0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Montessori hračky

Montessori hračky

Hračky, ktoré rozvíjajú predstavivosť aj jemnú motoriku, a sú starostlivo vyrábané podľa Montessori učenia, deti milujú. Zmyslové hračky a hry Montessori môžete vyberať podľa veku alebo zmyslu, ktorý rozvíjajú. Montessori hračky a hry nevydávajú zvuky, nesvietia ani neobsahujú elektroniku ani ďalšie veci, ktoré by deti mohli miasť alebo rozptyľovať. Vďaka tomu sa deti môžu pri hre plne sústrediť, a tým sa učiť.
V ponuke máme hračky hmatové aj hračky dotykové, s výberom vám radi pomôžeme.

 

TIP: Každá Montessori hračka je opatrená visačkou vzdelávacích prínosov. Ihneď tak zistíte, pre čo je ktorá z hračiek vhodná. Či pre rozvoj kreativity, logického uvažovania, grafomotoriky a ďalších schopností.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
24 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Obľúbená zmyslová hra. "Do môjho kufra som vložil ...". Hra sa dá hrať v tíme alebo samostatne. Prehlbuje pamäťové a zmyslové zručnosti. Precvičuje komunikačné schopnosti a spoluprácu. Vhodné pre deti od 4 rokov.

15,06 EUR 

bez DPH

18,07 EUR 

s DPH

Dúha vrátane 2 drevených guličiek je vyrobená z odolného dreva v pestrých farbách. Rozvíja motoriku dieťaťa. Používa sa v Montessori. Vhodné pre deti od 1 roka.

37,25 EUR 

bez DPH

44,70 EUR 

s DPH

Kvalitné a bezpečná montessori dúhová hojdačka 5in1 od značky Elis Design. Môžete ju použiť ako hojdačku, skrýšu, sedačku, preliezku, alebo šmýkačku. Hojdačka stimuluje aktívny motorický vývoj vášho dieťaťa, zlepšuje rovnováhu, spevňuje svaly.

96,74 EUR 

bez DPH

116,09 EUR 

s DPH

Pohyblivé postavičky z nového radu Play Montessori pomáhajú deťom od 4 do 7 rokov zábavným spôsobom rozvíjať ich poznávacie schopnosti a vizuomotorickú koordináciu. Zdokonaľujú jemnú motoriku aj manuálnu zručnosť a rozvíjajú aj svoju grafomotoriku.

7,68 EUR 

bez DPH

9,22 EUR 

s DPH

Šnurovacie zvieratká z nového radu Play Montessori pomáhajú deťom od 3 do 6 rokov unikátnym spôsobom rozvíjať ich poznávacie schopnosti a vizuomotorickú koordináciu. Precvičujú a zdokonaľujú jemnú motoriku aj schopnosť riešenia problémov.

7,68 EUR 

bez DPH

9,22 EUR 

s DPH

Zasúvacia skladačka z nového radu Play Montessori pomáha deťom od 3 do 6 rokov formou hry rozvíjať ich poznávacie schopnosti, zmyslové vnímanie aj chápanie súvislostí a vzťahov. Precvičujú a zdokonaľujú jemnú motoriku a priestorovú predstavivosť.

11,36 EUR 

bez DPH

13,63 EUR 

s DPH

Detské Montessori kartičky značky Headu budú učiť deti ich prvé slová zábavnou formou. Vhodné pre deti 1-3 rokov. Vďaka špeciálnemu tvaru s otvormi aktivujú tieto kartičky rôzne zmyslové kanály. Karty sú v anglickom jazyku.

9,99 EUR 

bez DPH

11,99 EUR 

s DPH

Kvalitná a bezpečná montessori dúhová hojdačka 5in1 od značky Elis Design. Môžete ju použiť ako hojdačku, skrýšu, sedačku, preliezačku, alebo šmykľavku. Hojdačka stimuluje aktívny motorický vývoj vášho dieťaťa, zlepšuje rovnováhu, spevňuje svaly.

96,74 EUR 

bez DPH

116,09 EUR 

s DPH

Senzorické kocky značky Wonderworld deťom pomôžu s rozvojom 3 zmyslov – zrak, hmat a sluch. Vhodné pre deti od 2 rokov.

15,06 EUR 

bez DPH

18,07 EUR 

s DPH

Zmyslová hra značky Petit Collage. Obal hry môžete zložiť do trojuholníkovej podstavy. Obrázky s roztomilými zvieracími tvárami sú kontrastné, pútajú pozornosť a rozvíjajú zrak. Vhodné pre deti od narodenia.

10,35 EUR 

bez DPH

12,42 EUR 

s DPH

Vytvorte si svoje vlastné výtvory s magnetickou sadou od značky Headu. Rozvoj zručností – hmat, manuálne zručnosti, zvládanie práce s viacerými textúrami a materiálmi a miešanie farieb.

13,38 EUR 

bez DPH

16,06 EUR 

s DPH

Puzzle tvorené veľkými dielikmi s obrázkom farmy značky Headu. Deti môžu s radosťou preskúmavať a dotýkať sa množstva hmatových plôch s rôznou textúrou. Metóda Montessori a špeciálne hmatové plochy.

15,43 EUR 

bez DPH

18,52 EUR 

s DPH

Hra pre zmyslovú koordináciu od značky Headu. Metóda Montessori, veľmi silná lepenka, drevené tvary, samo-opravný puzzle systém, originálne ilustrácie. Rozvoj zručností – hmat, rozvoj jemnej motoriky a zmyslová koordinácia.

13,25 EUR 

bez DPH

15,90 EUR 

s DPH

Puzzle značky Headu pomôžu deťom pre vekovú kategóriu od 3 rokov s učením čítania. Deti sa dotýkajú šmirgľových písmeniek, spájajú jednotlivé písmená abecedy so slovom v angličtine. Špeciálne samo-opravné dieliky.

9,99 EUR 

bez DPH

11,99 EUR 

s DPH

Hra na dotyk a pocity od značky Headu. Zostavovaním 6 veľkých dvojdielnych dielikov puzzle môžu deti precvičovať svoje zmyslové vnímanie. Umožňuje veľmi malým deťom zoznámiť sa s piatimi roztomilými zvieratkami.

19,29 EUR 

bez DPH

23,15 EUR 

s DPH

Hra bingo určená k učeniu sa čítať a písať od značky Headü. Hra zapája deti do dôležitých aktivít spojených s hmatom, stimuluje ich zvedavosť, ovláda zmysly a podporuje učenie písmen a slov úplne nezávislým spôsobom.

20,36 EUR 

bez DPH

24,43 EUR 

s DPH

Hra hmatové bingo značky Headu je skvelým výukovým nástrojom pre učenie čísel a počítanie. Hra je vyvinutá podľa vzdelávacích kritérií Montessori. Hra je určená pre deti vo veku od 3 do 6 rokov.

14,08 EUR 

bez DPH

16,90 EUR 

s DPH

V hre Môj domček značky Headu majú deti za úlohu zoradiť všetky dieliky, a umiestniť ich späť do domčeka tam, kam presne patria. Hra je vyvinutá podľa vzdelávacích kritérií Montessori. Užitočný didaktický nástroj pre získavanie autonómie a sebavedomia.

15,33 EUR 

bez DPH

18,40 EUR 

s DPH