0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena 

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Snáď každý dnes používa telefón, tablet alebo chytré hodinky. Pomáhajú pri práci alebo pri športe a prepájajú nás so svetom. V našej ponuke nájdete telefóny Apple aj ďalších obľúbených značiek, novinky medzi smartfónmi aj telefónmi pre seniorov.

Volanie, prácu aj zábavu vám pomôže skombinovať chytrý tablet, v ponuke máme aj najobľúbenejšie iPady. Wearables alebo chytré náramky a hodinky oceníte v každodennom živote aj pri športe. Pre bezpečnosť a ochranu svojho majetku si vyberte lokátor. Skladom máme aj vysielačky, GPS navigácie alebo domáce telefóny a IP telefóny.

Tablety a čítačky kníh sú elektronické zariadenia, ktoré sa od seba líšia funkciami a využitím. Tablet je v podstate menší prenosný počítač s dotykovou obrazovkou, ktorá pokrýva celú prednú stranu prístroja a slúži zároveň aj na jeho ovládanie. Tablety sú tak napríklad ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú zariadenie umožňujúce multimediálnu zábavu na cestách.

Čítačka kníh je špecializované zariadenie na čítanie elektronických dokumentov, predovšetkým kníh. Na rozdiel od tabletu však u nej nehľadajte multimediálne využitie, zato pri práci s bežným „textom“ bude elektronická čítačka kníh excelovať.

Ďalšie podkategórie 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie