Stačí, keď sa ľahko dotknete ceruzkou obrázka alebo textu, ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba.

15,45 EUR 

bez DPH

17,00 EUR 

s DPH

Vzdelávacia kniha Ľudové riekanky z edície Kúzelné čítanie. Kúzelné čítanie je unikátny výukový systém, ktorý vám prináša veľa informácií a zábavy. Stačí, keď sa ľahko dotknete ceruzkou obrázka alebo textu, ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba.

9,18 EUR 

bez DPH

10,10 EUR 

s DPH

Vzdelávacia kniha Básničky z lesa z edície Kúzelné čítanie. Kúzelné čítanie je unikátny výukový systém, ktorý vám prináša veľa informácií a zábavy. Stačí, keď sa ľahko dotknete ceruzkou obrázka alebo textu, ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba.

9,18 EUR 

bez DPH

10,10 EUR 

s DPH