0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Moka kanvičky a french pressy

Moka kanvičky a french pressy

Pripravte si dokonalé espresso ako v Taliansku vďaka moka konvičkám pre prípravu dokonale lahodnej kávy. Vedeli ste, že kávová patina v kanvičke je vyložene žiaduca pre stále lepšiu a lepšiu kávovú chuť? Vyberte si kávovar na nefalšované talianske espresso alebo vyskúšajte prípravu kávy či čaju vo french presse.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
25 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

French press značky Lamart vám behom niekoľkých minút pripraví až 600 ml chutnej kávy alebo čaju. Madlo kanvice je z odolného plastu. Nerezové stláčacie sitko pre čaje a mletú kávu. Plastové viečko pre ľahký prístup na čistenie a plnenie nádoby.

6,03 EUR 

bez DPH

7,24 EUR 

s DPH

French press značky Lamart vám behom niekoľkých minút pripraví až 350 ml chutnej kávy alebo čaju. Madlo kanvice je z odolného plastu. Nerezové stláčacie sitko pre čaje a mletú kávu. Plastové viečko pre ľahký prístup na čistenie a plnenie nádoby.

4,32 EUR 

bez DPH

5,18 EUR 

s DPH

Kanvica na kávu, objem 1 l, filtračný piest z nerezovej ocele na oddelenie kávovej usadeniny, nerez 18/8, sklo, plastové doplnky, sklo určené pre horúce nápoje.

7,71 EUR 

bez DPH

9,25 EUR 

s DPH

Konvice na kávu, objem 0,6 l, filtrační píst z nerezové oceli pro oddělení kávové sedliny, sklo konvice určené pro horké nápoje, materiál nerez a sklo.

8,22 EUR 

bez DPH

9,86 EUR 

s DPH

Kanvica na kávu, objem 1 liter, filtračný piest z nerezovej ocele na oddelenie kávovej usadeniny, sklo kanvice odolné voči horúcej vode, materiál nerez a borosilikátové sklo, výška kanvice vrátane viečka 20,2 cm.

9,70 EUR 

bez DPH

11,64 EUR 

s DPH

Kanvica na kávu, objem 1 l, filtračný piest z nerezovej ocele na oddelenie kávových usadenín, sklo odolné voči teplote do 100°C, materiál sklo a nerez.

10,05 EUR 

bez DPH

12,06 EUR 

s DPH

Moka kanvica na espresso, objem 3 šálky, potravinársky hliník na dobrú tepelnú vodivosť, rýchla a jednoduchá obsluha kanvičky, vhodná na plynový, elektrický sporák, sklokeramickú dosku i plynový varič, výrazná chuť a aróma kávy.

10,88 EUR 

bez DPH

13,06 EUR 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám v priebehu niekoľkých minút pripraví až 1 liter chutnej kávy alebo čaju. Vyrobený zo žiaruvzdorného borosilikátového skla. Má odnímateľný filtračný piest, rukoväť zo žiaruvzdorného silikónu. Nerezové prvky z ocele.

20,63 EUR 

bez DPH

24,76 EUR 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám v priebehu niekoľkých minút pripraví až 600 ml chutnej kávy alebo čaju. Vyrobený zo žiaruvzdorného borosilikátového skla. Má odnímateľný filtračný piest, rukoväť zo žiaruvzdorného silikónu. Nerezové prvky z ocele.

17,24 EUR 

bez DPH

20,69 EUR 

s DPH

French press značky Kela vám v priebehu niekoľkých minút pripraví až 600 ml chutnej kávy alebo čaju. Vyrobený zo žiaruvzdorného borosilikátového skla.

14,05 EUR 

bez DPH

16,86 EUR 

s DPH

French press značky Berghoff vám počas pár minút pripraví až 350 ml chutnej kávy alebo čaj. Vybavený odnímateľným filtračným piestom. Kanvička je vyrobená zo žiaruvzdorného borosilikátového skla. Telo a rukoväť sú vyrobené z prvotriednej nerezovej ocele.

17,05 EUR 

bez DPH

20,46 EUR 

s DPH

French press značky Lamart vám behom niekoľkých minút pripraví až 1 liter chutnej kávy alebo čaju. Madlo kanvice je z odolného plastu. Nerezové stláčacie sitko pre čaje a mletú kávu. Plastové viečko pre ľahký prístup na čistenie a plnenie nádoby.

6,01 EUR 

bez DPH

7,21 EUR 

s DPH

Moka kanvička na 3 šálky značky Berlingerhaus kolekcia Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickú dosku. Červená metalická.

12,24 EUR 

bez DPH

14,69 EUR 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám v priebehu niekoľkých minút pripraví až 600 ml chutnej kávy. French press má silikónový podstavec sklenenú rukoväť a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Borosilikátové sklo 1,8 mm, ktoré je odolné do 180° C.

11,65 EUR 

bez DPH

13,98 EUR 

s DPH

French press značky Xavax vám v priebehu niekoľkých minút pripraví až 1 liter kávy alebo čaju. Borosilikátové sklo, jemné filtračné sitko z nerezovej ocele. Sofistikovaný sklenený dizajn a veko z ocele. Môžete ju umývať aj v umývačke riadu.

18,74 EUR 

bez DPH

22,49 EUR 

s DPH

Moka kanvička na 9 šálok značky Berlingerhaus kolekcie Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickú dosku. Červená metalická.

12,45 EUR 

bez DPH

14,94 EUR 

s DPH

Elegantná moka kanvička na 6 šálok značky Kela. Klasická príprava espressa originálnou taliansku metódou vysokého tlaku vodnej pary. Vhodná na indukciu, plynový, elektrický sporák i sklokeramickú dosku. Použité materiály sú zdravotne nezávadné.

66,29 EUR 

bez DPH

79,55 EUR 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám v priebehu niekoľkých minút pripraví až 350 ml kávy. French press má silikónový podstavec sklenenú rukoväť a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Je vyrobený z borosilikátového skla 1,8 mm, ktoré je odolné do 180 °C.

11,65 EUR 

bez DPH

13,98 EUR 

s DPH