0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Mikrotik

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
248 produktov
14 stránok
 

Položek na stránku:

 
 

Montážní krabice Mikrotik - montážní vana pro RB2011 Montážní sada na stěnu s vyvazovacím žlabem pro RB2011 poskytuje instalační komfort a bezpečné vedení kabeláže. Kompatibilní se všemi modely RB2011 včetně modelů dodávaných s indoor case. T

7,39 EUR 

bez DPH

8,87 EUR 

s DPH

Sada pro montáž na zeď WMK4011 je určena k ochraně vašeho zařízení a zapojených ethernetových portů před neoprávněným přístupem. Držák je vyroben z odolné oceli.

10,02 EUR 

bez DPH

12,02 EUR 

s DPH

Licence Level 4 pro Mikrotik. Technická specifikace ----------------------------- - časově neomezená licence - zdarma upgrade na 1 rok - nelimitované VLAN interface - každá licence pro jednu PC stanici (HD!) - provoz Access Point / Client / Bridg

26,00 EUR 

bez DPH

31,20 EUR 

s DPH

PWR-Line AP je malý přístupový bod Wi-Fi vytvořený jako příslušenství ke stávající síti. Zástrčka typu C, běžně používaná v Evropě, Jižní Americe a Asii. Wi-Fi 802.11b / g / n, jeden ethernetový port.

40,69 EUR 

bez DPH

48,83 EUR 

s DPH

CCR1036 je super výkonný router od Mikrotiku, plně gigabytový s 36 jádry, který se dodává v hliníkovém indoor case v provedení rack 1U. Je vybavený 12x 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet porty, 4x Gbit SFP porty, USB portem a dotykovým displejem.

851,91 EUR 

bez DPH

1 022,29 EUR 

s DPH

Mikrotik RouterBOARD RB260GS je 5portový plně gigabitový switch s jedním SFP slotem. Zařízení je vybaveno operačním systémem SwOS pro rychlé přepínání a velikou škálou nastavení.

34,44 EUR 

bez DPH

41,33 EUR 

s DPH

CRS106-1C-5S je velmi malý a levný optický switch / router s OS RouterOS - L5. Je vybavený 5x SFP a 1x combo (SFP/ETH) portem, procesorem QCA8511 taktovaným na 400 MHz s 128MB RAM a 16MB úložným prostorem.

46,59 EUR 

bez DPH

55,91 EUR 

s DPH

Podporuje všechna MikroTik zařízení (včetně série RB4011). Pasivní metalické DAC kabely nejsou v této sérii podporované. Aktivní optický DAC kabel S+AO0005 značky MikroTik měří na délku 5 metrů.

37,98 EUR 

bez DPH

45,58 EUR 

s DPH

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM je veľmi dobre vybavený switch s 2x QSFP+, 4x SFP+, 48x Gigabitových Ethernetu a jedným 10/100Mbps metalickým portom určený iba pre manažment.

774,51 EUR 

bez DPH

929,41 EUR 

s DPH

Originál MikroTik pasivní 10/100Mbps POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 9 až 48V a maximálním povoleným proudem 2A.

2,89 EUR 

bez DPH

3,47 EUR 

s DPH

Jedná se o 24V 1A spínaný zdroj vhodný pro napájení WRAPu i Routerboardu. Nejvyšší možné napětí (24V) snižuje ztráty na vedení při napájení přes ethernet.

5,47 EUR 

bez DPH

6,56 EUR 

s DPH

Napájecí zdroj 48V, 2A, pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX.

13,82 EUR 

bez DPH

16,58 EUR 

s DPH

Napájecí adaptér 5VPOW značky MikroTik je zakončený microUSB konektorem. Využívá napětí 5 V, maximální proud 1 A a max. výkon 5 W. Tento zdroj je vhodný např. pro MikroTik hAP mini, hAP lite a cAP lite.

5,77 EUR 

bez DPH

6,92 EUR 

s DPH

Externí GPS anténa je zakončená SMA-male konektorem. Funguje ve spektru 1575,4 MHz. Předností jsou kompaktní rozměry 46,5 x 26,5 x 12,5 mm. Ale také IP67 krytí, integrovaný magnet a oboustranná lepenka pro uchycení na libovolný povrch.

6,02 EUR 

bez DPH

7,22 EUR 

s DPH

Vreckový nástroj, ktorý vám umožní upravovať konfiguráciu a vykonávať diagnostiku zariadení napájaných cez PoE (nielen Mikrotik) zo smartphonu cez Wi-Fi pripojenie. Napájanie z powerbanky alebo pomocou USB nabíjačky. Funkcia PoE OUT - nie je potreba el..

23,77 EUR 

bez DPH

28,52 EUR 

s DPH

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR101

17,42 EUR 

bez DPH

20,90 EUR 

s DPH

mANT LTE je všesměrová anténa speciálně vyvinutá pro LTE frekvence . Je to vynikající doplněk k MikroTik LTE zařízení jako wAP LTE nebo LtAP series. Anténa se ziskem 5dBi vylepší vaše LTE připojení v místech se slabým signálem , čímž může dojít k navýš...

15,55 EUR 

bez DPH

18,66 EUR 

s DPH

SXT LTE je špeciálny variant veľmi obľúbené SXT jednotky bez podpory štandardov 802.11. Namiesto toho, má vstavaný LTE modem kategórie 3 pre rýchlosť sťahovania až 100Mbps a odosielanie až 50 Mbps. Perfektná voľba do odľahlých miest, ktoré sú pokryté

119,58 EUR 

bez DPH

143,50 EUR 

s DPH