0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Moka kanvičky a french pressy

Moka kanvičky a french pressy

Pripravte si dokonalé espresso ako v Taliansku vďaka moka konvičkám pre prípravu dokonale lahodnej kávy. Vedeli ste, že kávová patina v kanvičke je vyložene žiaduca pre stále lepšiu a lepšiu kávovú chuť? Vyberte si kávovar na nefalšované talianske espresso alebo vyskúšajte prípravu kávy či čaju vo french presse.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
19 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

French press značky Lamart vám behom niekoľkých minút pripraví až 600 ml chutnej kávy alebo čaju. Madlo kanvice je z odolného plastu. Nerezové stláčacie sitko pre čaje a mletú kávu. Plastové viečko pre ľahký prístup na čistenie a plnenie nádoby.

5,61 EUR 

bez DPH

6,73 EUR 

s DPH

French press značky Lamart vám behom niekoľkých minút pripraví až 350 ml chutnej kávy alebo čaju. Madlo kanvice je z odolného plastu. Nerezové stláčacie sitko pre čaje a mletú kávu. Plastové viečko pre ľahký prístup na čistenie a plnenie nádoby.

4,20 EUR 

bez DPH

5,04 EUR 

s DPH

Konvice na kávu, objem 0,6 l, filtrační píst z nerezové oceli pro oddělení kávové sedliny, sklo konvice určené pro horké nápoje, materiál nerez a sklo.

8,56 EUR 

bez DPH

10,27 EUR 

s DPH

French press značky Kela vám v priebehu niekoľkých minút pripraví až 600 ml chutnej kávy alebo čaju. Vyrobený zo žiaruvzdorného borosilikátového skla.

12,95 EUR 

bez DPH

15,54 EUR 

s DPH

French press značky Berghoff vám počas pár minút pripraví až 350 ml chutnej kávy alebo čaj. Vybavený odnímateľným filtračným piestom. Kanvička je vyrobená zo žiaruvzdorného borosilikátového skla. Telo a rukoväť sú vyrobené z prvotriednej nerezovej ocele.

16,88 EUR 

bez DPH

20,26 EUR 

s DPH

Elegantná moka kanvička na 6 šálok značky Kela. Klasická príprava espressa originálnou taliansku metódou vysokého tlaku vodnej pary. Vhodná na indukciu, plynový, elektrický sporák i sklokeramickú dosku. Použité materiály sú zdravotne nezávadné.

64,51 EUR 

bez DPH

77,41 EUR 

s DPH

Moka kanvička na 6 šálok značky Berlingerhaus kolekcia Royal Black Collection. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickú dosku. Čierna.

11,47 EUR 

bez DPH

13,76 EUR 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám v priebehu niekoľkých minút pripraví až 800 ml chutnej kávy. French press má silikónový podstavec sklenenú rukoväť a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Je vyrobený z borosilikátové skla 1,8 mm, odolného do 180 °C.

12,66 EUR 

bez DPH

15,19 EUR 

s DPH

Moka kanvica na espresso, objem 3 šálky, potravinársky hliník na dobrú tepelnú vodivosť, rýchla a jednoduchá obsluha kanvičky, vhodná na plynový, elektrický sporák, sklokeramickú dosku i plynový varič, výrazná chuť a aróma kávy.

6,93 EUR 

bez DPH

8,32 EUR 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám v priebehu niekoľkých minút pripraví až 1 liter chutnej kávy alebo čaju. Vyrobený zo žiaruvzdorného borosilikátového skla. Má odnímateľný filtračný piest, rukoväť zo žiaruvzdorného silikónu. Nerezové prvky z ocele.

12,14 EUR 

bez DPH

14,57 EUR 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám v priebehu niekoľkých minút pripraví až 600 ml chutnej kávy alebo čaju. Vyrobený zo žiaruvzdorného borosilikátového skla. Má odnímateľný filtračný piest, rukoväť zo žiaruvzdorného silikónu. Nerezové prvky z ocele.

10,45 EUR 

bez DPH

12,54 EUR 

s DPH

French press značky Lamart vám behom niekoľkých minút pripraví až 1 liter chutnej kávy alebo čaju. Madlo kanvice je z odolného plastu. Nerezové stláčacie sitko pre čaje a mletú kávu. Plastové viečko pre ľahký prístup na čistenie a plnenie nádoby.

5,89 EUR 

bez DPH

7,07 EUR 

s DPH

Moka kanvička na 6 šálok značky Berlingerhaus kolekcia Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickú dosku. Červená metalická.

14,43 EUR 

bez DPH

17,32 EUR 

s DPH

Moka kanvička na 3 šálky značky Berlingerhaus kolekcia Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickú dosku. Červená metalická.

6,62 EUR 

bez DPH

7,94 EUR 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám v priebehu niekoľkých minút pripraví až 600 ml chutnej kávy. French press má silikónový podstavec sklenenú rukoväť a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Borosilikátové sklo 1,8 mm, ktoré je odolné do 180° C.

11,45 EUR 

bez DPH

13,74 EUR 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám v priebehu niekoľkých minút pripraví až 350 ml chutnej kávy. French press má silikónový podstavec sklenenú rukoväť a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Je vyrobený z odolného borosilikátového skla 1,8 mm, do 180 ° C.

9,42 EUR 

bez DPH

11,30 EUR 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám v priebehu niekoľkých minút pripraví až 600 ml chutnej kávy. French press má silikón. podstavec, sklenenú rukoväť a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Je vyrobený z borosilikátového skla 1,8 mm odolného do 180 °C.

6,62 EUR 

bez DPH

7,94 EUR 

s DPH

Moka kanvička na 2 šálky značky Berlingerhaus kolekcia Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickú dosku. Červená metalická.

6,62 EUR 

bez DPH

7,94 EUR 

s DPH