0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Montessori hračky

Montessori hračky

Hračky, ktoré rozvíjajú predstavivosť aj jemnú motoriku, a sú starostlivo vyrábané podľa Montessori učenia, deti milujú. Zmyslové hračky a hry Montessori môžete vyberať podľa veku alebo zmyslu, ktorý rozvíjajú. Montessori hračky a hry nevydávajú zvuky, nesvietia ani neobsahujú elektroniku ani ďalšie veci, ktoré by deti mohli miasť alebo rozptyľovať. Vďaka tomu sa deti môžu pri hre plne sústrediť, a tým sa učiť.
V ponuke máme hračky hmatové aj hračky dotykové, s výberom vám radi pomôžeme.

 

TIP: Každá Montessori hračka je opatrená visačkou vzdelávacích prínosov. Ihneď tak zistíte, pre čo je ktorá z hračiek vhodná. Či pre rozvoj kreativity, logického uvažovania, grafomotoriky a ďalších schopností.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
48 produktov
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Obľúbená zmyslová hra. "Do môjho kufra som vložil ...". Hra sa dá hrať v tíme alebo samostatne. Prehlbuje pamäťové a zmyslové zručnosti. Precvičuje komunikačné schopnosti a spoluprácu. Vhodné pre deti od 4 rokov.

15,05 EUR 

bez DPH

18,06 EUR 

s DPH

Hra školou® – Poznaj – Pred a Po je náučné hranie pre malých zvedavcov od 4 rokov, pri ktorom spoznávajú a upevňujú znalosti o tom, čo sa deje PRED a čo PO.

7,34 EUR 

bez DPH

8,81 EUR 

s DPH

Hra školou® – Zvieratká je náučné hranie pre malých zvedavcov od 3 rokov do 5 rokov. Parádna pomôcka pre rozvoj postrehu, logického myslenia a zrakovej percepcie.

7,34 EUR 

bez DPH

8,81 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Protiklady je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 do 5 rokov. Pomocou dvojdielnych veľkých kartičiek s obrázkami sa deti učia chápať protiklady. Hre deti učí poznávať nové slová, zlepšujú si postreh i logické uvažovanie.

7,34 EUR 

bez DPH

8,81 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Tiene je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 do 5 rokov. Rozvíja kombinačné schopnosti, pozorovanie a postreh. Zostavte a spoznajte 24 dvojíc zložených z tieňa a farebného obrázku.

7,34 EUR 

bez DPH

8,81 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Čo jedia zvieratká je náučné hranie pre malých objaviteľov od 4 rokov, je plná zvieratiek a ich pochúťok. Spojte 20 zvieratiek s ich obľúbenou dobrotou a trénujte postreh, pamäť aj zrak.

7,34 EUR 

bez DPH

8,81 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Sprievod zvieratiek je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 rokov, pomocou ktorého sa deti učia chápať čo k sebe patrí a tiež názvy zvieratiek. Hra získala ocenenie Hračka roku 2018 (3. miesto).

7,34 EUR 

bez DPH

8,81 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Ovocie a zelenina je náučné hranie pre malých objaviteľov od 2 rokov, pomocou ktorej sa deti učia a spoznávajú ovocie a zeleninu aj to, ako rastie. Je to pre nich skvelý tréning poznávania a vnímania súvislostí a objavovania.

7,34 EUR 

bez DPH

8,81 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Farbičky je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 rokov. Učia sa rozpoznávať farby a priraďovať ich k správnemu obrázku, zlepšujú si postreh a sústredenie.

7,34 EUR 

bez DPH

8,81 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Hľadaj rozdiely je hra založená na atraktívnom princípe, je určená pre deti od 3 rokov. Hranie prispieva k zlepšeniu postrehu a schopnosti komparácie (porovnávania).

7,34 EUR 

bez DPH

8,81 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Skladaj ľudské telo je náučné hranie pre malých objaviteľov od 4 rokov, pomocou ktorej sa deti učia zábavnou formou rozvíjať slovnú zásobu a pamäť.

7,34 EUR 

bez DPH

8,81 EUR 

s DPH

Moja prvá hra o ľudskom tele značky Headu pomocou dodaných materiálov, tj tabuliek a samo-opravných výsekov, zoznamujte deti s časťami tela, pozíciami, činnosťami, zmyslami a fázami rastu formou hry v rámci riadenej výučbovej aktivity. Hra v českom jazyku

15,75 EUR 

bez DPH

18,90 EUR 

s DPH

Hra Detské kartičky značky Headu rozvíja jazykové schopnosti detí. Táto metóda je ideálna pre mladšie deti, ktorým predstavuje nové pojmy (názvy, zvuky, tvary, farby, …). Proces učenia má 3 fázy.

10,23 EUR 

bez DPH

12,28 EUR 

s DPH

Hra Moja prvá Abeceda značky Headu pomôže deťom s učením čítania pre vekovú kategóriu od 3 do 6 rokov. Výhody produktu sú založené na metóde Montessori, šmirgľových (zdrsnených) písmenách, systému samo-opravného puzzle.

10,23 EUR 

bez DPH

12,28 EUR 

s DPH

Vkladačka farma je vyrobená z bezpečných materiálov vhodných pre deti od 1 roku do 4 rokov. Táto Montessori hra je založená na učení sa zážitkom tak, aby utkvela v detskej mysli.

8,35 EUR 

bez DPH

10,02 EUR 

s DPH

Vkladačka hračky je vyrobená z bezpečných materiálov vhodných pre deti od 1 roku do 4 rokov. Táto Montessori hra je založená na učení sa zážitkom tak, aby utkvela v detskej mysli.

8,42 EUR 

bez DPH

10,10 EUR 

s DPH

Vkladačka s mláďatkami je vyrobená z bezpečných materiálov vhodných pre deti od 1 roku do 4 rokov. Táto Montessori hra je založená na učení sa zážitkom tak, aby utkvela v detskej mysli.

8,72 EUR 

bez DPH

10,46 EUR 

s DPH

Hmatová hra rady Montessori je špeciálne vyrobená pre deti od 1 roku do 4 rokov. Zdrsnený povrch zvieratiek pomáha malým deťom začať rozpoznávať hmatom. Spojte farebnú kombináciu k sebe. Súprava obsahuje 20 dielikov.

6,33 EUR 

bez DPH

7,60 EUR 

s DPH