0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie

Slúchadlá Lamax Blaze2

 
Bezdrôtové slúchadlá cez hlavu, výdrž batérie 35 hodín, zabudovaný mikrofón, Bluetooth 5.0, automatické párovanie, dosah 10 m, vyvážený zvuk, ľahký dizajn, ovládanie na slúchadlách, mäkké náušníky, kĺby pre ľahké zloženie, 3,5 mm jack, podpora asistenta.
 
Výrobca
Lamax
Kód
55784515
Part No.
LMXBL2
DPH
20%
Vaša cena s DPH
28,06 EUR s DPH a s RP
Vaša cena bez DPH
23,38 EUR bez DPH
Recyklačný poplatok
0,02 EUR , DPH:  20%  (Slúchadlá, diaľkové ovládače, mikrofóny, 3D okulia)
Vaša cena  s RP*
23,38 EUR
Záruka
24 Mesiacov
Objednať
other
Skladové číslo 55784515 Part No. LMXBL2 EAN 8594175355673
Popis produktu

Popis produktu

Cesty do školy a do práce si žiadajú zodpovedajúce gear. Slúchadlá LAMAX Blaze2 idú v koľajoch legendárneho predchodcu a ponúkajú ešte lepší sound, vychytanejší dizajn a kopu moderných technológií vrátane Bluetooth 5.0. Vďaka ľahkému skladaniu a nízkej hmotnosti tí budú servírovať tvoju obľúbenú muziku nonstop. A to ešte nevieš, že na jedno nabitie vydrží až 35 hodín! Môžeš ich mať všade so sebou, ale mocné basy a vyvážené stredy aj výšky ťa zdvihnú zo stoličky aj doma.

Pohodlie na prvom mieste

Nikto sa nechce stresovať, milujeme intuitívne veci. Preto ťa ohromná výdrž batérie zbaví strachu z hľadania zásuvky. Vymazlené detaily LAMAX Blaze2 ale oceníš hlavne pri každodennom prenášaní. Ľahko ich zabalíš vďaka skladacím kĺbom a s extra pohodlnými náušníkmi a ľahkou konštrukciou si tvoje uši nerušene užijú hudobný maratón.

Pohodlie na prvom mieste

Nutnosť do mestskej džungle

Luxusné slúchadlá sa dnes nezaobídu bez Bluetooth 5.0. Preto nájdeš kvalitný prenos zvuku na vzdialenosť až 10 metrov aj v LAMAX Blaze2. Preskakuj skladby, stíš si song, alebo prijímaj hovory priamo na slúchadlách. Chytro navrhnuté ovládanie ťa poslúchne na povel. Doslova, pretože počas sekundy môžeš hovoriť so Siri alebo Google Asistentom. A ako si raz zvykneš na automatické párovanie s telefónom aj ďalšími zariadeniami, už pre teba nebude cesty späť.

Nutnosť do mestskej džungle

Ber to s (hudobným) nadhľadom

Mobil, peňaženka, slúchadlá, kľúče – svätá štvorica ku kontrole pred odchodom z domu. Určite súhlasíš, že hudba v top slúchadlách je základ pre to, aby ťa v MHD neporazilo. Daj si do uší nekompromisnú párty s LAMAX Blaze2 a hoď sa do pohody. Vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu ťa prevedú každým mestským dobrodružstvom a padnú skvele do batohu.

Ber to s (hudobným) nadhľadem

Hlavné prednosti

  • Bluetooth 5.0 prináša rýchlejší prenos a dosah až 10 metrov. To znamená, že tvoje tracky pôjdu v najlepšej kvalite, aj keď sa budeš prechádzať po byte.
  • Play / pause, úprava hlasitosti a príjem hovorov – všetko máš na jedno stlačenie priamo na slúchadlách.
  • Minimalistické prevedenie je o to krajšie, keď je z kvalitných materiálov. Slúchadlá LAMAX Blaze2 vďaka kĺbom ľahko zložíš a s nízkou hmotnosťou tí skvele padnú okolo krku.
  • Vychutnaj si svoj playlist v maximálnej kvalite. S technológiou BeatBass si užiješ ešte o triedu nabúchanejší prednes.
  • Batéria s kapacitou 500 mAh znamená nabíjanie raz za pár dní a smutných kamarátov, ktorým sa konkurenčné slúchadlá dávno vybili.
  • Videokonferencie, hovory s priateľmi – na zdvihnutie hovoru nemusíš vziať telefón ani do ruky. Druhá strana ocení kvalitný mikrofón a teba nič nevyrušuje.
  • Slúchadlá hneď začnú hľadať tvoj telefón, takže než si ich stihneš nasadiť, už môžeš počúvať. To ušetrí veľa klikania v nastavení.
  • Dopraj svojmu playlistu kvalitu. LAMAX Blaze2 servírujú každý tón bez skreslenia, takže sa k tvojim ušiam dostane len to najlepšie.
  • Uľahčite si život vďaka ľahkej aktivácii Google Assistent, Siri, alebo Alexy priamo na slúchadlách. Radi ti splnia každé želanie.
  • Po pripojení audio kábla fungujú Blaze2 ako bežné káblové slúchadlá a hrajú, aj keď práve nie sú nabité.

Parametre

Parametre

Bezdrôtová technológia
Bluetooth 5.0
Farebné prevedenie
Čierna
Mikrofon
Zabudovaný mikrofon
Frekvenčný rozsah slúchadiel (Hz)
20-20000
Aktívne potlačenie hluku (ANC)
Nie
Hmotnosť (g)
120
Provedenie slúchadiel
Oblúkové slúchadlá
pripojenie
Bezdrôtové
Predpokladaná doba výdrže až (h)
35
Slúchadlá
S mikrofonem
Skladacie
Áno
Reproduktory, Slúchadlá, Mikrofóny
Sluchátka