0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:30

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Mikrotik

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
242 produktov
14 stránok
 

Položek na stránku:

 
 

Montážne krabice Mikrotik-montážne vaňa pre RB2011 Montážna sada na stenu s vyvažovacím žľabom pre RB2011 poskytuje inštalačné komfort a bezpečné vedenie kabeláže. Kompatibilné so všetkými modelmi RB2011 vrátane modelov dodávaných s indoor

6,32 EUR 

bez DPH

7,58 EUR 

s DPH

Sada pro montáž na zeď WMK4011 je určena k ochraně vašeho zařízení a zapojených ethernetových portů před neoprávněným přístupem. Držák je vyroben z odolné oceli.

8,52 EUR 

bez DPH

10,22 EUR 

s DPH

Licencie Level 4 pre Mikrotik. Technická špecifikácia ----------------------------- -Časovo neobmedzená licencia -Zadarmo upgrade na 1 rok -Nelimitované VLAN interface -Každá licencia pre jednu PC stanicu (HD!) -Prevádzka Ac

22,49 EUR 

bez DPH

26,99 EUR 

s DPH

PWR-Line AP je malý prístupový bod Wi-Fi vytvorený ako príslušenstvo k existujúcej sieti. Zástrčka typu C, bežne používaná v Európe, Južnej Amerike a Ázii. Wi-Fi 802.11b / g / n, jeden ethernetový port.

29,22 EUR 

bez DPH

35,06 EUR 

s DPH

CCR1036 je super výkonný router od mikrotik, plne Gigabytový s 36 jadrami, ktorý sa dodáva v hliníkovom indoor case v prevedení rack 1U. Je vybavený 12x 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet porty, 4x Gbit SFP portami, USB portom a dotykovým displejom.

644,42 EUR 

bez DPH

773,30 EUR 

s DPH

Mikrotik RouterBOARD RB260GS je 5portový plne gigabitový switch s jedným SFP slotom. Zariadenie je vybavené operačným systémom SwOS pre rýchle prepínanie a veľkú škálu nastavení.

29,23 EUR 

bez DPH

35,08 EUR 

s DPH

CRS106-1C-5S je veľmi malý a lacný optický switch/router s OS RouterOS-L5. Je vybavený 5x SFP a 1x combo (SFP/ETH) portom, procesorom QCA8511 taktovaným na 400 MHz s 128MB RAM a 16MB úložným priestorom.

39,55 EUR 

bez DPH

47,46 EUR 

s DPH

Podporuje všetky MikroTik zariadenia (vrátane série RB4011). Pasívne metalické DAC káble nie sú v tejto sérii podporované. Aktívny optický DAC kábel S + AO0005 značky MikroTik meria na dĺžku 5 metrov.

34,05 EUR 

bez DPH

40,86 EUR 

s DPH

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM je veľmi dobre vybavený switch s 2x QSFP+, 4x SFP+, 48x Gigabitových Ethernetu a jedným 10/100Mbps metalickým portom určený iba pre manažment.

595,26 EUR 

bez DPH

714,31 EUR 

s DPH

USB injector slúži pre pripojenie 5 V napájanie pre USB, ktoré obsahujú len dáta bez napájania napr. RB411UAHR. Rozmery konektora sú 1.1 x 3.5mm.

1,88 EUR 

bez DPH

2,26 EUR 

s DPH

Originál MikroTik pasívne 10/100Mbps POE injektor pre napájanie jednotiek RouterBOARD po ethernetu s napájacím rozsahom 9 až 48V a maximálnym povoleným prúdom 2A.

1,94 EUR 

bez DPH

2,33 EUR 

s DPH

Napájací zdroj 19V 3,16 k MikroTik Technické parametre: Vstupné napätie: 100-240 V AC, 50-60 Hz, Výstupné napätie: 19V DC, 3100mA Konektor: 2.1 mm jack, kladný stred

8,99 EUR 

bez DPH

10,79 EUR 

s DPH

Jedná se o 24V 1A spínaný zdroj vhodný pro napájení WRAPu i Routerboardu. Nejvyšší možné napětí (24V) snižuje ztráty na vedení při napájení přes ethernet.

4,40 EUR 

bez DPH

5,28 EUR 

s DPH

Napájací zdroj 48V, 2A, pre Mikrotik RouterBOARD a ALIX.

10,62 EUR 

bez DPH

12,74 EUR 

s DPH

Napájací adaptér 5VPOW značky MikroTik je zakončený microUSB konektorom. Využíva napätie 5 V, maximálny prúd 1 A a max. Výkon 5 W. Tento zdroj je vhodný napr. pre MikroTik Hap mini, hAP lite a cAP lite.

5,09 EUR 

bez DPH

6,11 EUR 

s DPH

Externá GPS anténa je zakončená SMA-male konektorom. Funguje v spektre 1575,4 MHz. Prednosťou sú kompaktné rozmery 46,5 x 26,5 x 12,5 mm. Ale tiež IP67 krytie, integrovaný magnet a obojstranná lepenka na uchytenie na ľubovoľný povrch.

5,11 EUR 

bez DPH

6,13 EUR 

s DPH

Vreckový nástroj, ktorý vám umožní upravovať konfiguráciu a vykonávať diagnostiku zariadení napájaných cez PoE (nielen Mikrotik) zo smartphonu cez Wi-Fi pripojenie. Napájanie z powerbanky alebo pomocou USB nabíjačky. Funkcia PoE OUT - nie je potreba el..

15,48 EUR 

bez DPH

18,58 EUR 

s DPH

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorom, pre dvadsiatich kilometrovej single mod spoje s DDM. Moduly sú testované a sú kompatibilné s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN

15,62 EUR 

bez DPH

18,74 EUR 

s DPH

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...