0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Montessori hračky

Montessori hračky

Hračky, ktoré rozvíjajú predstavivosť aj jemnú motoriku, a sú starostlivo vyrábané podľa Montessori učenia, deti milujú. Zmyslové hračky a hry Montessori môžete vyberať podľa veku alebo zmyslu, ktorý rozvíjajú. Montessori hračky a hry nevydávajú zvuky, nesvietia ani neobsahujú elektroniku ani ďalšie veci, ktoré by deti mohli miasť alebo rozptyľovať. Vďaka tomu sa deti môžu pri hre plne sústrediť, a tým sa učiť.
V ponuke máme hračky hmatové aj hračky dotykové, s výberom vám radi pomôžeme.

 

TIP: Každá Montessori hračka je opatrená visačkou vzdelávacích prínosov. Ihneď tak zistíte, pre čo je ktorá z hračiek vhodná. Či pre rozvoj kreativity, logického uvažovania, grafomotoriky a ďalších schopností.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
49 produktov
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Obľúbená zmyslová hra. "Do môjho kufra som vložil ...". Hra sa dá hrať v tíme alebo samostatne. Prehlbuje pamäťové a zmyslové zručnosti. Precvičuje komunikačné schopnosti a spoluprácu. Vhodné pre deti od 4 rokov.

15,05 EUR 

bez DPH

18,06 EUR 

s DPH

Meter s motívom žirafy, súčasťou balenia je aj denník so 16 listami pre zaznamenávanie spomienok z prvých rokov života vášho dieťaťa, logické hry pre zabavenie, sada pomáha rozvíjať všetky zmysly dieťatka, vhodné od 1 roka.

11,06 EUR 

bez DPH

13,27 EUR 

s DPH

Šesť hier značky Clementoni s rastúcou obtiažnosťou pre rozvoj kognitívnych, manuálnych a vizuálnych zručností malých detí. Rozvoj zrakového vnímania, jazykových zručností, hmatu a asociačné schopnosti. Rozvoj matematického myslenia. Pre deti 1-3 roky.

13,46 EUR 

bez DPH

16,15 EUR 

s DPH

Montessori hra Nauč sa počítať značky Clementoni je založená na hmatovom vnímaní, pomáha deťom učiť sa čísla pomocou Montessori metódy. Okrem toho hra podporuje numerické myslenie. Vhodné pre deti od 3 do 6 rokov.

11,28 EUR 

bez DPH

13,54 EUR 

s DPH

Hra školou® – Poznaj – Pred a Po je náučné hranie pre malých zvedavcov od 4 rokov, pri ktorom spoznávajú a upevňujú znalosti o tom, čo sa deje PRED a čo PO.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra školou® – Zvieratká je náučné hranie pre malých zvedavcov od 3 rokov do 5 rokov. Parádna pomôcka pre rozvoj postrehu, logického myslenia a zrakovej percepcie.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Protiklady je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 do 5 rokov. Pomocou dvojdielnych veľkých kartičiek s obrázkami sa deti učia chápať protiklady. Hre deti učí poznávať nové slová, zlepšujú si postreh i logické uvažovanie.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Tiene je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 do 5 rokov. Rozvíja kombinačné schopnosti, pozorovanie a postreh. Zostavte a spoznajte 24 dvojíc zložených z tieňa a farebného obrázku.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Čo jedia zvieratká je náučné hranie pre malých objaviteľov od 4 rokov, je plná zvieratiek a ich pochúťok. Spojte 20 zvieratiek s ich obľúbenou dobrotou a trénujte postreh, pamäť aj zrak.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Nájdi mamičku je náučné hranie pre malých objaviteľov od 2 rokov, je plná zvieratiek. Pomocou dvojdielnych veľkých kartičiek sa deti učia pomenovať zvieratká a hľadajú mláďatká k ich mamičkám.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Sprievod zvieratiek je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 rokov, pomocou ktorého sa deti učia chápať čo k sebe patrí a tiež názvy zvieratiek. Hra získala ocenenie Hračka roku 2018 (3. miesto).

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Ovocie a zelenina je náučné hranie pre malých objaviteľov od 2 rokov, pomocou ktorej sa deti učia a spoznávajú ovocie a zeleninu aj to, ako rastie. Je to pre nich skvelý tréning poznávania a vnímania súvislostí a objavovania.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Farbičky je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 rokov. Učia sa rozpoznávať farby a priraďovať ich k správnemu obrázku, zlepšujú si postreh a sústredenie.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Hľadaj rozdiely je hra založená na atraktívnom princípe, je určená pre deti od 3 rokov. Hranie prispieva k zlepšeniu postrehu a schopnosti komparácie (porovnávania).

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Skladaj ľudské telo je náučné hranie pre malých objaviteľov od 4 rokov, pomocou ktorej sa deti učia zábavnou formou rozvíjať slovnú zásobu a pamäť.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Moja prvá hra o ľudskom tele značky Headu pomocou dodaných materiálov, tj tabuliek a samo-opravných výsekov, zoznamujte deti s časťami tela, pozíciami, činnosťami, zmyslami a fázami rastu formou hry v rámci riadenej výučbovej aktivity. Hra v českom jazyku

15,75 EUR 

bez DPH

18,90 EUR 

s DPH

Hra Detské kartičky značky Headu rozvíja jazykové schopnosti detí. Táto metóda je ideálna pre mladšie deti, ktorým predstavuje nové pojmy (názvy, zvuky, tvary, farby, …). Proces učenia má 3 fázy.

10,27 EUR 

bez DPH

12,32 EUR 

s DPH

Kartičky Emócie a každodenné činnosti značky Headu pomôžu deťom s rozpoznaním výrazu tváre a každodenných činností od ranného detstva. Škatuľa obsahuje 3 druhy kariet. Karty sú šmirgľové (zdrsnené), aby deťom umožnili dotýkať sa toho, čo vidia.

10,27 EUR 

bez DPH

12,32 EUR 

s DPH