Blender G21 Perfect smoothie Vitality graphite black

Jednotka na trhu! Výkonom 1 680 W drví nielen tie najtvrdšie suroviny, ale aj konkurenciu. Široký rozsah otáčok, dokonale vybrúsené nože a schopnosti, ktorými nahradí ďalšie domáce pomocníkov.

Doprava zadarmo

 • Bežná cena: 292,80 €
 • Ušetríte: 19,91% / 58,30 €
 • Cena s DPH: 234,50 €
 • Cena bez DPH: 195,42 €

Predaj na splátky

att11235417.jpg

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Poradíme vám:
obchod@epenta.sk

Záruka: 24 mesiacov

Skladové číslo: 6008125
Part.No.: PS-1680NGGB
EAN: 8595627408190

Skladom

 

Vytlačiť

Popis produktov, alternatívny tovar

Popis produktov

Blender G21 Perfect Smoothie Vitality je výkonný a multifunkčný mixér, ktorý zvládne, vďaka svojmu vynikajúcemu výkonu, namixovať akýkoľvek druh potravy veľmi najemno. Je vhodný ako do domácnosti, tak aj do reštaurácií, kaviarní, barov, atď.

Ide o druhú generáciu veľmi obľúbených mixérov Perfect Smoothie a okrem mixovania, miešania, drvenia a sekania zvládne mixér bez problémov vyrábať tiež ovocné desiaty pre deti, koktaily, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či nátierky.

Blender Perfect Smoothie Vitality disponuje vylepšeným chladením ložiská a nožov a dochádza tak k nižšiemu zahrievaniu tekutiny. Ďalej tiež bolo vylepšené odhlučnenie motora mixéra.

Jeho nádoba s objemom 2,5 l je plne postačujúce aj pre mixovanie objemnejších potravín, ktoré nie je treba krájať, a do nádobky sa pohodlne zmestia. Je vyrobená z Tritanu, čiže kopolyesteru, čo je veľmi tvrdý a ľahký plast, ktorý je odolný voči poškriabaniu alebo rozbitiu. Zaisťuje dlhú životnosť výrobku a je šetrný k životnému prostredie. Vďaka nemu dokáže mixér pracovať ako s horúcimi, tak aj so studenými potravinami. Nezachytáva vôňu ani chuť potravín. Možno v ňom teda pripravovať aj domáce polievky či omáčky.

Koktaily a mixovanie

Doslova za pár sekúnd dokáže Blender G21 Perfect Smoothie Vitality pripraviť výborné ovocné a zeleninové koktaily. Vďaka unikátnemu systému mixovania, vysokému výkonu a šiestim nožom, ktoré potravu rozdelia na malé kúsočky, poskytne výsledný koktail vášmu telu viac vitamínov.

koktail

Blender nemá problém ani s rozmixovaním takých potravín, ako je napríklad mrkvová vňať, ktorá je tvrdšia a niektoré menej výkonné mixéry majú problém s jej spracovaním. Perfect Smoothie Vitality ju rozmixuje v hladkú krémovú šťavu plnú vitamínov a vlákniny bez najmenších problémov.

Zmrzliny

Príprava domácej zmrzliny je pre multifunkčné mixér G21 Perfect Smoothie Vitality hračkou. Dokáže pracovať tak rýchlo, že aj veľmi zmrznuté suroviny sa nestihnú pri spracovaní ohriať. Vytvorí tak nadýchanú a jemnú domácu zmrzlinu, ktorá vás, najmä v letných mesiacoch, každý deň krásne osvieži. Z konzervovaného ovocia s ním môžete pripraviť lahodné sirupy na poliatie zmrzliny, lievancov či palaciniek.

zmrzlina

Varenie

Pomocou mixéra získate za pár minút napríklad brokolicovú, hráškovú, tekvicovú či šošovicovú polievku plnú zdraviu prospešných živín, ktorá bude krásne jemná a krémová. Jednoducho stačí všetky suroviny na polievku naložiť do nádoby, rozmixovať, dochutiť a polievka je hotová, horúca a pripravená na konzumáciu. Blender G21 Perfect Smoothie Vitality zvládne obdobným spôsobom pripraviť chutné omáčky, desiaty, nátierky, drvené orechy, apod.

polievka

RAW strava

Vzhľadom k obrovskému výkonu sa mixér perfektne hodí aj pre prípravu RAW stravy ktorá je nielen zdravá, ale so správnymi spotrebičmi aj veľmi chutí, preto je pre jej prípravu mixér G21 Perfect Smoothie Vitality správnou voľbou.

raw

RAW food
čiže surová (živá) strava je strava, ktorá neprešla tepelnou úpravou (zahriatím nad 45 ° C), a je teda plná aktívnych enzýmov, minerálov, vitamínov a kvalitných živín. Je vedecky dokázané, že tepelne spracované potraviny sú menej hodnotné a pre naše zdravie môžu byť škodlivé. RAW food znamená stravovanie sa predovšetkým plody ovocných stromov a kríkov, zeleninou, divokými bylinami, oriešky a semienkami.

Súčasťou balenia je ergonomické šťuchadlo a viečko pre uľahčenie manipulácie s mixérom. Viečko je opatrené lievikom, ktorá umožňuje pohodlné postupné pridávanie potravín či jednotlivých surovín v priebehu mixovania.

Pri registrácii na stránkach www.g21-vitality.cz/registracezaruky získate predĺženú záruku 4 roky. 4 roky záruky sa týkajú tela čiže základne mixéra, najdôležitejšie časti so všetkými tlačidlami, motorom a elektronikou.



Parametre:


Farebné prevedenie: Graphite Black
Otáčky/min.: 10 000-32 000
Objem nádoby: 2,5 l
Odolnosť nádoby: -40 až 120 °C
Materiál nádoby: Tritan Copolyester
Výkon: 1680 W
Tepelná poistka proti prehriatiu
BPA free (bez použitia bisfenolu-zdraviu škodlivý uhľovodík)
Hmotnosť: 5 kg
Rozmery (šírka x hĺbka x výška): 23 x 23 x 57 cm

Obsah balenia:


Blender G21 Perfect Smoothie Vitality Graphite Black
Šťouchadlo
Viečko s lievikom

Připojené soubory

Zvýhodněné produkty, příslušenství

Alternatívny tovar

 • Blender G21 Perfect smoothie Vitality Dark Brown att11237090.jpg -19%

  Skladom

  234,50 € s DPH

  Doprava zdarma

 • Blender G21 Perfect smoothie Vitality white att11235414.jpg -19%

  Skladom

  234,50 € s DPH

  Doprava zdarma

 • Blender G21 Perfect smoothie Vitality red att11235416.jpg -19%

  Skladom

  234,50 € s DPH

  Doprava zdarma

Parametre

Parametr Popis
Objem nádoby (l) 2,5
Príkon (W) 1501 - 2000 W
Materiál nádoby Tritan Copolyester
Rozměry Š x V x H (cm) 23 x 57 x 23
Tepelná pojistka proti přehřátí Ano
Nadštandardná záruka 2 + 2 roky (po registrácii na www.g21-vitalit
BPA free Ano
Výkon (W) 1680
Parametr Popis
Farebné prevedenie Čierna
Displej Nie
Otáčky (1/min) 10 000 - 32 000
Hmotnosť (kg) 5
Kryt pre odhlučnenie Nie
Odolnosť nádoby (°C) -40°C - 120°C
Typ mixéra Stolný

Zvýhodněné produkty, příslušenství

Odporúčame

Nákupný košík

prázdny

Uživatelské menu

Prihlásiť