0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Mobilné registračné pokladne

Mobilné registračné pokladne

Mobilná eKasa kombinuje platobný terminál, tlačiareň účteniek a registračnú pokladňu do 1 kompaktného zariadenia, kedy hlavná výhoda spočíva v jednoduchej prenositeľnosti a univerzálnosti celého riešenia. Registračnú pokladňu tak využijú najmä drobní živnostníci a malí podnikatelia, ako sú lekári, veterinári, kaderníčky, kozmetičky, pekári, cukrári, mäsiari, právnici, automechanici, prevádzkovatelia malých reštaurácií a penziónov a obchodníci v stánkovom predaji.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
4 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Android zariadenia s veľkou kapacitou batérie, ktoré vydržia prevádzku minimálne celý deň v predajni alebo ako mobilný obchodný spoločník. Pripojenie pomocou Wifi alebo SIM karty, ktorá je súčasťou a nemusíte si robiť starosti s dátovým tarifom.

328,45 EUR 

bez DPH

394,14 EUR 

s DPH

Kompaktný set FiskalPRO Orange ponúka Android 10,1“ dotykovú pokladničnú zostavu Verifone s platobným terminálom a množstvom užitočných funkcií. To všetko za cenu bežnej pokladne a s výhodnými poplatkami za platby kartou.

299,08 EUR 

bez DPH

358,90 EUR 

s DPH

VX 675 značky FiskalPro je mobilná fiškalizovaná tlačidlová eKasa s platobným terminálom a množstvom užitočných funkcií (WiFi / BT) . Riešenie je vhodné pre pevné aj mobilné prevádzky. Neoddeliteľnou súčasťou riešenia od Verifone je Cloud FiskalPRO.

149,45 EUR 

bez DPH

179,34 EUR 

s DPH

Tlačítková fiškalizovaná eKasa s platobným terminálom VX520 Ethernet značka FiskalPRO ponúka množstvo užitočných funkcií. Najrozšírenejšie zariadenie na trhu. Cloud FiskalPRO-pre správu vám stačí len internetový prehliadač.

120,45 EUR 

bez DPH

144,54 EUR 

s DPH