0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Mlynčeky

Mlynčeky

Hľadáte najlepší mlynček na korenie? Mlynčeky bývajú často zopomínané, pritom sa bez kvalitného mlynčeka na korenie nezaobíde žiadny správny kuchár ani kuchárka. Melte a miešajte si koreniace zmesi sami, získate tak kontrolu nad tým, čo do zmesi korenia namelete a pridáte. Domáce mleté korenie je určite lepšie ako kupované koreniace zmesi s pridanou chémiou alebo soľou.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
10 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Elektrický mlynček na korenie, priehľadná komora, ľahké ovládanie mlecieho mechanizmu pomocou tlačidla na hornej časti, nastaviteľná hrubosť mletia, šedá farba.

6,13 EUR 

bez DPH

7,36 EUR 

s DPH

Elektrický mlynček na soľ a korenie, keramické mlecie kamene s dlhou životnosťou, regulácia hrubosti mletia, osvetlenie pod mlynčekom pre väčší prehľad o čerstvo namletej dávke korenia, povrch z kvalitného plastu, 2 ks v balení, biela.

21,16 EUR 

bez DPH

25,39 EUR 

s DPH

Mlynček na korenie, ideálny pre nedrvenú soľ a korenie, 1 priehľadná komora na korenie, ľahké ovládanie - otáčací mlecí mechanizmus, nastaviteľná hrubosť mletia, farba nerez.

3,85 EUR 

bez DPH

4,62 EUR 

s DPH

Mlynček Lamart LT021 RUBER na korenie, korenie alebo soľ je vyrobený zo soft plastu s keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia.

5,79 EUR 

bez DPH

6,95 EUR 

s DPH

Mlynček na korenie, ideálny pre nedrvenú soľ a korenie, 2 priehľadné komory pre 2 rôzne druhy korenia, jednoduché ovládanie - otáčací mlecí mechanizmus, nastaviteľná hrubosť mletia, viečko na zachytávanie zvyškov korenia, farba nerez.

6,83 EUR 

bez DPH

8,20 EUR 

s DPH

Elektrický mlynček na korenie, ideálny pre nedrvenú soľ a korenie, 1 priehľadná komora, ľahké ovládanie - mlecí mechanizmus, funguje po otočení mlynčeka o 180 °, nastaviteľná hrubosť mletia, farba nerez.

7,16 EUR 

bez DPH

8,59 EUR 

s DPH

Mechanický mlynček na korenie, soľ a ďalšie korenie, keramický mlecí mechanizmus pre dlhú životnosť, nastaviteľná hrubosť mletia, z bukového dreva a nerezovej ocele, rozmery (v x š): 23 x 5,5 cm.

19,86 EUR 

bez DPH

23,83 EUR 

s DPH

Mechanický mlynček na korenie, soľ a ďalšie korenie, keramický mlecí mechanizmus pre dlhú životnosť, nastaviteľná hrubosť mletia, z bukového dreva a nerezovej ocele, rozmery (v x š): 18 x 5,5 cm.

28,84 EUR 

bez DPH

34,61 EUR 

s DPH

Mechanický mlynček na korenie, soľ a ďalšie korenie, keramický mlecí mechanizmus pre dlhú životnosť, nastaviteľná hrubosť mletia, z bukového dreva a nerezovej ocele, rozmery (v x š): 13 x 5,5 cm.

27,19 EUR 

bez DPH

32,63 EUR 

s DPH

Mlynček na korenie, ideálny pre nedrvenú soľ a korenie, 2 priehľadné komory pre 2 rôzne druhy korenia, ľahké ovládanie - otáčací mlecí mechanizmus, nastaviteľná hrubosť mletia, farba čierna.

8,59 EUR 

bez DPH

10,31 EUR 

s DPH