0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Lokátory

Lokátory

Bluetooth lokátory postrážia všetko, na čom vám záleží. Lokátory ochránia majetok, strážia mobil aj hodinky, kabelku alebo kľúče. Skladom máme najlepší lokátor Apple aj skvelé a lacné lokátory Fixed. Lokátor môžete prezvoniť telefónom alebo dostať z lokátora upozornenie notifikáciou či alarmom. S výberom lokátora vám radi pomôžeme.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
5 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Blutooth lokátor postráži všetko, na čom vám záleží. Upozornenie notifikáciou alebo alarmom. Možnosť prezvoniť lokátor telefónom aj naopak. Zaznamenávanie polohy. Česká aplikácia pre iOS aj Android. Set čierneho a bieleho lokátora.

25,75 EUR 

bez DPH

30,90 EUR 

s DPH

Blutooth lokátor postráži všetko, na čom vám záleží. Upozornenie notifikáciou alebo alarmom. Možnosť prezvoniť lokátor telefónom aj naopak. Zaznamenávanie polohy. Česká aplikácia pre iOS aj Android.

14,58 EUR 

bez DPH

17,50 EUR 

s DPH

4 lokalizačné čipy, vysielajú zabezpečený signál Bluetooth LE k hľadanému zariadeniu – smartphone, tablet, peňaženka, kľúče a ďalšie cennosti, lokalizácia pomocou zvuk. signalizácie či cez mobilnú aplikáciu Find My, 220mAh batéria = rok prevádzky. Biela.

92,55 EUR 

bez DPH

111,06 EUR 

s DPH

Lokalizačný čip, vysiela zabezpečený signál Bluetooth LE k hľadanému zariadeniu – smartphone, tablet, peňaženka, kľúče a ďalšie cennosti, lokalizácia pomocou zvukovej signalizácie či cez mobilnú aplikáciu Find My, 220mAh batéria = rok prevádzky. Biela.

26,71 EUR 

bez DPH

32,05 EUR 

s DPH

Blutooth lokátor postráži všetko, na čom vám záleží. Upozornenie notifikáciou alebo alarmom. Možnosť prezvoniť lokátor telefónom aj naopak. Zaznamenávanie polohy. Česká aplikácia pre iOS aj Android. Set lokátorov v štyroch farbách.

48,25 EUR 

bez DPH

57,90 EUR 

s DPH