0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Kúzelné čítanie

Kúzelné čítanie

Albi Kúzelné čítanie sú úžasné interaktívne hračky, ktoré deťom zábavnou formou objasnia tajomstvo ľudského tela, zákutia vesmíru i krásu rozprávkového sveta. Vďaka Albi ceruzke a hovoriacim knihám a hrám sa deti bavia, rozvíjajú a získavajú veľa vedomostí pri hre.
Albi knihy pre malé i väčšie deti pre vás máme skladom, s výberom najlepšej Albi knižky vám radi poradíme.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
31 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Interaktívna hovoriaca detská kniha Ľudské telo s elektronickou Albi ceruzkou z edície Kúzelné čítanie zoznámi deti od 5 rokov s naším telom. Knihou Ľudské telo sprevádza malý ufon Prokouk.

52,88 EUR 

bez DPH

63,46 EUR 

s DPH

Angličtina pre samoukov je prvou knihou z unikátneho zábavno-vzdelávacieho konceptu Tolki. Nahovorená rodenými hovorcami a obsahuje aj český preklad. Kniha má 9 kapitol, každá z nich je rozdelená do 4 častí.

17,10 EUR 

bez DPH

20,52 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca kniha Angličtina pre samoukov z edície Tolki v sade s novou elektronickou ceruzkou zoznámi dospelých jedincov či staršie deti s anglickými slovíčkami a frázami užitočnými pri cestovaní. Verzia elektronickej Albi ceruzky 2.0.

55,96 EUR 

bez DPH

67,15 EUR 

s DPH

Reedícia populárnej interaktívnej hovoriacej knihy Spievánky 1 z edície Kúzelné čítanie, teraz s novými ilustráciami, novým hudobným aranžmánom a spevom. Spievenky obsahujú 12 ľudových piesní vrátane nôt.

8,26 EUR 

bez DPH

9,91 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca detská kniha Rozprávky na dobrú noc z edície Kúzelné čítanie obsahuje 8 rozprávok pre najmenšie deti od 2 do 6 rokov. Započúvajte sa s deťmi do rozprávok rozprávaných Zlatou Adamovskou a Petrom Štěpánkom.

14,24 EUR 

bez DPH

17,09 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca detská kniha Zvieratká v ZOO z edície Kúzelné čítanie zavedie deti od 2 rokov do jednej malej zoologickej záhrady, kde na vrátnici pracuje pán Votýpka. Zábavné kvízy v 2 obtiažnostiach.

14,24 EUR 

bez DPH

17,09 EUR 

s DPH

Interaktívna logopedická kniha Keď myšky šepkajú obsahuje hravé úlohy, ktoré podnecujú deti k rozprávaniu, a tým aj k precvičovaniu problematických jazykových javov. Pokračovaním logopedickej knihy Keď roboti brebentí.

14,24 EUR 

bez DPH

17,09 EUR 

s DPH

Vzdelávacia kniha Moje prvé farby a tvary edície Kúzelné čítanie. Unikátny výukový systém, ktorý vám prináša veľa informácií a zábavy. Stačí, keď sa ľahko dotknete ceruzkou obrázka alebo textu, ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba.

13,91 EUR 

bez DPH

16,69 EUR 

s DPH

Vzdelávacia kniha Hravé písmenká z edície Kúzelné čítanie. Kúzelné čítanie je unikátny výukový systém, ktorý vám prináša veľa informácií a zábavy. Stačí, keď sa ľahko dotknete ceruzkou obrázka alebo textu, ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba.

13,56 EUR 

bez DPH

16,27 EUR 

s DPH

Interaktívny svietiaci glóbus Albi. Kompatibilný s Albi ceruzkou. Overte si svoje znalosti v zábavných kvízoch a hrách. Mnoho informácií o takmer 200 krajinách sveta a hymny všetkých štátov sveta. Vyvinutý v spolupráci s odborníkmi v oblasti geografie.

54,66 EUR 

bez DPH

65,59 EUR 

s DPH

Vzdelávacia kniha Básničky z lesa z edície Kúzelné čítanie. Kúzelné čítanie je unikátny výukový systém, ktorý vám prináša veľa informácií a zábavy. Stačí, keď sa ľahko dotknete ceruzkou obrázka alebo textu, ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba.

7,93 EUR 

bez DPH

9,52 EUR 

s DPH

Vzdelávacia kniha Spievanky 3 z edície Kúzelné čítanie. Kúzelné čítanie je unikátny výukový systém, ktorý vám prináša veľa informácií a zábavy. Stačí, keď sa ľahko dotknete ceruzkou obrázka alebo textu, ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba.

7,93 EUR 

bez DPH

9,52 EUR 

s DPH

Kúzelné čítanie od značky Albi je unikátny výukový systém, ktorý vašim deťom prinesie veľa zábavy a nových informácií. Logopedická kniha pomáha deťom so správnou výslovnosťou daných písmen. Vhodné pre deti od 3 rokov.

13,56 EUR 

bez DPH

16,27 EUR 

s DPH

Vzdelávacia kniha o Doprave z edície Kúzelné čítanie. Kúzelné čítanie je unikátny výukový systém, ktorý vám prináša veľa informácií a zábavy. Stačí, keď sa ľahko dotknete ceruzkou obrázka alebo textu, ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba.

13,56 EUR 

bez DPH

16,27 EUR 

s DPH

Vzdelávacie kniha o ľudskom tele z edície Kúzelné čítanie. Kúzelné čítanie je unikátny výukový systém, ktorý vám prináša veľa informácií a zábavy. Stačí, keď sa ľahko dotknete ceruzkou obrázka alebo textu, ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba.

14,24 EUR 

bez DPH

17,09 EUR 

s DPH

Interaktívna hovoriaca kniha Encyklopédia pre školákov z edície Kúzelné čítanie vezme deti za dobrodružstvom poznávania v 17 rôznorodých kapitolách. Obsahuje cez 6500 zvukových stôp. Zábavné kvízy v 3 rôznych obtiažnostiach. Vhodné pre deti od 6 rokov.

20,88 EUR 

bez DPH

25,06 EUR 

s DPH

Kúzelné čítanie od značky Albi je unikátny výukový systém, ktorý vašim deťom prinesie veľa zábavy a nových informácií. Kniha Vesmír je pre malých objaviteľov, ktorí so záujmom vzhliadajú na hviezdne nebo. Vhodné pre deti od 6 rokov.

15,86 EUR 

bez DPH

19,03 EUR 

s DPH

Vybrané slová sú vhodné pre deti od 8 rokov. Edícia Kúzelné čítanie od značky Albi je unikátny výukový systém, ktorý vašim deťom prinesie veľa zábavy a nových informácií. Naučte svoje deti gramatiku hravou formou.

15,86 EUR 

bez DPH

19,03 EUR 

s DPH